568 Shares 8159 views

Opowieść o Sindbad Żeglarz: podsumowanie głównych bohaterów

Wszelkie Arab wciągająca opowieść. Każdy przeplatają fantazji i rzeczywistości, opisano niesamowite, jasne i żywe doświadczenia tego kraju bohaterów przekazane. Arabian opowieść „O Sindbad Żeglarz” jest pochodzenie literacki. Jest to dość obszerny tekst.


Trochę o postaci i baśni

Bardzo pouczające „The Tale of Sindbad Żeglarz”. Główni bohaterowie – kupcy i żeglarze – nieustraszony, nie boją się trudności i klęsk. Nie wszystkie przyciągane przez pragnienia gromadzić bogactwa. Sama „The Tale of Sindbad Żeglarz”, podsumowanie, które staramy się wyjaśnić, składa się z siedmiu opowiadań. Wszystkie te przygody bohater przeszedł 27 lat.

Przygody na wielkiej ryby

Sinbad zakupione towary i pokład statku. Wszystko osiągnęła wyspę, gdzie rosły drzewa z owocami, wykonane kosza i zaczął gotować. Sinbad szła w tym czasie. Nagle kapitan krzyknął, że nie jest wyspą, a duże ryby. Pójdzie w dół do morza. Ale bohater nie miał czasu na statek, i zaczął tonąć. Jednak pływał na bezludnej wyspie. Na brzegu, widział pięknego konia, który zarżał głośno, a potem spod ziemi pojawił się człowiek. Sinbad Wyjaśnił, że konie należące do swego pana al-Mihrdzhan, a on był tylko pan młody. Takie rozszerzenie jest „The Tale of Sindbad Żeglarz.” Fabuła nie będzie w stanie pokryć wszystkie zdarzenia, więc nie będziemy opowiedzieć historię o bogatym życiu podróżnego na King Island. Stał szef portu i morza wszystkim poprosił o Bagdadzie. Tylko jeden z wielu kapitanów wiedział Bagdadu i brakuje Sindbada. Uzyskać bogate dary dla wiernej służbie króla wyspy, podróżny usiadł na statek i powrócił do swojej ojczyzny. Wrócił do życia przyjemności, ale znudziło i postanowił udać się w długą podróż.

Ptak Ruhh i diamenty

Kupując towary i zanurzając je na statku, marynarze wyruszyli na drodze znowu i popłynął na wyspę. Los postanowił, że Sinbad zapomnieć. Widział ogromną białą kopułą. Nagle słońce rozpoczęło się zamknąć odcień. Te ogromne ptaki poleciał Ruhh. Opowieść o Voyage of Sindbad Żeglarz trwa. Gdy ptak siedział na jajach i zasnął, odważny Sinbad przywiązany do siebie łapkami i przeniosła go do doliny ogromnymi wężami, które żywią. Dolina, składający się z diamentów, naszej wędrówki wędrowca, zbieranie klejnotów. Tam przebiegli ludzie rzucania kawałki mięsa. Oni zatrzymany diamenty, a ich podnoszenie, uzyskali oni klejnotów. Aby jeden większy kawałek mięsa związany sobie nasz pielgrzym. Został zabrany z doliny węży. Podziękował ludzi, którzy mu zapisane, i pomogli mu powrócić do Bagdadu. Po ponownym spokojnego życia chciał zobaczyć cuda świata.

ogry wyspa i smoki

Kontynuuje nowy „Tale of Sindbad Żeglarz”. Podsumowanie oddaje istotę opowieści. Statek, który wypłynął dociekliwy Sindbada, zboczyła z kursu i wylądował na wyspie. Kupcy i żeglarze na brzegu natrafiliśmy ogromnej jaskini, w której leżały wszędzie gryzł kości. Gdy wstał, wszedł olbrzymi stwór podobny do człowieka. Bez zastanowienia, to wybrał najgrubszy członek zespołu, rozłożone na rożnie, smażyć i zjedzone. A następnie udał się do łóżka. Następnie zaproponował, aby Sinbad tratwę, ślepy kanibal, rozpalonym żelazem w ogniu, dwa szpikulce i uciec. Tratwa przyniósł je w nocy na inną wyspę, gdzie mieszkał wielki smok. Od razu połknął wszystkie Sinbad satelitów i lewo. Następnego ranka zobaczył Sailor statek, który podniósł wypadek. Tam był ubrany i karmione. Okazało się, że statek był własnością Sindbada.

