660 Shares 2351 views

Działa na temat „Homeland”: jak uniknąć błędów

Czy podoba Ci się pisać eseje w szkole? Niektórzy pewnie odpowiedź „tak”, inni będą myśleć i są bardziej podatne na negatywną odpowiedź. Dlaczego taka różnica? Wszystko jest dość oczywista. Główne problemy z pisaniem esejów nie jest doświadczane przez tych z dzieciństwa lubił dużo czytać. Jednak nawet tutaj zdarzają się wyjątki. Kluczem jest to, że aby nauczyć się wyrażać swoje myśli na papier może być absolutnie nikomu.


Czego potrzebujesz?

Dowiedz się, jak napisać esej

Przed rozpoczęciem pisania, należy wybrać jeden z tematów. Student do siebie mówić, bez konieczności użycia specjalnych umiejętności, bierzemy pracę nad „Ojczyzny”.

Weźmy projekt i przygotować się, aby pierwsze szkice. Zróbmy szereg pytań, na które możemy twierdzą w książce.

  • „Co oznacza słowo” Homeland „dla danej osoby?”
  • „Dlaczego życie każdego kraju zajmuje dużą miejsce?”
  • „Czym jest patriotyzm? Jest to związane z pojęciem ojczyzny? "

Pytania te mogą być zawarte w podrzędnych tematów prac o Ojczyźnie. Zanotować kilka pytań, które przychodzą do głowy. Można również zrobić listę słów związanych z głównym tematem. Na przykład: dzieciństwa, wspomnienia, patriotyzmu, kraj, miasto, miłość.

Każdy uczeń może mieć własne stowarzyszenie, ponieważ trzeba myśleć i tworzyć swoją listę.

Jak mogę zacząć pisać?

Pomimo faktu, że wybraliśmy najbardziej odpowiedni temat do dyskusji, to nie jest bardzo łatwe, ponieważ student będzie musiał poważnie pomyśleć przed rozpoczęciem pisania wprowadzenie.

Pomyśl o tym, gdzie można zacząć pisać. Pierwszy przykład wykonania jest w pytaniu. Może to być dowolny z kwestii, że wspomniane powyżej. Ponadto, student może korzystać z kilku z nich (2-3) i postępować w składzie rozumowania w tych obszarach.

przykłady

Ponadto, można rozpocząć pracę z uzasadnieniem, że jest domem dla Ciebie. „Każdy człowiek ma własną koncepcję ojczyzny. Ale dla mnie ojczyzną jest miejsce, gdzie spędziłem najszczęśliwsze lata. – dzieciństwo "

Wybierz opcję dla eseju o „Homeland”, ale należy pamiętać, że powinien on zwrócić się do motywu dla kolejnych argumentów w głównym tematem. Wprowadzenie powinno być około 3-4 zdania.

główny

Główną część studenta konieczne jest opracowanie tematu jak najwięcej. Można używać różnych sposobów. Oto kilka wskazówek, jak napisać większą część eseju o „Homeland”:

  • Użyj cytaty z książek, wypowiedzi twórców i znanych ludzi. Konieczne jest, aby potwierdzić swoje rozumowanie.
  • Daj osobiste przykłady życia. To może być nie tylko swoje osobiste doświadczenia, ale doświadczenie z wszystkich swoich krewnych, którzy mogą powiedzieć wiele o ich kraju.
  • Stosować różne środki wyrazu: literackie epitety, metafory, personifikacje. To sprawi, wypełnione pracą swoją i jasne. Na przykład: „Ojczyzna – jest matką każdego człowieka. Mieszka z dala od domu przez długi czas, ludzie się nudzić i poczuć jak to braki te uczucia, które pojawiają się tylko wtedy, gdy jesteś w swoim własnym miejscu. "
  • Użyj porównanie. Poproś swoich znajomych, przyjaciół, który jest ojczyzną i porównać swoje myśli na ten temat.

Można również wspomnieć fakt, że koncepcja ta uległa znaczącej zmianie jego znaczenie w czasie. Spekulować o tym, dlaczego kilka wieków temu, stosunek do ojczyzny było inaczej niż dzisiaj.

wniosek

Wniosek powinien być w przybliżeniu równy założenie objętość. Ale najczęściej stwierdza się nosi główny punkt wszystkich prac na temat „Ojczyzny”.

Zakończyć argument może być na wiele sposobów. Twoim zadaniem jest, aby wybrać taki, który jest bardziej odpowiedni do wprowadzenia i głównej części dlatego, że konieczne jest, aby wszystkie prace były koordynowane i zunifikowane.

Aby dokończyć myśli może być osobista konkluzja. „Wierzę, że należy zawsze pamiętać i kochać swój kraj, ponieważ jest to miejsce, które jest najbliżsi”.

Ponadto student może opuścić pracy niedokończone część, pozwalając czytelnikowi zawrzeć dla siebie. „We współczesnym życiu, kiedy wszystko gdzieś w pośpiechu, ludzie zaczynają zapominać o wartości ojczyzny. Dla niektórych słowo jest prawie nic. Dla innych, ojczyzna jest jednym z najdroższych wartości w życiu. Gdzie jest prawda? Być może, choć każdy z nich ma swój własny, a ludzie muszą sami decydować na własną rękę. "

Jak widać, możliwości pisania esejów o „Homeland” Ustaw. Głównym prawidłowo skonstruowany i wyrażać swoje myśli. Nie bój się prosić o pomoc dla osób starszych lub do dzieł literackich. Oni pomogą Ci poradzić sobie z zadaniem. Ponadto, nie zapomnij sprawdzić eseju-argumentu o „Homeland” dla błędów, a wtedy na pewno zarobić wysoki wynik!