80 Shares 5694 views

Rower "Challenger" – jakość za rozsądną cenę

W 2000 roku firma Challenger powstała w Chinach, która produkuje wszelkiego rodzaju nowoczesne rowery. Podobnie jak wiele chińskich firm, reprezentuje ona produkty, które spełniają najwyższe normy europejskie i amerykańskie, ale są znacznie przystępniejsze. Dla wielu rower Challenger jest doskonałym "symulatorem" dla początkujących i nastolatków. Zakres firmy obejmuje modele dla dzieci, młodzieży, mężczyzn, kobiet i modeli sportowych. Każdy może wybrać odpowiednią opcję, zarówno dla specyfikacji technicznych, jak i ceny.

Wielu fanów kolarstwa interesuje się tym, jak wybrać odpowiedni rower "Challenger" i nie żałować własnego wyboru. Dzisiaj próbujemy ci pomóc. Na początek rozważ rower "Callenger Discovery" z roku modelowego 2013-2014, który dotyczy modeli drogowych. Producent osiągnął sztywne rozwidlenie, aby osiągnąć większą prędkość. Kreski i wibracje wygładzają się specjalnie zaprojektowaną stalową ramą. Guma z bieżnikiem równocześnie poprawia średnią prędkość. Jest taki model zaledwie pięciu tysięcy siedemset rubli.

Przed zakupem dysku Challenger należy określić rozmiar ramki, której potrzebujesz.

"Discovery" jest wyposażony w koła o średnicy 26 cali. Ten rozmiar jest najbardziej odpowiedni do wycieczek biegowych. Rowery do drogi pasują do większej liczby kół o wymiarach dwudziestu ośmiu cali. Zapewniają szybką, sprawną i płynną pracę. Felgi mają jeden projekt, a to jest poważną wadą modelu, ponieważ w rzeczywistości koła są jednorazowe, pracują aż do ich pierwszego odkształcenia. Na droższych rowerach firmy są podwójne obręcze.

Wybierając rower Challenger Discovery zwróć uwagę na hamulce. Ten model ma osiemnaście prędkości. To więcej niż wystarczające, aby komfortowo podróżować po drodze. Pedały muszą być wykonane z metalu – tani plastik może kruszyć i zranić rowerzysty. Jest to bardzo niebezpieczne i może prowadzić do jeszcze poważniejszych obrażeń.

Rower "Challenger Alpina" to kobiecy model przeznaczony dla rowerzystów dorosłych. Świetnie nadaje się do uprawiania narciarstwa biegowego i narciarstwa biegowego.

"Alpina" ("Challenger") – rower, którego przeglądy są dość sprzeczne. Niektórzy klienci są zadowoleni z tego modelu, ale są też te, które znajdują w nim wiele niedociągnięć.

Rower "Agent" (z "Challenger") jest potężnym modelem górskim. Ma stalową ramę, zawieszenie na twardym ogonie, co zapewnia wygodną jazdę. Są jednak poważne braki, które powodują skargi klientów. Na przykład na drodze krajowej amortyzator szybko przestaje działać.

Ten rower "Challenger", którego cena wynosi od 4,900 do 5,200 rubli, jest doskonała tylko dla początkujących. Rowery firmowe są zorientowane bliżej poziomu amatorów, ale mimo to są dobrze obsadzone. Używając ich, składniki głównych producentów w świecie kolarstwa są używane.