582 Shares 5113 views

Jaki program można otworzyć plików PDF jest najlepszy?

Często zdarza się, że użytkownik pobierając plik PDF, nie wiem nic o nim nie wiem. Jeśli komputer nie jest konieczne dowolny smak Linux lub Windows 8, w którym widz dla tego typu pliku jest początkowo, będziesz miał coś do zrobienia. Najpierw czynienia z podstawami. Nie tak ważne, który program otwiera pliki PDF! Jest ważne, aby wiedzieć, jaki rodzaj plików, dokumentów i dlaczego ten format jest tak rozpowszechnione w Internecie.


Faktem jest, że wraz z rozwojem postindustrialnego społeczeństwa znacznie zwiększonej objętości dokumentów elektronicznych. Oczywiście w większości przypadków wykorzystywane do tego standardowych pakietów oprogramowania biurowego, ale tutaj użytkownicy byli rozczarowani. Ponieważ ich twórcy nie są szczególnie w pośpiechu, aby dzielić się ze sobą technologie poprzez otwarcie kodu źródłowego programów rozpoczętych straszne problemy z kompatybilnością różnych formatów dokumentów biurowych. To było wtedy, a było Format pliku PDF, przeglądarka, która teraz musi być na każdym biurowym i domowym komputerze.

Mówiąc najprościej, PDF – to format dokumentu bezpieczeństwa, które mogą zawierać nie tylko informacje tekstowe i zdjęcia, a nawet pliki audio i wideo. Nie mimochodem wspomniano słowo „zabezpieczony”, a nawet prymitywny edytor pozwoli Ci ustawić hasło do otwarcia pliku i kopiowanie do zakazania jego zawartość. To odkrycie odsetka firm, w których dokument może być znacznie droższy komputer, na którym jest! Ale który program otwiera plik PDF?

Och, aby martwić się o to nie warto. Obecnie istnieje ponad sto wniosków, przez które pliki PDF mogą nie tylko widok, ale także edytować. Najczęstszym jest Adobe PDF Reader, który przychodzi niemal każdy kupiony niedawno komputera PC lub laptopa. Wśród najbardziej znaczących braków zawierać pewną „ociężałość” częściowo rozwiązany w najnowszej wersji. Z tego powodu duże pliki mogą być otwierane na wolniejszych maszynach przez kilka minut.

A jaki program otwiera pliki PDF szybko nawet na wolniejszych maszynach? Do takiej sytuacji może być wskazane, aby korzystać z aplikacji PDFMaster. Jest to szybkie i wydajne narzędzie jest idealne dla wszystkich właścicieli słabych i przestarzałych komputerów. Ponadto miłośnicy minimalizmu i zastosowaniach niewymagających może doradzić STDU Viewer. Ten mały i inteligentny widz ma bardzo spartańskie interfejs i doskonałe osiągi. Niestety, funkcjonalność, aby dopasować wygląd: bez większych operacji na plikach dokonane nie będą mogli.

Nawiasem mówiąc, właściciele samochodów z fabrycznie zainstalowanym systemem Windows 8 i Linux rodziny systemów operacyjnych w tym zakresie nie martw się o nic: darmowy program do przeglądania plików PDF jest już dostępny jako część ich „operatsionok”. Oczywiście, możliwości wbudowanych narzędzi nie jest tak bogaty, ale nawet ich więcej niż wystarczające dla zwykłego użytkownika.

Zatem pytanie, który program otwiera pliki PDF, stoją przed nie należy: ich różnorodność jest taka, że każdy wybrany wariant duszy.