492 Shares 6512 views

Redpoll ptak: to wygląda i co harakternizuetsya

Czy wiesz, że wiele ptaków z oryginalnej nazwy? Nie sądzę. Na przykład, stepowanie ptaka. Ile osób widziało go, lub przynajmniej wyobrazić wygląd ptactwa? Postaramy się wam więcej o niej.


Tap dance – mały ptak, którego wielkość jest tylko nieznacznie większa niż Czyżynach. Ale ze względu na ich długi ogon wydaje się znacznie większy. Ale jeśli widzisz ten wspaniały stworzenie, jest mało prawdopodobne, że będzie zmierzyć jego wymiary, jak w oku wyrzucił cały splendor wygląd. Jej pierwotna nazwa ptaka Redpoll było spowodowane jej niesamowity głos, który jest bardzo podobny do dźwięku na obcasach tańca o tej samej nazwie.

Jego kolor przeważają lekkie i miękkie kolory. Jeśli jest to mężczyzna, to jego korona wieńczy jasny karmin-czerwona plama, całej szyi i plecach – trochę białawy, pokryte rozmytych „karby” w kolorze jasnoszarym.

Redpoll Ptak posiada nadhvostya wspaniały różowy kolor. Ale „korona programu” to wole i brzuch, malowane w pięknym fioletowo-różowym kolorze.

Niestety, kobiety nie są tak piękne. Jest to jednak zjawisko powszechne wśród ptaków. Można go opisać w kilku słowach kolorystyka: Całe ciało jasnoszary ptak, pokryte małymi paskami purpura lub czerwony. Nic dziwnego, że nazywa się „ognisty Thorn”.

Redpoll życie ptaków w środkowej Ameryce Północnej i Eurazji. Na południe lecą tylko w momencie nomadów w szczególnie mroźne zimy. Tak więc, na terytorium Ałtaju im słusznie nazywany „messenger zimy”, jak stepowanie tam odgrywać rolę naszych gile.

Najczęściej te ptaki można znaleźć na polanach, łąkach i lasach w zimowym lesie. Na obszarach o leśnych-step na kilometr kwadratowy można znaleźć aż do stu osób.

Proces rozmnażania zaczyna się, gdy wszędzie indziej jest ciągłym pokrywa śnieżna. W przeciwieństwie do wielu ptaków śpiewających, tego rodzaju bardzo „to społeczna”: gniazdo kilka par może być na tym samym krzaku. Ponadto gniazdowania miejsce z niesamowitym widokiem czasami udostępniane Snowbird.

Tundra ma krzewy i drzewa, a ponieważ gniazda znajdują się wśród krzewów żurawiny i innych owoców jagodowych Północy. Nie trzeba pojemnik na jajka różni dokładności. Ptaki na jej budowę wykorzystujące liczne cienkie gałązki, mchów i ziół, a także własnych piór iw dół. To Redpoll ptaka (zdjęcia, które znajduje się w artykule) stanowi nie więcej niż pięć małych jaj koloru brązowego. Wysiaduje swoje tylko kobiety, ale mężczyźni mają obowiązki w celu zapewnienia jego moc.

Pisklęta wykluwają się w zaledwie kilka tygodni. Taka sama kwota bezvylazno siedzą w gnieździe. Jeśli pogoda jest zbyt zimno, samica pozostaje z nimi, i będą odpowiedzialni męskiego paszy cała rodzina.

Niektóre pary, po karmieniu pierwsze potomstwo usiąść na drugim gniazdowania, często sprawiają, że obok starego miejsca. Czasami w trudnym zadaniem karmienia pomaga nowym pisklęta poprzedniego miotu.

Ale najbardziej niezwykłą cechą jest jego uderzające odwaga tych ptaków do ich gniazdo w rzeczywistości może zbliżyć się, a jeśli widzisz go na kilka dni, a następnie dotknij taniec jest czasami podana do udaru mózgu. Nic więc dziwnego, że stały się niezwykle popularne zwierzaki w carskich czasów.

Jednym słowem, dotknij dance – ptak jest nie tylko piękny, ale także bardzo niezwykłe w jego zachowaniu.