739 Shares 1174 views

BMW 6 – dla tych, którzy lubią kusić samochód

Firma, która została pierwotnie zaprojektowana do produkcji silników lotniczych, trudno jest produkować samochody, które wykraczają powoli. Po wprowadzeniu zakazu produkcji sprzętu wojskowego w 1919, BMW włączony do produkcji hamulców dla pociągów. A jeśli ktoś, kto jest trudne wiedzieć, jak spowolnić pociągu, samochody wysokiej jakości, aby spowolnić? Tak że przez produkcję samochodów w 1929 roku, BMW zbliżył się dokładnie, szczególnie pod względem kluczowych agregatów. Te same cechy nie zostaną utracone w latach powojennych i wdrożone z nową energią w samochodach klasy biznesowej BMW 6 coupe i cabrio c.


Patrząc na ten samochód, może to być logiczne pytanie: gdzie jeździć tutaj w Rosji? Na autostradach – „napryazhenka” co jest mało prawdopodobne wkrótce „relax”, a na drogach publicznych lub w korkach – nie ma miejsca na „roam”. A jak oceniasz w 5,4 litra oleju napędowego na 100 km w trybie mieszanym dla modeli BMW 6 540D, który przyspiesza do 100 km / hw 5,3 sekundy? Dobrym wskaźnikiem. A także najbardziej nienasycony z BMW 6 650i xDrive apetytu nie jest tak bardzo różne: 11,3 litrów benzyny na 100 km w cyklu mieszanym przyspieszeniu do 100 km / h na 4,8 sekundy. Można pójść do pracy, jak każdy inny samochód.

Nowo wyglądać samochody BMW i szczególnie flagowy 7-seria spowodowała wiele dyskusji i negatywnych opinii wśród tradycyjnych zwolenników marki. Jednak 6-series, a zwłaszcza 6 Seria Gran Coupe ma prawie nikogo obojętnym. I w tym samochodzie wyraźnie dostrzec te cechy, które doprowadzą do siedmiu: projektowanie linii i przednie optyka, rodzaj pożywienia. Tutaj wyglądają logiczne i eleganckie. BMW 6 Cabrio – jest na ogół oddzielny utwór z punktu widzenia projektowania. Według producenta, a kontrolnych oraz wymienialny z wyciągiem tkaniny podniosła sam komfort w postaci konwencjonalnych przedziałowe: szybkie ogrzewanie do kabiny pasażerskiej, a długie schłodzenia w izolacji zimno i idealne ze względu na ulepszone właściwości aerodynamiczne. Jednak we wszystkich organach przedział tylny ciasno. Więc nikt nie spodziewał się gości w takich maszynach, wręcz przeciwnie: wszystko jest w porządku, aby nawet przypadkowi pasażerowie długo zapobiegać pary w miłości, aby cieszyć się życiem drayvovoy sam. Ale komorze bagażnika tutejszych standardów – jest ogromna.

Według ogólnych wymiarów samochodu BMW 6 jest bardzo blisko jego najbliższego rywala Mercedes-Benz klasy CL. Ale jej ciężar – 1615 kg – mersedosovskogo mniej ze względu na większe zastosowanie aluminium na części ciała i zawiesiny i skrzydła i bagażnika na wykonane z tworzywa termoplastycznego. A wszystko to w połączeniu z rozkładem ciężaru niemal idealny na osiach pojazdu, w stosunku 50:50, co zapewnia doskonałą obsługę nawet bez udziału inteligentnych elektroniki. Nawiasem mówiąc, bardzo zadowoleni z faktu, że w przeciwieństwie do swoich konkurentów, w lewo wersji z manualną skrzynią biegów – niezbędny atrybut dla amatorów sportowego stylu jazdy.

Dla tych, którzy nie chcą „przeszkadza”, podczas prowadzenia samochodu zapakowany z asystentów elektronicznych. DSC – System kontroli stabilności kierunkowej wraz z CBC, który kontroluje hamowania na zakrętach, a także zaangażowane w kierunku przeciwnym do blokady rozkładu prędkości ABS pomiędzy kołami podczas sztolni. Dynamic Drive kontroluje przechyły nadwozia podczas ostrych zakrętów. DTC, sterowanie trakcję na śliskiej powierzchni, w połączeniu z ASC, które symuluje Blokada mechanizmu różnicowego pomaga spłaszczyć i przyspieszenia na lód i deszczu. Chociaż prawdą „kierowca” za kierownicą tego samochodu często chcą wziąć całą elektronikę dla drutu i rzucać tak daleko, jak to możliwe, tak aby nie kolidować z „off” ale pociąg trochę „kierowca” i myśli, nie, nie, zostawiam automatyczne – będzie przydatna.

BMW 6 – samochód, który nie pozostawi obojętnym żadnego dziewczynę. Sprawdzone. Oprócz tego, że 99% nie są obojętni wobec tego samochodu dziewczęta nadal być obojętny na torebce właściciela … Ale to jest – to już inna historia. A ponieważ nie jest 1%?