189 Shares 5816 views

Wagi i Maiden – kompatybilność jest dostępna.

Jeśli chodzi o znaki Libra i Virgo kompatybilności astronomów europejskich kwestionowana. Natomiast chiński horoskop mówi, że znaki w okolicy w zodiakalnego koła sprawiają, wspaniały i harmonijny związek. Kto spośród praw astrologów? Uzhivutsya czy obok Libra i Virgo, lub zgodność Ziemi i nieosiągalny powietrza.


Często, związek rodziny z tych dwóch znaków, rzeczywiście, przeznaczone do złamania, ale przyczyna awarii leży w banalnej niechęci dwóch egoistycznego dać siebie. Jednakże, jeśli para Panna i Waga do znaku Ziemi należy do partnera, wygładzania ostrych krawędzi minie trochę łatwiej. Zmienny przekrój w horoskopie sprawia, że osoby bardziej lojalny i elastyczne, a płeć piękna nie uważają, że haniebne wykorzystać te cechy w życiu codziennym. Niestety, za parę łusek i kompatybilności Virgo w życiu seksualnym jest praktycznie niemożliwe. Waga człowiek z natury ma niezwykle silny potencjał seksualny, podczas gdy Virgin do przyjemności cielesnych odnosi bardzo fajne. Ale w tym samym czasie, ludzie są niezwykle Wagi pielęgnować relacje rodzinne i rozwód jest dla nich niczym katastrofy. Dlatego, jeśli różnica w stanie pary, nie zawsze jest inicjatorem NMP.

Głównym celem życia Libra – dążenie do równowagi. A ponieważ znaki kardynał krzyż typu działalność nie jest specyficzna, często Libra wolą pozostać sam, bez większego zamieszania. Pracowita Panna postrzegane jako zbyt wybredny i denerwujące.

Virgin wolą planować wszystko z wyprzedzeniem i wymagają resztę rodziny do ścisłego przestrzegania jej przepisów. Libra jak również do budowy wszelkiego rodzaju reflektory, ale tak łatwo porzucić swoje plany, jeżeli jego realizacja wymaga zbyt wiele wysiłku. Jak na ironię, to właśnie w tym aspekcie Waga i Panna Zgodność i harmonia pokazać dobrze. Rozsądna i praktyczna Panna jest w stanie wspierać partnera w swoich przedsięwzięciach, a jednocześnie, nie spieszył się do ich realizacji.

Rządząca znak Wagi, Wenus, co sprawia im subtelne poczucie estetów. Ale poza tym, bogini miłości planety daje swoim dzieciom zamiłowanie do akumulacji. Muszę powiedzieć, że w tej unii Virgo i Libra jest całkiem udany. Po tym wszystkim, Ziemia podpisuje gorliwy, pod wieloma względami, a nawet skąpy, właściciele. Dlatego te małżonkowie znajdzie się pełny kubek.

Para, która należy do znaku Panny człowieka istnieje tylko dzięki cierpliwości i powściągliwości partnera. Jednak kobieta Libra to prawdziwa żona – sprzymierzeniec. Przez wzgląd na męża, nie wahał się poświęcić nie tylko karierę, ale także dzieci. Kłótnie w tej pary często pojawiają się z powodu nieporozumień w odniesieniu do ceny. Waga kobieta kocha drogie rzeczy, uwielbia gromadzą się wokół niego i zazdrość fanów tłum. Zamiłowanie do piękna w tym przypadku przytłaczający apetyt na akumulacji. Ale człowiek Panna – prawdziwy skąpy rycerz, który umie liczyć każdy grosz i odkładać pieniądze na czarną godzinę. Jeśli wietrznie pani Libra będzie myśleć o swojej przyszłości, będzie ona docenić wysiłki partnera.

Kłucie i woreczek Panna człowiek nie skąpić na krytykę, w tym przed swoim partnerem. Ale optymistyczne Waga nie może być obrażony przez długi czas, a kołki w adresie prawidłowo postrzegają z humorem. Ponadto Virgin mężczyźni zupełnie zazdrosny, a dla kobiet w Wadze, to jest ogromny plus. Po tym wszystkim, usychają i więdną nie otrzymał odpowiedniej opieki z płcią przeciwną. Nawiasem mówiąc, panie Libra kochają flirty, ale do fizycznej zdrady dochodzi rzadko.
W takim małżeństwie odgrywa ważną rolę kompatybilności seksualnego. Jeśli partnerzy znaleźć wspólny język w łóżku, będą żyć długo i szczęśliwe życie razem.
Ujawnić wszystkie aspekty interakcji w parze można jedynie zgodność horoskop Panna i Waga, opracowywane indywidualnie. Oczywiście, życie rodzinne – to wielka praca, bez względu na to, do której małżonkowie należą do znaku zodiaku. Ale jeśli mąż i żona są skłonni do ustępstw, możemy powiedzieć z pewnością, że niezgodne pary nie istnieją. Para Virgo i Libra jest całkiem w stanie osiągnąć harmonię, jako całkowite przeciwieństwo, są one jednak, podobne poglądy na świat.

Para Virgo i Libra może utrzymać doskonałe stosunki przyjacielskie. zawsze będą coś o tym mówić, zwłaszcza jeśli będzie można znaleźć podlega krytyce. Know-wszystko równowagę – dobry gawędziarz i Panna potrafi słuchać i nie chciał wejść do zbędnych argumentów. W celu znalezienia wspólnego języka i wspólnej płaszczyzny, te cechy są wystarczające.

Nawiasem mówiąc, jeśli chodzi o zatrudnienie, tandem Waga i Panna kompatybilność i wydajność wykazano w przypadku gdy akty powietrze jako oznakę głowy. Virgin nie jest w stanie podjąć inicjatywę, ale pracowity i obowiązkowy.