194 Shares 6761 views

"Gold Coast" (Odessa): Opis i plaża infrastruktura

Odessa – najbardziej kolorowe miasto na Ukrainie, a jego główną zaletą jest możliwość zaskoczyć. Latem pociągi i autobusy są sadzone z ich drzwi wielu miłośników morza.


To miasto ma wiele plaż, najbardziej popularne, ale również ładowane wśród nich te, które znajdują się bliżej centrum. Jeśli odpędzić od stacji kolejowej / PKP o 18 tramwajem w kierunku stacji „Big Fountain” i dostać się do samego końca „ścieżka zdrowia”, która pojawi się na oczach pięknej promenady i plaży z zaskakująco miękkim i czystym piaskiem. Jest to „Gold Coast”. Odessa, dzięki tym miejscu, zdolność do zaskoczy podróżującym za każdym razem.

Opis plaży

Jeśli się tam dostać tramwajem lub taksówką (№215, 223) do 16 stacji „Big Fountain”, można zobaczyć równolegle do malownicze nabrzeże znajduje. Piękne i zadbane klomby, duża ilość zieleni i wygodnych ławek, czystość i niebieski powierzchni morza – wszystko to sprawia, że „Gold Coast” (Odessa) są nie tylko uderzająco atrakcyjny bank ziemi, ale również miejsce, gdzie można spędzić czas w godzinach wieczornych.

Ta mała plaża zawsze wydaje się pełen ludzi, podczas gdy w rzeczywistości jest ładowany znacznie mniej niż jego bardziej popularnych miejsc. Wynika to z faktu, że do niego z centrum miasta trzeba dostać około 30 minut środkami transportu publicznego. Ale czysty piasek i woda jest nietypowy kolor niebieski, których nie można znaleźć w innych plaż, w pełni zrekompensować czas spędzony.

Powitał gości i mieszkańców miasta dumni 2 biały kamień lwa blisko turystów, którzy lubią być fotografowane. Nabrzeże został niedawno odnowiony i teraz na plaży „Gold Coast” (Odessa) wygląda przytulnej wybrzeże w Europejskim nadmorskiej miejscowości.

infrastruktura plaża

W tym momencie wszystko zostało zrobione dla Twojej wygody.

 • W drodze do turystów na plaży są liczne małe larechki gdzie można kupić akcesoria kąpielowe i zabawki, koszulki z zabawnymi hasłami i lody, piwo i shawarma, sody i południowej ukraińskiego owoców.
 • Dla tych, którzy chcą jeść naprawdę, na nabrzeżu znajduje się kawiarnia z bardzo niskie ceny i wysoki poziom usług. Restauracja "Gold Coast" (Odessa, ul. Gold Coast, 37) od 10.00 do 23.00 czeka na miłośników kuchni śródziemnomorskiej. Tu organizujemy bankiety i wesela, dla których jest ona wyposażona sala do 200 osób. Istnieje również przytulny sauna.

 • Tutaj można kupić wycieczkę po mieście lub zapisać się na lekcje nurkowania i doświadczeni kierowcy zorganizował wizytę w muzeum i podwodnym filmie.
 • Na plaży są wyposażone pomieszczenia do zmiany ubrania, toaletę i prysznic. Można wypożyczyć leżak lub parasol.
 • Dla dzieci otrzymują niewielki odcinek plaży, gdzie znajdują się w parkach rozrywki i dmuchane zjeżdżalnie.
 • Dorosły oczekiwaniu siatkówkę plażową, katamarany można wypożyczyć rower i zwiedzić okolicę.

To jest tak skromny, ale szczerze wita swoich gości plaża „Gold Coast” (Odessa). Zdjęcia nie oddają białości czystość jego piasku i błękitu morza, to lepiej, aby przyjść i zobaczyć na własne oczy.

sektor prywatny

Podróżni w tym miejscu serdecznie pozdrowić przedstawicieli sektora prywatnego, które oferują je usunąć z pomieszczenia lub budynku gospodarczego. Do „moczyć w” Odessa, powinien żyć na jego ciche ulice pokryte zieleni pripylennoy.

W sektorze prywatnym można znaleźć w przytulnym oddzielnej kuchni letniej i pobytu. Koszt takiego wypoczynku nad morzem od 120 UAH. / Dzień, chociaż istnieją sugestie wynajmu domu lub willi z basenem, pokojem relaksacyjnym i grill, sauna i garaż. Takie opcje są od 800 UAH. / Dzień.

Ten rodzaj wypoczynku mogą rozwiązać kwestie żywności i wychodzić na własną rękę, w zależności od gustu i upodobań.

Hotele "Gold Coast"

Jeśli zdecydujemy się na dom, „Gold Coast” (Odessa), w bliskiej odległości od plaży jest tylko 4 opcje:

 • Villa Pinia – to ekologiczny hotel, który łączy usługi kosmetyczne i SPA, kuchni europejskiej i ukraińskiej, 16 komfortowe pokoje urządzone z materiałów przyjaznych środowisku.
 • Hotel Asiya jest nowy (2016), ale już zdobył swoje pierwsze klientów. Oferuje on saunę, masaże, taras do opalania, przytulny ogród i 8 pokoi.
 • Hotel „przytulne” w pełni uzasadnia swoją nazwę. Oprócz komfortowych pokoi, wykonane w klasycznym stylu, oferuje saunę i jacuzzi, masaż i relaks obszar.

 • „Katran” znajduje się zaledwie 50 metrów od brzegu. Klienci oczekują 7 pokoi, choinka oraz restaurację i znajduje się plac zabaw dla dzieci.

Aby odpocząć na plaży „Gold Coast” (Odessa), można wstępnie zarezerwować miejsce w jednym z tych hoteli.

Zalety i wady plaży

Podobnie jak w innych plaż miejskich, „Gold Coast” ma swoje zalety i wady, wśród których:

 • Pozytywna ocena gości tego miejsca pozwalają na czystość, dobrze rozwiniętą infrastrukturę, łagodnym wejściem do morza i pięknego wybrzeża.
 • Przez minusy, obejmują one swoje położenie, plaża znajduje się daleko od głównych atrakcji.

Reszta „Gold Coast” zasługuje na wydanych na niego i pozostawić w pełni wypoczęty goście Odessie.