697 Shares 2520 views

Dlatego też nie ma pleśniawki?

Niedawno w telewizji oraz w Internecie można zobaczyć wiele reklam , które nakłonić kobiety po prostu pozbyć się drożdże. Czym jest ta choroba? Dlatego też nie ma pleśniawki? I jej „oprzeć”? To właśnie te pytania i zostaną omówione w tym artykule.


Pleśniawki (kandydoza zapalenie pochwy) jest chorobą grzybową, która występuje u 80 kobiet na 100. Tak więc, praktycznie każda kobieta, która ma do czynienia z pleśniawki, nie może całkowicie się go pozbyć. Dowiedzieć się, co jest dlaczego nie ma pleśniawki, należy najpierw zrozumieć, co jest przyczyną objawów choroby działa grzybem Candida. Sam w sobie jest nieszkodliwy i bierze udział w procesach metabolicznych, wraz z innymi mikroorganizmami. Jednak pod wpływem pewnych czynników, w tym grzyby mogą stać się agresywne i przynieść wiele kłopotów.

Głównymi przyczynami -To co jest grzybica u kobiet, często staje się naruszenie mikroflory w pochwie. W tym przypadku, mikroflora może być osłabiona w wyniku brudu, braku zgodności z niezbędnej higieny osobistej, korzystanie z cudzych ręczników. Bez względu na to, co pojawia się pleśniawki, to przede wszystkim rozwija i intensyfikuje w najgorętszej porze roku, jak jest najbardziej cieplnej powoduje rozwój i wzrost bakterii i grzybów. Drożdżyca może również wystąpić jako skutek uboczny z innych chorób kobiet. W takich przypadkach leczenie grzybica powinny być prowadzone równocześnie z leczeniem tej choroby, która spowodowała jego rozwój. Przyczyną, z powodu których nie ma pleśniawki, układ immunologiczny może zostać osłabiony lub po prostu ciąża, a także stosowanie antybiotyków lub środków antykoncepcyjnych.

W celu uniknięcia tej choroby, ważne jest, aby znać nie tylko ze względu na to, co pojawia się pleśniawki, ale także w jaki sposób może być przekazywany. Odpowiedź na to pytanie jest prosta: ponieważ jest to choroba grzybicze, zakażenie lub seksualnie przez gospodarstwo domowe może wystąpić. zanieczyszczenie krajowy może być rzadką zmianą bielizny podczas prania ze zdrowej osoby zakażonej bielizny. grzyby, które powodują przeniesienie procesu chorobotwórczego i może znajdować się w kontakcie poprzez wodzie (kąpiel infekcji z nośnikiem w jednej kąpieli, dorzecza).

Seksualnie, można uzyskać drożdże po stosunków seksualnych z mężczyzną. Interesujące jest to, że ludzie są tylko nosicielami choroby, czyli najczęściej nie są one nawet obserwowalne przejawy pleśniawki w domu.

Najlepsze leczenie – jest zapobieganie. Drozd, jak każdej innej choroby, łatwiej jest zapobiegać niż leczyć. W tym celu konieczne jest zgodne z najbardziej podstawowych zasad. dokładnie umyć rano i wieczorem, bielizna zmieniane codziennie, podczas wycierania użyć osobnego ręcznika do genitaliów. Mycie najlepiej wykonać z proszków zawierających chlor, bielizna musi być prasowane możliwe. Po kąpieli w miejscach publicznych są najlepiej przeprowadzić prewencyjny ziołową douching. Podczas stosunku płciowego, używać prezerwatyw ani żadnych środków ochronnych kolejną barierę. Można również zastosować specjalny smar plemnikobójcze, dezynfekcji bakterie. No, chyba, główna zasada – jest terminowe wizyta u ginekologa (wszystkie kobiety powinny być sprawdzane co sześć miesięcy).

Jeśli grzybica pojawił się już, z „odrzutów” profilaktyka musi być podjęta na leczenie. Dziś już nie jest tak wiele skutecznych leków, w tym pochwy i świec oraz tabletek do podawania doustnego. Często w połączeniu z tabletkami i świece Lekarz przepisuje przeciwzapalne ściągające wywar douche. W tym przypadku podstawą douching może kory dębowej, celandine, następstwo, rumianek, czy można po prostu kupić w drogerii kolekcji ginekologicznego, który jest przeznaczony właśnie do tego celu.