726 Shares 4519 views

"Kroshechka-Havroshechka": krótkie opowieści zawartość

Rosjanie – To zdumiewające bramkarza skarbu, który jest nazywany folklor. Są to zagadki, rymowanki, przysłowia, powiedzenia, a co najważniejsze – bajkę.


Rosyjskie ludowe opowieści – „Kroshechka-Havroshechka”, „gęsi, łabędzie”, „Iwan Carewicz i Wilk” (nie jest to pełna lista), są znane do każdego dziecka i dorosłego. Są one zbudowane na podstawowym schemacie: po pierwsze, bohater znalazł się w trudnej sytuacji, a to sprawia, że magiczny przedmiot, a potem walczy z przeszkodami, a wszystko kończy się dobrze. Niektóre rosyjskie baśnie mają odpowiedników w innych krajach, ale mimo to są one unikalne i ciekawe.

Jednym z najbardziej interesujących opowieści – „Kroshechka-Havroshechka”, podsumowanie, które możemy teraz rozważyć.

Los sierot

Losy wszystkich porzuconych dziewcząt nie są po prostu opisane w rosyjskich bajek. I Kroshechka-Havroshechka spada do złego kochanki. Ona nie ma rodziców, ona dorasta w rodzinie, która go napoić i nakarmić. Gospodyni ma trzy córki – Jednooki, Dvuglazka, Trzy oczy. Oni dziesięcinę-Havroshechka musiał pracować.

I żyć pacjenta i uległe Kroshechka-Havroshechka. Fabuła nie bez drugiego głównego bohatera – wypryskami krowę.

dalsze wydarzenia

Od rana do nocy-Kroshechka Havroshechka do dzieła: miejsce, czyste, umyć gospodyni i jej córki. Gospodyni daje dziewczyna nieznośny ciężar niemożliwe. Kroshechka-Havroshechka zawsze dochodzi do masowych zleceń w dziedzinie, obejmując krów Pestuhu i skarży się do niej o swoim losie. Pestuha – jedyne historie postaci, które naprawdę współczuje z biednej dziewczyny. Krowa pociesza Kroshechka-Havroshechka: „Zejdź, – mówi – w prawym uchu i wydostać się na lewo.” Tak jak dziewczynka, i stał się cud! Same tkania płótna i bielone. Następnie gospodyni, że to było celowe. Wysłała pierwszy starszą córkę, a potem w środku, a następnie młodszy śledzić dziesięciny Havroshechka. Trzy oka trzecie oko nie widziało, co sprawia, że dziewczyna. Następnie gospodyni kazała mi natychmiast uboju Pestrushka.

Ostatni mandat Spotty

Dowiedział się o celu Kroshechka-Havroshechka, pobiegł do swojego ulubionego krowy i zaczęła płakać. Wypryskami uspokoił ją i powiedział jej, żeby nie jeść mięsa i zebrać nasiona i pochować je w ogrodzie. Dziewczynka nie tak. Oprócz mięsa krów gospodyni nic do jedzenia nie jest podana, ale Kroshechka-Havroshechka cierpiał. Zebrała wszystkie kości w swoim ulubionym chusteczkę i starannie posadzone w ogrodzie.

Wspaniała opowieść kończy „Kroshechka-Havroshechka”

Podsumowanie opowieści chodzi o niesamowitym kulminacji. Na terenie zakopane kości krowy pojawiły się wspaniałe jabłko. Najczęściej są słodkie i pyszne jabłka wzrosła na nią, a cała wieś była zaskoczona i wychwalał. Okazało się, że w jednym z pogodnych dni mijały jabłkowego księcia. Naprawdę chciał spróbować jabłko, i powiedział do córki gospodyni, chciał poślubić kogoś, kto jest najszybszy zarobić mu upragniony owoc. Jednooki ran – wbił jej gałęzi jabłoni twarz. Ran Dvuhglazka – potargał jej jabłko pluć prowadził trzy oczy – nie mógł dotrzeć do owoców. Jak tylko Kroshechka-Havroshechka, jabłko pochyliła się nad ich oddziałów, a ona dała księciu jabłko. On ją za mąż.

Jest to podsumowanie bajce „Kroshechka-Havroshechka”. Miłośnicy folkloru rosyjskiego powiadomienia, że wszystkie bajki mają szczęśliwe zakończenie. Stało się to w bajce „Kroshechka-Havroshechka”. Podsumowanie dowód: Książę podnosi dziewczynę w swoim pałacu, i żyją długo i szczęśliwie.

Bajka – jest to jeden z najcenniejszych skarbów należących do rosyjskiego folkloru. Muszą wiedzieć, zarówno dzieci jak i dorosłych. Przynoszą w ludziach dobroci i uczciwości. Tale „Kroshechka-Havroshechka” uczy się być tolerancyjny wobec ludzi i szanować pracę innych ludzi. I być miły i bezinteresowny, to szczęście przyjdzie na pewno, a jeśli zło jest odpowiedzieć na dobre, dobre zwroty w podwójnej wielkości.