291 Shares 9272 views

Jak zrobić swój własny minus


W dzisiejszym świecie nie ma nic niemożliwego. A jeśli przed tworzenie podkładów były zaangażowane tylko profesjonaliści, ale w dzisiejszych czasach może to zrobić prawie wszyscy, najważniejsze tutaj – pragnienie i dążenie do celu. Ale jak to zrobić minus jeden w domu? To o niej i chciałaby porozmawiać trochę.

Natychmiast należy zauważyć, że temat jest dość obszerna, jak do stworzenia tej pracy, który powinien być słyszalny we wszystkich odbiornikach i kręcono trzeba wiedzieć wiele niuansów. Ale najważniejsze wskazówki, które pomogą Ci stworzyć jeden minus zostaną przedstawione tutaj.

Przede wszystkim trzeba znaleźć specjalny program, który pomoże w tej sprawie. Oczywiście, najlepiej jest mieć kilka programów, a każdy z nich będzie w stanie wykonywać wszystkie niezbędne czynności. Nie będziemy rozmawiać o tym, jak zrobić minus jeden piosenek znanych artystów i dotknąć na najciekawszą temacie o tworzeniu własnych utworów lub, ściślej, jego minus.

Aby ją stworzyć, można użyć redaktorów muzycznych, którzy są w stanie pracować z audio i MIDI. Są całkiem dobre edytory, że można umieścić swój plan w życie. Są to redaktorzy jak Sonar, Cubase, Ableton Live oraz wielu innych. Doskonały program do tworzenia muzyki jest FL Studio, który nadaje się zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów w tej dziedzinie. Przerwanie wybór na nim, to najlepiej wybrać ósmy lub dziesiątą wersję.

Co do programu, wydaje się, że wszystko jasne, ale jak to zrobić minus jeden? Warto zauważyć, że wszystkie produkty są nieco podobne do siebie, chociaż istnieją pewne różnice, które sprawiają, że ten czy ten program trochę lepiej lub gorzej. A mimo to prace nad stworzeniem minusów w nich jest praktycznie taka sama.

Przede wszystkim musisz zdecydować, z tempem utworu i jego stylu. Narzędzie składanie ma kategorie, które są odpowiedzialne za każdym indywidualnym stylu. Wybierając odpowiednią opcję dla Ciebie, przejdź do wyboru rytmu, czyli perkusistów, bo jak to zrobić bez punktów ujemnych? To perkusja lub rytm odgrywa ważną rolę w każdej piosence.

Gdy wybrane zostaną odpowiednie środki muszą być przenoszone do jednego edytora pasy. I konieczne jest, aby dodać szczególny nacisk na szacowanych przyszłych piosenek refren. Aby to zrobić, wybierz częstsze strajki i umieścić je na drugim torze w żądanej pozycji.

Można powiedzieć, że „podstawą” minus zostało to już zrobione. Ale teraz są najtrudniejsze – melodia. Prawdopodobnie już wiele osób rozumie, jak zrobić minus, ale nie każdy wie, jak napisać melodię dla niej. Oczywiście, jeśli masz przynajmniej trochę wiedzy o szkole muzycznej, melodia może zapisywać notatki. A tak przy okazji, w przedłożonym programie posiada wirtualną klawiaturę, która pozwala to zrobić. Ale ci, którzy oprócz słuchu i poczucia stylu nie mają nic więcej nie trzeba, można użyć gotowych fragmentów melodii, łącząc je w jeden. Segmenty te są nazywane próbek, a pomimo faktu, że są one wykorzystywane przez wielu ludzi, aby stworzyć unikalną kompozycję jest możliwe (ze względu na kompatybilność i różnych konfiguracji tych samych fragmentach).

Stworzenie melodii może trwać długo, ale gdy praca jest gotowa, to bez wątpienia czuć się dumny z siebie. Podsumowując, istnieją tylko edytować minus. Aby to zrobić, można dodać kilka efektów, aby wyrównać dźwięk z dodatkowych narzędzi, które są dostępne w programie, i zrobić jakiś poważny, to pozbyć się „śmieci”. Powiedzieć, że stworzenie minus – jest rzeczą łatwą być błędne, ponieważ jest to konieczne, aby spędzić dużo czasu i wysiłku. I tutaj jest to konieczne, aby pokazać wiele swoich zdolności twórczych. Ale jak zrobić minus jeden siebie, wiesz. Może wkrótce będzie usłyszeć swoje kreacje miliony ludzi.