518 Shares 9355 views

Dominikana, Boca Chica: opis, zdjęcia i atrakcje

Na ziemi, jest to idealne miejsce z pięknych plaż z miękkim i czystym piaskiem. Nie ulega wątpliwości, że jest to ośrodek z Boca Chica na Dominikanie, położone w południowej części kraju, niedaleko stolicy Santo Domingo, i myte przez Morze Karaibskie.

Miasto Dominikańska jest ulubionym miejscem dla turystów i mieszkańców. Gdzie można spędzić wspaniałe wakacje z rodziną, odpocząć z przyjaciółmi lub być sam w tym raju z partnerem. Każdy turysta, który przyszedł tu są gwarantowane w celu znalezienia odpowiedniego zawodu.

opis

Pierwsze hotele Boca Chica (Dominikana) powstały jeszcze w latach dwudziestych ubiegłego wieku. Mieli rodzaju rezydencji, przeznaczone do letniego wypoczynku miejscowej elity. Dzięki przejrzystych wodach, delikatny piasek na białych plaż i bliskości stolicy, to miasto stało się jednym z najbardziej popularnych ośrodków w kraju.

Główną zaletą posiadał Republiki Dominikany (Boca dla kurcząt) – stanowi naturalną barierę Coral ma długość pięciu sto metrów. To dzięki takim obszarze teren plaży ośrodka jest uważany za największe naturalne laguny z karaibskim wybrzeżu i jest w pełni chroniony przed falami.

Do tej pory, Dominikana (Boca Chica) to tętniące życiem miasto z licznymi hotelami. Dogodna lokalizacja i bliskość do międzynarodowego lotniska Las Americas sprawia, że ośrodek ten bardzo atrakcyjny dla podróży turystycznych.

wakacje na plaży

Dominikana (Boca Laska) ma pasmo wybrzeża rozciągnięty do trzech kilometrów i składa się z kilku plaż, która jest cechą drobnego piasku i granulatu, przypominający mąkę. Turyści są najbardziej popularne następujące obszary plaża: Playa Andres, La Matica, Los Pinos i centralnej plaży.

Niektórzy urlopowicze wolą dostać kąpieli słonecznych na osobnej małej wyspie. Aby go osiągnąć, to musi chodzić tylko poprzez płytkiej wodzie.

Tutejsze plaże – prawdziwa duma ośrodka Dominikany. Nie ma głębokie wody, a plaża jest czysty i wygodny. Dlatego Karaiby laguny jest bardzo popularny wśród rodzin z dziećmi. Jego maksymalna głębokość wynosi ledwie sięga półtora metra.

Gospody i kompleksy hotelowe

Dominikana Hotele (Boca Chica) znajdują się przede wszystkim na wybrzeżu, a wiele z nich ma własne molo. Ten trzygwiazdkowy i chetyrohvozdochnye hotel, doskonała obsługa i doskonałe warunki pobytu. Prawie wszystko działa na zasadzie „all inclusive”. Niektóre kompleksy są oddalenia od brzegu, ale ze względu na niewielki obszar ośrodka, nie można powiedzieć, że jest to jakiś poważny dystans.

Nawet jeden hotel wybudowany w pobliżu wody. Wczasowicze w nim turyści mogą wejść do wody prosto z jej terytorium i kolację w godzinach wieczornych pod dźwiękach fal tworzących romantyczną atmosferę. Nazwa hotelu Don Juan Beach Resort jest w pełni zgodny z sytuacji panującej tam.

Turyści podróżujący na własną rękę, mogą być wynajmowane na prywatny ośrodek z apartamentami. Ale to święto przyjść trochę droższe, ponieważ pakietów podróżniczych przelot układa się z niższą ceną, dlatego „dzikus” odpoczynku nieopłacalna.

Co można zrobić?

Dominikana (Boca Chica) może zadowolić turystom szereg atrakcji na świeżym powietrzu. Pływacy nurkowania mogą odkrywać podwodny świat w ośrodku, gdzie znajdują się liczne rafy koralowe. Ich mieszkańcy są różnorodność egzotycznych życia morskiego, wpływając nawet doświadczonych nurków swoim pięknem.

Pomimo faktu, że płytkie laguny słynie spacyfikowane i spokojnego wypoczynku Tutaj bez wątpienia znajdzie swoich fanów rozrywki i miłośników windsurfingu żeglowania. Można również zagrać w tenisa lub jeździć konno.

Turyści przybywający tu w kwietniu, mogą uczestniczyć w corocznym turnieju rybackiej, zorganizowanej przez założycieli miejscowego klubu wody.

Podczas wakacji w miejscowości Boca Chica, po prostu niemożliwe, aby spróbować kulinarnych arcydzieł miejscowych kucharzy. Istnieje ogromna liczba restauracji, kawiarni i barów, które chcą bawić turystom potrawy niezrównane kuchni narodowej. W szczególności, niesamowity smak jedzenia jest przygotowany od mieszkańców tutejszych wód. Dla tych, którzy preferują dania dowcipne powinny smaku ananasa z czarnym pieprzem, chili i rumu.

Gdzie na wycieczkę?

Ten ośrodek słynie z rejsów na jachtach i łodziach. W pobliżu plaż są dwie małe wyspy – Los Pinos i La Matica. Pierwszy interesujący dla turystów z pięknych plaż. Stał się całkowicie do zamieszkania po huragan uderzył na niego i zniszczył wszystkie przedsiębiorstwa tutaj. Jeśli wybierasz się na wycieczkę, to lepiej, aby zaopatrzyć się w wygodnej buta z podeszwą i grubą sposób na komary, aby móc odkrywać gęste zarośla na wyspie.

Na terenie La Matica rośnie wspaniały drzewa mango, który dał nazwę tej wyspy. Turyści, którzy zdecydują się odwiedzić ten raj, zostaną wprowadzone do różnych egzotycznych ptaków, a najbardziej zaskakujące jest to, że nie potrzeba żadnych środków transportu dla wycieczek na wyspie. Można dostać się tam na piechotę wzdłuż płytkiej lagunie.

opinie

Jeśli mówimy o raju na ziemi, a potem, oczywiście, to – Dominikana (Boca Chica). Opinie turystów, którzy są już na tyle szczęścia, aby odwiedzić plaże kurortu, bardzo pozytywne. Ci, którzy spoczywają w hotelach na wyspie, byli po prostu zachwyceni doskonałą obsługę i bujnej zieleni, które znajdują się kompleksy hotelowe.

Oczywiście, należy przesłać do wybrzeża Morza Karaibskiego, ośrodek nazywany Dominikany (Boca Chica) idealnego, spokojne i relaksujące wakacje. Zdjęcia zrobione w lagunie, rozłożyć wyobraźnię jego blask.