657 Shares 1619 views

„Prince of Persia: Zapomniane Piaski” – przejście i krótki przewodnik

Długa podróż do odwiedzenia jego starszy brat Malik zakończony za księcia, co najmniej, nieoczekiwane. Miasto zostało zaatakowane przez hordy wrogów, ale brat znalazł przybiera desperacką decyzję, aby wezwać pomoc genie – Ifrit, uwalniając w ten sposób swoją pełną moc. Ale Malik nie mają pełnego obrazu, który uwolnił. Ogromne hordy szkieletów i demony pod przewodnictwem zaciętej dżin nie może rozróżniać między ludźmi wrogów i sojuszników. Zatem konflikt wkracza trzeci i, w rzeczywistości, najsilniejszą stroną. inwazja wróg został zatrzymany, ale także wśród tych, którzy przeżyli pozostał wyjątkiem, że książę i jego brata. Co jest najbardziej interesujące, jak się wydaje, w jakiś niezrozumiały Ifrit sposób widział w obliczu bohatera Salomona. I zdecydowałem się cokolwiek było go zniszczyć. Tak, ściśle mówiąc, zaczyna się historia gry „Prince of Persia: Zapomniane Piaski”, której fragment jest w przeważającej części doprowadzi nas z powrotem do początków serii.


Komponent wizualny

Pierwszą rzeczą, którą każdy gracz, który rozpoczął tę grę, że ma do czynienia z elementem graficznym, który jest wykonany na sto procent. Niewątpliwie jest to najlepsza część serii w składniku wizualnej. To wszystko doskonale z gatunków epickich z okien pałacu, a kończąc na pięknych i błyszczącymi oczami bohaterów gry „Prince of Persia: Zapomniane Piaski”. Przejście zawiera elementy parkura i system walki. To właśnie te dwa elementy będą szeroko stosowane w całej grze. Animacja w walkach i parkour opracowane w najdrobniejszych szczegółach, wszystkie ruchy wykonywane są płynnie i realistycznie. Znaki mają swój indywidualny styl, dokładnie tak samo jak wrogów. Weźmy taką samą IFRIT komponent wizualny jest po prostu hipnotyzujący wzrok. Środowisko, przedstawiane głównie w postaci wspaniałych pałaców, ogrodów i kanałów, daje atmosferę orientalnych baśni, pełen magii i przygód. Szczególnie jakość gry „Prince of Persia: Zapomniane Piaski”, której fragment jest reprezentowana w postaci wspaniałej podróży, woda pracował. Rozradowany powoduje różne rodzaje wodospadów, rzek i strumieniem wody, płynnie na piasku noszone przez wiele lat.

Czary i magia

Teraz musimy powiedzieć kilka słów na temat tego, co jest naprawdę główny historia gry „Prince of Persia: Zapomniane Piaski”. Przejście jest bardziej przypomina orientalnych baśni, soprovozhdayuschuyuyasya epizodów z użyciem magii. Więc nie oczekuj od fabule niesamowitych zwrotów akcji. Wszystko zupełnie zrozumiałe i przewidywalne: trzeba zdobyć siłę, aby otworzyć unikalne umiejętności i zdolności, odnaleźć legendarne bronie i zniszczyć złowrogą dżina. Tak, to jest na tych elementów jest podzielona w grze mijania „Prince of Persia”. „Piaski” z magicznych mocy, będzie również aktywnie wykorzystywane w procesie gry (jak w poprzednich częściach).
Ciekawe i piękne w grze Filmy i wklejania, dobrze zaprojektowane dialogi i postacie jakoś nurkowania do tej barwnej historii. Przejście „Prince of Persia: Zapomniane Piaski” zawiera wszystkie klasyczne techniki gier, tyle ulubionym wentylatora na ostatniej części serii. To jak odtworzenie jednej z pierwszych gier, ale w bardziej doskonałej formie, z wykorzystaniem aktualnych dostępnych technologii. W większości przypadków deweloperzy udało się wdrożyć swój plan, i nie ma wątpliwości, że fani gry będą zadowoleni.