226 Shares 7138 views

Aktor Jurij Kuzniecow: biografia, życie osobiste, zdjęcia

Aktor Jurij Kuzniecow jest najlepiej znany jako widzów Amanita popularnego serialu „Cops”. Działać w filmach i serialach telewizyjnych, to utalentowany człowiek zaczął stosunkowo późno – w 37 lat, ale w tym momencie jego filmografia obejmuje ponad 120 projektów. Co wiadomo o ulubionych ludowej, z dobrodusznym uśmiechem, jego przeszłości i teraźniejszości?

Aktor Jurij Kuzniecow: dzieciństwo

Future Amanita urodził się we wrześniu 1946 roku, jego rodzinnym mieście zaczęły Abakan, znajdujących się na terytorium Krasnojarska. Wspominając swoje dzieciństwo, aktor Jurij Kuzniecow, często mówi o ciągłym ruchu. Koczownicze życie rodziny wiązało się z pracą ojca, który był policjantem. Matka oddała do użytku domowego, edukacja Yura i jego trzy starsze siostry.

Przyszły aktor Jurij Kuzniecow zakochał się w teatrze podczas swoich lat szkolnych, był aktywnym uczestnikiem amatora. Scena w tym czasie miał już swego rodzaju leku na faceta, on cieszył się oklaski publiczności. Oczywiście, jako nastolatek Amanita określano przyszłego zawodu.

początku drogi

Po otrzymaniu certyfikatu, aktor Jurij Kuzniecow poszedł do Władywostoku, gdzie pierwsza próba była wśród studentów Instytutu Teatralnego. Twórczy konkurs był młody człowiek, z zapałem zadeklarować monolog z „Vasiliya Terkina” zafascynowanego komisji selekcyjnej. Praca w teatrze stała się częścią życia młodego człowieka jako student, doświadczenia on uważa się za test wytrzymałości. Były dni, kiedy członkowie trupy zostali zmuszeni do gry dwa spektakle dziennie.

Kuznetsova debiut w filmie miały miejsce w czasach, gdy wielu jego kolegów już cieszy się zasłużoną sławę. Aktor był już 37 lat, kiedy powierzono mu niewielką rolę w filmie „Torpedo”. Następnie grał szefa policji w filmie „My Friend Ivan Lapshin”.

Zwrócenie uwagi dyrektorów Jurij zaczął aktywnie działać w filmach. Nie był zakłopotany, że został przydzielony głównie do tworzenia obrazów postaci drugoplanowych. Kuzniecow udało się odrzucony w miłości, opiekuńczego ojca, zdradliwe karną. Najczęściej człowiek poobijany rolę policjantów. On radzi sobie z nimi, ponieważ jako dziecko poznał wielu członków zawodu, dzięki pracy swojego ojca.

Serii „Gliny”

Serii „Gliny” stał się jednym z najbardziej znanych projektów telewizyjnych, które odegrały utalentowany aktor Yuri Kuznetsov. gwiazdek biografia kina rosyjskiego głosi, że nie wiedział, jak długo będzie ona uczestniczyć w ekranizacji kolejnej telenoweli. Wizerunek pułkownika policji porucznika Petrenko był jakby stworzony dla niego. Przy okazji okazało się, i spektakularny nick „Muchomor”, który przypadkowo oddał charakter jednego z członków załogi. Pisarzy sympatia nick, używali go w filmie.

Lata filmowania w „policjantów” Yuri przypomina czule podziwiając wspaniałą obsadę. Jego koledzy byli takimi gwiazdami jak Aleksander Lykov Oskar Kuchera, Anastasia Melnikova. Na planie, zawsze było zabawne, aktorzy wyśmiewali siebie. Następnie, postać Kuzniecow "przeniesiony" w serialu "The Streets of Broken Lights", która szybko zdobyła miłość publiczności. Zagrał „pułkownika Petrenko” i „Opera”.

Inne ważne role

Oczywiście, nie tylko ze względu na uczestnictwo w projektach telewizyjnych widzów karne znany aktor Yury Kuźniecow. Pytany, aby wymienić swoją ulubioną rolę gwiazdy Amanita pamięta dramat „Król”, reżyseria Paweł Łungin. W tym filmie, Yuri ma trudny charakter on ucieleśnieniem obraz maluta skuratow. Kuzniecow starał się traktować swojego bohatera widowni nie jako bezlitosnego zabójcę i równie skuteczny organizator nadbudówki, który uczestniczył w tworzeniu porządku w państwie.

Pamiętam, a obraz stworzony przez aktora w dramacie „Brat”. Wszyscy widzowie współczuł jego charakteru – wzruszająca i współczucia Niemców. Można również zwrócić uwagę na rolę odgrywaną przez tego wspaniałego człowieka w „Moskwa Nights”. Badacz wykonywane przez Yuri okazało się prawdziwym profesjonalistą i jest doskonale przenoszone skłonność bohatera do smutku.

Co się dzieje za kulisami

Jurij Kuzniecow – życie osobiste aktora, który stał się wielkim zainteresowaniem prasy po wydaniu pierwszej serii „Cops”. Wiadomym jest, że Amanita był dwukrotnie żonaty i ma dwie córki. Z pierwszą żoną, Valentina, aktorka z zawodu, z którego aktor ma córkę, Nataszy, opuścił zanim zaczął aktywnie działać. Jego druga żona Irina – kobieta, nie ma nic wspólnego ze światem kina. W tym małżeństwie córki Aleksandra, którego ojciec gwiazdy nazywa dar losu.

W 2012 roku rodzina Kuzniecow przeżył straszną tragedię – zmarł Irina, którym nie udało się odzyskać po udarze mózgu. Ponownie ożenić Yuri, uwielbiany druga żona nie. Wsparcie dla niego w tym trudnym czasie była córką Sasha, do której aktor świetne relacje.

Gdzie są usuwane Jurij Kuzniecow? Aktor, którego zdjęcia można zobaczyć w tym artykule, jego ostatni do tej pory odgrywał rolę w filmie „W porcie Cape Town”, wydany w 2015 roku.