364 Shares 7423 views

Dresslink: jak zamówić on-line

Strona internetowa Dresslink jest znana na całym świecie parkiecie, gdzie kobiety mogą kupić stylowe ubrania w przystępnych cenach, jak również modne obuwie i akcesoria. Asortyment obejmuje dorywczo i świąteczny, domu, wieczorem, Odzież wierzchnia i bielizna. Po raz pierwszy klienci odwiedzenie witryny często zastanawiać jak Dresslink jak zamówić. Bo tu, mimo braku ogromnej liczby produktów można kupić całkiem przyzwoite rzeczy. Odzież z różnych stylach i rozmiarach nie tylko dobrze znanych koreańskich producentów, lecz również indywidualni przedsiębiorcy z Chin.


Dresslink: jak zamówić

Na początek zaleca się zarejestrować na stronie. Aby to zrobić, należy przesunąć kursor w prawym górnym rogu strony i iść do specjalnego panelu. Otwórz stronę rejestracyjną. Następnie należy wpisać adres e-mail i hasło. I logowania, można również korzystać z konta w sieciach społecznościowych.

Przy rejestracji nowego użytkownika otrzymuje kupon upominkowy. Zewnętrznie, strona jest bardzo podobny do innych sprzedawców online. Można zauważyć, że banery reklamowe nie są tak bardzo. Produkty dystrybuowane są do odpowiednich kategorii, szczegóły płatności i dostawy znajdują się na dole strony.

można przejść do rosyjskiego interfejsu, jeśli jest to pożądane. Czasami tłumaczenie pojedynczych słów zastanawiające. Jednak użytkownik może zrozumieć informacje przedstawione bez trudności. link do instrukcji na zdjęciach na dole strony. On jest o wiele łatwiej zrozumieć Dresslink jak zamówić.

Zamówienie

Po rejestracji należy umieścić w koszu ulubionych rzeczy. Można też od razu kupić przedmioty. Aby to zrobić, chcesz wybrać kolor i rozmiar rzeczy, a następnie kliknij na stronie pożądanych partii przycisk „Zamówienie”. Spowoduje to wyświetlenie okna z informacjami o produkcie: jej nazwa, liczba kopii i kosztów. Jeśli dane są poprawne, należy kliknąć na przycisk „wynagrodzenia”.

Następnie chcesz dokonać zakupu. W tym przypadku, trzeba wybrać sposób dostawy i płatności. Wszystkie pola są umieszczone na tej samej stronie. Następnie należy wprowadzić kod rabatowy. Kupony z oferty można znaleźć na koncie.

dostawa

Sklep posiada sekcję Free Shipping. Towary, które są w tej kategorii dostarczane bezpłatnie. Jednak te rzeczy pod trochę.

Większość produktów posiada inny koszt wysyłki. Użytkownik może uzyskać nakaz stanu Chiny postu, DHL, EMS lub FedEx. W pierwszym przypadku paczka dotrze w ciągu 2-4 tygodni.

Dresslink w jaki sposób zamówić obsługę dostawa FedEx? Wysyłką element usługa ta stała się aktywna na stronie, trzeba kupić co najmniej pięć produktów. Wybór FedEx jako usługa dostawy mogą pociągać za sobą znaczne dodatkowe opłaty pocztowej.

płatność

Aby przelać pieniądze do sprzedającego, można korzystać z bankowości i międzynarodowych transferów w Western Union, PayPal i systemów elektronicznych. Wszystkie niezbędne informacje są wyświetlane po dokonaniu zakupu.

Jak zamawiać z Dresslink korzystający z bankowości lub międzynarodowych transferów Western Union? Aby to zrobić, należy zapewnić pracownikom informacje dotyczące płatności Support Center. Wszystkie komunikaty powinny być wysyłane do: [email protected] W przypadku korzystania z systemu PayPal można przelać pieniądze natychmiast.

System powrotu

Jeśli użytkownik z jakiegoś powodu nie podoba rzecz nabyta, może on zwrócić przedmiot z powrotem. Jednakże kupujący otrzyma tylko część kwoty w ramach rekompensaty. Saldo środków zostanie wstrzymana do powrotu. Jeśli klient otrzyma wadliwy produkt, można go zwrócić całą kwotę.

Dresslink www: Opinie

W Internecie wiele sprzecznych opinii na temat Dresslink sklepie. Większość kobiet i dziewcząt, którzy są stale zamawiania produktów z serwisu zadowolony mody, jakości i tanie rzeczy. Klienci są zachwyceni prosty interfejs z wygodnych funkcji szybkiego wyszukiwania płatności poprzez PayPal.

Można jednak spotkać i negatywna ocena Dresslink sklepie. Recenzje pozwalają klientom, aby pamiętać, że dostawa towarów jest często bardzo długo. Klienci od razu zapłacić za zakupy, musimy poczekać, aż paczka zostanie zapakowane i wysłane. Produkty z bezpłatnej wysyłki nie są śledzone. Przed złożeniem zamówienia stronę Dresslink powinna skonsultować się z klientami, którzy są stale coraz stylowe ubrania i buty w sklepie.