141 Shares 3558 views

Jak zaktualizować gry rynkowej?

Kwestia sposobu aktualizacji gry rynkowej na Androida, większość ludzi nie są prowadzone. Ale jeśli nadal trzeba go zapytać, zobaczmy go.


Kiedy może trzeba zaktualizować gry rynkowej?

Może to być konieczne na skutek błędów lub problematycznego oprogramowania. Na przykład, program został załadowany z lewa na miejscu przez urządzenie użytkownika, który miał wirusa. Lub została ona po prostu krzywy sleplena oraz z powodu problemów projektowych mogłyby uszkodzić obudowę lub coś ważnego. Domyślny play Market jest aktualizowana automatycznie.

Teraz zobaczmy, co i jak trzeba zrobić, jeśli tak się nie stanie. Graj Aktualizacja Market możliwe za pomocą kilku metod. Us, zostaną one uznane za wszystko. Dla wygody, są one podzielone na kategorie, w zależności od złożoności wykonania dla przeciętnego użytkownika.

Pierwsza kategoria

Aby rozpocząć, po prostu spróbuj ponownie uruchomić urządzenie. Podczas jego praca może być de-synchronizacja lub drobne problemy techniczne, które mają wpływ na wydajność urządzenia. I pozbyć się z nich, należy usunąć pliki tymczasowe. Restart rozwiązuje ten problem szybko i skutecznie.

W rzeczywistości, większość problemów, które pojawią może być rozwiązany w ten sposób. Jeśli ten przepis nie pomoże, to musimy zresetować ustawienia gry rynkowej. Można to zrobić w „Ustawienia”. Aby to zrobić za pomocą menedżera aplikacji, aby znaleźć gry rynkowej, a następnie wybierz „Wyczyść pamięć podręczną” i „Wyczyść dane”. Jeśli to nie pomoże, kliknij tutaj „Odinstaluj aktualizacje”. Wszystkie ustawienia, które zostały załadowane z innymi usługami, zostaną natychmiast usunięte. Następnie można kliknąć „Update gry rynkowej» lub uruchom samą aplikację, po której będzie odbywać się automatycznie.

Po tym, należy sprawdzić dostępność w Internecie. Aby to zrobić, możesz spróbować przejść do trybu online za pośrednictwem przeglądarki. Jeśli to nie zadziała, to musisz przejść do nieco bardziej skomplikowanej wersji.

Druga kategoria

Znajdź aplikację jako «Google Play„. W nim dane, które chcesz usunąć i wyczyścić pamięć podręczną. Znajdź program może być w tych samych ustawień za pomocą menedżera aplikacji. To osobliwe, można zaktualizować gry rynkowej.

Jeśli nie ma wynik, spróbuj to samo zrobić z Google Services Framework. Jednakże, ten program nie znajdzie tak łatwo. Kiedy jesteś w menedżerze aplikacji, należy przejść do zakładki „all” i ręcznie ją odnaleźć. „Konta Google» tu również szukać aplikacji. Jeśli jest wyłączona, nie dziwi fakt, że dostępna pełna funkcjonalność urządzenia. W związku z tym konieczne będzie obejmować „konta Google” ustawa .Prodolzhaem w zakładce „wszystkich”. Teraz trzeba otworzyć „Download Manager” i upewnij się, że jest włączony. W każdym przypadku można usunąć swoje konto i przywrócić go. Jeśli to nie zadziała, to musisz skomplikować podejście i dokładnie zrozumieć podstawy.

Trzecia kategoria

jedynie ogólny opis zostanie przeprowadzona teraz. Wyślemy do możliwych sposobów, aby znaleźć rozwiązania, które przyniosą rezultaty. Zdecydowana większość czytelników do niniejszego ustępu powinny już rozwiązał problem. Ale jeśli nie, to nadal będziemy badać.

Przyczyną usterki może być dowolna aplikacja. Jest to rzadkie, ale występuje. należy ręcznie wyłączyć lub usunąć wszelkie nowo pobrane i zaktualizowane programy. Może być również tak, że każdy wniosek złożony zmian w pliku hosts, dlatego tam jest nieprawidłowe działanie urządzenia. W tym przypadku trzeba uzyskać root-prawo i swoją własną edytować. Przed tym, pożądane jest, aby przeczytać podstawowe informacje wiedzieć co dany plik i nie zranić jeszcze bardziej. Najbardziej radykalny sposób – jest uciekać się do twardy reset ustawień (spada) do pamięci wewnętrznej.

Oto jak zaktualizować Play Google Market.