479 Shares 4855 views

Co jest najlepsze dla rybołóstwa zimnego pręt trolling?

Wraz z nadejściem mrozu ogromnej liczby fanów połowów zimowych idzie na lodzie, z nadzieją na wielki połów. Ale liczba złowionych ryb zależy nie tylko od warunków pogodowych, ale także od jakości sprzętu rybackiego. Pierwszym krokiem jest zima wędką trollingu. Pomimo ogromnej liczby nowoczesnych narzędzi do połowów, są tradycyjne, które w ostatnich latach okazały się skuteczne.


wędki zima dla trollingu

Najbardziej doświadczeni wędkarze w chłodnej porze roku, należy krótki kawałek. Zimowe wędki do trollingu kilka różnic z drugiego biegu. Dotyczą one nie tylko do długości bata. Przed połowów, należy zdecydować, jaki rodzaj wędkowania planujecie sobie z tym poradzić. Aby skutecznie złapać niektórych gatunków ryb i wędkarski wybrany specjalny wędkę. połowów pod lodem z takiego narzędzia zapewnia aktywną ryby, która towarzyszy częste przejścia na lodzie. W tym samym pręta do zimowego trollingu zawsze powinna być w rękach rybaka. Ponieważ drapieżniki zimowe są mniej aktywne, rozwiązania wrażliwość odgrywa kluczową rolę w połowach. Z tej formy ukąszeniu rybackiej są często źle zdefiniowany charakter i ręka człowieka jest zazwyczaj ukryte w rękawiczkach. Dlatego wędki do trollingu pracują ciężko głową, w stanie pokazać żadnych dotyk łyżką przynętę.

Wybierając wędkę

Jigging zimą towarzyszy częste zmiany dołków, więc pręt musi być wyposażona w łatwy w cewce. Zapewnia szybkie nawijanie żyłki. W sprzedaży można nabyć kilka opcji cewek. Dla OKUNEVA rybacka jest najlepsza duży zbudowany. Co do zasady, nowoczesne wędki do trollingu zimie wykonana z tworzywa sztucznego odpornego na mróz. Wybierając ten bieg, należy wziąć pod uwagę istotny fortecę, jak często może rzutować na lodzie. Kształt uchwytu narzędzia od różnych producentów nie różni się zbytnio od siebie. Najczęściej producenci to pojawiło się pianki, korka, pianki lub inny „ciepłe” do materiałów dotykowych. długopisy te nie są chłodzone ręce i położyć się wygodnie w dłoni.

Wędka do połowu dużych drapieżników (sandacz, szczupak) powinny być sztywne. Jest on zobowiązany do zapewnienia ostry, cięcie wysokiej jakości. Zapewnia to niezawodne cewki hamulca. Lepiej jest użyć tego narzędzia, na zawiasach metalowych bębnów bezwładności. Wędka jest wyposażona w mocny i trwały bata. Wyważarki do tych prętów i heavy jig prawie nigdy nie jest używany. Długość biegu zimowego zależy od rodzaju ryb, połowów, do których są one wykorzystywane. Bicz karmazyna mogą być małe. Wędka do trollingu zima walleye się nieco dłużej, bo ryby łatwiej złapać na stojąco. Krótszy bieg nadaje się do wędkowania i mniejszych drapieżników w pozycji siedzącej.

Domowe wędki do trollingu Winter

Najczęściej doświadczonych wędkarzy Samodzielne przerobienie zimowe wędki, dostosowując je do swoich potrzeb. Co do zasady, z tworzyw sztucznych „ogony” niewygodne wciągniki gałązkę jałowca zastąpić. Ten bicz oczyszczono z kory i gałęzi, suszy i szlifowane papierem ściernym impregnowane ciepłej lakieru. Bicz wzmocnienia w gnieździe.

Wielu wędkarzy przynęta robione blesnilku wszystko „od zera”. Aby to zrobić, potrzebne są następujące materiały i narzędzia: stałą pianę, nóż, wyrzynarka, plik, papier ścierny, wiertarka, MPE kleju, nici. Po pierwsze pianki tnie się w odpowiednim kształcie i wielkości, aby poradzić właściwie oczyszczony. Korzystanie z uchwytu pliku jeść przez szpuli. Bicz, można użyć końcówki drążka koła zamachowego. Jego długość wynosi 40-50 cm. Bezpieczne batem w sterowania otwieraniem klejem. Przepływ Fixed i pierścień, primatyvaya jego wątku na wędkę.