Sinbad w kraju wariatów

Po raz kolejny, zmęczony przyjemności i spokoju, niestrudzony wędrowiec odjeżdżamy. Znowu doznał katastrofy statku. On i jego towarzysze przybyli do ludu, aby nakarmić pielgrzymów z przewagą żywności, z którego zostały utracone umysł. Sinbad nie tylko jeść, i zobaczyłem, że wszyscy jego przyjaciele są teraz szalony. Nasz bohater wędrował samotnie i spotkał pasterza, który pokazał mu drogę do innego miasta. To nadal czwartą historię Sindbad Żeglarz. Fabuła opowiada o przygodach podróżnika i małżeństwa. W tym mieście, Sinbad został zabrany do króla, który łaskawie umieścił go w swoim pałacu. Król zaoferował swoją żonę piękną dziewczyną. Nasz podróżnik był żonaty. Ale nauczył się straszny zwyczaj kraju. Kiedy ginie jeden z małżonków, a następnie pochowany z martwych dziennym. Sinbad żona nagle zachorowała i umarła. Pochowano ich razem, spadając do głębokiej studni. Sinbad a następnie wysiadł. Uważał, jak jaskinia i znalazł dziurę. Po zebraniu wszystkich klejnotów zmarłych, wspiął się przez otwór i ten statek. Kapitan podniósł go i przyniósł go do domu. Znowu zaczął żyć w dobrobycie, naszego bohatera. Ale wkrótce zebrali się ponownie w następnej podróży.

Kolejna cudowna ucieczka

Jak zwykle, Sinbad rozbił się statek, a on był na wyspie. Na nim poznał nieszkodliwy cichą starca, który zapytał o objawy wziąć go do wody. Dobry podróżnik siedzącej starsi szyję, i wpadł do niewoli. Żelaza owłosione nogi zły diabeł złapał szyję Sindbada i pokonać go i pojechałem przez cały dzień. Przebiegły kupiec udało się pozbyć starego człowieka, aby go zniszczyć. W tym czasie, wzdłuż wybrzeża przechodzącej statku, który odebrał nieszczęsnego marynarza. Statek prowadził kupca do dużego miasta, a następnie wyruszył bez niego. W mieście Sindbada dowiedział cenne zbieranie orzechów nerkowca. Kupiec sprzedał, kupił towary lokalne, na pokład statku i skierował do domu. Z bogactwa Marynarz wrócił do Bagdadu. Vathek daje nam dwie kolejne podróże.

Na wyspie Cejlon

Statek, który wypłynął Sindbada, off kursu i rozbił się na wysokich klifach wyspy. Niemal wszyscy bohaterowie Opowieści z Sindbad Żeglarz utonął na statku, a reszta z naszego dzielnego bohatera dostał się na brzeg. Ale towarzysze głód kupiec zmarł, a on został sam. Dolina, gdzie był, był pełen kamieni szlachetnych i bursztynu. Zbierając wszystko, co mógł, podróżnik dokonał tratwą w dół rzeki. Wanderer pojawiły się w dolinie, gdzie mieszkał lokalni mieszkańcy. Sinbad opowiedział swoją historię. Aborygeni pomogły odnaleźć statek handlowy, który jechał do Bagdadu. Sinbad więc wrócił do domu i zaczął żyć bogatsze niż kiedykolwiek.

Ostatnia podróż

Po raz kolejny, poczucie przygody wyciągnął niestrudzony badacz w dalekich krajach. Statek doznał wiatr na skałach, i rozbił się. Przeżył jeden Sindbada. Wsiadł na ląd i wyruszył łodzią z drzewa sandałowego. Gdy podróżnik dotarł ziemię, spotkał tam ludzi, a one doprowadziły go do szejka. Jest on pieścił, a Sheikh żonaty go do córki. Wtedy szejk nie żyje, a miasto stało się władcą Sindbada. Na początku każdego miesiąca, ludzie poleciał gdzieś. Dociekliwy podróżnik zapytał jeden z nich, aby zabrać go ze sobą. Tak lecieli w powietrzu, i zastanawiał się wokół Sindbada. Ale był zwalony. W dolinie doszliśmy do Wysłannika Allaha ze złotym personelu i przedstawione do cierpiącego złotą trzcinę, a następnie zniknął. Sinbad natychmiast zobaczyłem ogromny wąż połknął pół człowieka, a on woła o pomoc. Złoty trzciny kupiec zabił węża i uratował niefortunne. Byli ludzie, latające, i zgodził się na powrót do domu, do Sindbada. „Opowieść o Voyage of Sindbad Żeglarz” dobiega końca. Żona powiedziała mu, że służą one szatanów. Wtedy kupiec zbudować statek, wziął żonę i wrócił do Bagdadu.

Główną ideą opowieści Sindbad Żeglarz jest to, że życie ludzkie jest kruche i zmaga się walczyć o to, jak to miało miejsce we wszystkich niewyobrażalnych sytuacji, zaradny i błyskotliwy bohatera.