435 Shares 7954 views

Jak zrobić lalkę papieru: Niektóre pomysły

Pomysł przekształcenie cienkiej blachy lub płyty materiału na podobieństwo żywych obrazów pozwala stworzyć wiele użytecznych rękodzieła. W tym artykule, zaproponowałem kilka opcji jak zrobić lalkę papieru, bajki znaków lub zwierząt.

Różnych zastosowań pomysły

Zastanów się, jak iw jakim celu papierowe lalki mogą być częściej stosowane. Oto kilka opcji:

  • Korzystanie papierowe lalki dziewczynki 3-8 lat. Dzieci są one zastąpione zwykłymi zabawkami. Ponadto paper doll z ubrania znacznie bardziej przystępne, i jest możliwe, aby znacznie zwiększyć ulubionych szafa z tytułu produkcji własnych rąk. Dziecko chętnie zaangażowany w pracy twórczej (malować, rzeźbić, malować). Tworzą nie tylko lalki, ubrania dla nich, ale także domy papier, meble i tak dalej. D. sesje Takie gry są bardzo przydatne dla rozwoju umiejętności motorycznych rąk dzieci.
  • Rzemiosła do dekoracji wnętrz w czasie wakacji. Najprostszym rozwiązaniem – Zabawki noworoczne. Należy pamiętać, że nie należy papierowe lalki urządzić prawdziwe drzewo (do bezpieczeństwa pożarowego). Ale takie stworzenie self-made jest dość korzystne dla sztucznej piękności.
  • Tworzenie domu teatru marionetek. Oprócz produkcji płaskich i trójwymiarowego modelu papieru bohaterów, jest bardzo popularna i rozpowszechniona technika palec. Aby to zrobić, należy uruchomić małe rzemiosła z myślą o przyszłości mocując je na górnych paliczków. Takie trójwymiarowe lalki papierowe wykorzystywane do organizowania u siebie nietypowe i przydatnych lekcji dla dziecka.

Produkcja papierowe lalki z ubraniami

Oczywiście, ta praca z przyjemnością wykonuje dziecko bezpośrednio sam lub razem z wami, aby uzyskać niezbędne i przydatne wskazówki. W sprzedaży znajduje się wiele różnych wstępnie zaprojektowanych szablonów. Wystarczy tylko wyciąć i czasami udekorować zabawki papieru. Oraz czy i jak sprawić, by lalka papier własnymi rękami możliwe? Aby przygotować się do tej postaci gęstego białego kartonu, a na odzieży – cieńszy materiał o różnych kolorach. Narysować zarys przyszłej lalki i ozdobić twarz, włosy, „sukienka” w bieliźnie, a następnie wyciąć. Do tworzenia różnych elementów odzieży należy przede kręgu na Limits zabawek z papieru, a następnie kontrolowane, na przykład, szerokość rękawów i długie suknie, i tak dalej. E., w zależności od pożądanego modelu ubrania. Nie zapomnij w kilku miejscach (podlegających dokładnym meczu z konturem), aby zapewnić zawory do przyszłego przyłączenia do lalki. Zazwyczaj są one wykonane w strefie barkowej oraz w obszarze pasa.

Jak zrobić lalkę papieru do dekoracji Boże Narodzenie drzewa?

Te rzemiosło może być wykonany własnymi rękami jest bardzo łatwy i szybki. Zbadajmy Jednym z najprostszych opcji. Szczególnie piękne lalki uzyskane z materiału falistego.

  • Zacznij od góry, a mianowicie głowy. W tym celu za pomocą małego okrągłego półwyrobu z materiału pod ręką. Można również łatwo zrobić to samemu. Nadmuchać balon na niewielki rozmiar i obkleyte bardzo małe kawałki białego papieru, nadając mu, jeśli to konieczne, wymaganą formę. Po wyschnięciu można narysować osobę, lub pominąć ten krok, aby stworzyć obudowę. Jak najszybciej naprawić włosy z długich, cienkich pasków.
  • Bagażnik może być zupełnie inna. Na przykład rolki papieru pocięto na kilka warstw, improwizując i tworzeniu namiastki stroje. Dokonując dno w postaci zakrzywionej płaszczyźnie, automatycznie eliminuje konieczność produkcji stóp.
  • Ręce mogą być zastąpione szerokimi rękawami jak „Bat”.

Jak zrobić palca lalki z papieru do użytku domowego teatru lalek: Opcja płaskie zdjęcia

Postacie mogą być wykonywane na kilka sposobów. Najprostszym sposobem korzystania z gotowych obrazów bohaterów, cięte, na przykład, z opakowania soku. Będzie również wyglądać bajecznie kolorowe postacie z czasopism dziecięcych. Jeśli uzyskany kęs jest bardzo cienka, przykleić go na tekturze. Innym rozwiązaniem byłoby znalezienie odpowiednich obrazów szablonu w Internecie. Będzie miał tylko wydrukować i malować. I, oczywiście, fanów farby może zrobić, aby przełożyć na rzeczywistość swoje pomysły. Dzięki wyobraźni i kreatywności, można łatwo tworzyć własne ręce nie tylko z lalkami papieru dla kina domowego, ale także różnego rodzaju ozdoby. Ostatni etap prac – przygotowanie otworów do mocowania na rękę. Najlepiej zrobić im dwa – dla indeksu i środkowych palców. Tak płaski obraz jest łatwo przekształcony w obraz głośności.

Druga realizacja produkcji fantastycznych zdjęć

Jak zrobić lalkę papieru, aby wyglądać głośności ze wszystkich stron? Przyjść z pomocą składanych sztukę origami. Stosując tę technikę, można łatwo stworzyć całą kolekcję znaków. W tym przypadku należy wybrać takie systemy, tak że gotowy artefakt uzyskano z otworem w dolnej części palca. W przypadku trudności opanowanie sztuki origami, można dokonać lalka papier ubranie wzory na fantazjowania i dodając nowe szczegóły. W tym przypadku, jedną z możliwych opcji dla mocowania ramienia jest produkcja bohaterów nogi w postaci wydrążonych cylindrów.

Jak widać, granica wyobraźni i umiejętności nie istnieje. Spróbuj, idź do niego – i będzie sukces!