495 Shares 9919 views

goldentea.su www: informacje zwrotne o projekcie

Istnieje tak wiele różnych projektów w Internecie, które obiecują, aby zarabiać pieniądze, a goldentea.su, recenzje której rozważamy dzisiaj, to należy do nich. Co sprawia, że użytkownicy zainteresowani w tej grze? I dlaczego są niechętne do „zacząć”? Weźmy pierwsze rzeczy pierwsze.


Istotą gry

Raz natknął się na https://goldentea.su, opinii o tym, czy jakichkolwiek innych informacji, normalna osoba zainteresowana w nich przynajmniej przez pierwsze dziesięć minut. Gra ma mierne grafiki i proste jak dwa centy:

 1. Na dużym polu wylądować z krzewów herbacianych.
 2. Każda godzina krzew gromadzi się na sobie „liśćmi”, które można zbierać i sprzedawać.
 3. Sprzedawane arkusze przekształcone 50/50 sprzedawane złote monety i wyświetlić torebkę.

Wydaje się proste? Tutaj masz posadzone kilka krzewów, udaliśmy się przez tydzień, zebrane arkusze, sprzedawane i wycofał fundusze. To jest właśnie to, co mówimy, audyt stron internetowych i komentarze? Goldentea.su ma bardzo wątpliwą reputację. W większości przypadków, użytkownicy komentarze są negatywne. Jak to jest?

Pierwszy oszustwo

W różnych forach i zasobów w sposób regularny można znaleźć na stronie pochwała goldentea.su. W tym przeglądzie opisujemy całą technikę zarobków w projekcie i podaje link do rejestracji. Już tu zaczyna trochę oszustwo.

Podobnie jak wiele innych gier online, tutaj jest system referencyjny. I takie laudatory Odpowiedzi realizować tylko jeden cel – nowy gracz dołączył link referencyjny i zarejestrować się w grze. Po tym wszystkim, jest jedno małe zastrzeżenie. Gra wymaga do „kupuj”.

Pamiętam, jak na początku sprzętu komputerowego kupiliśmy za 100 rubli tarcz? Jest to ten sam system. Aby rozpocząć grę, trzeba zapłacić pierwszy 100 $ na koncie, a następnie będzie można kupić swój pierwszy zestaw do buszu. Oszustwo? Nie. Tylko podejście biznesowe.

matematyka

Następną rzeczą, nie wolno nam zapominać – mechanika gry. Policzmy, gdy gra wyjdzie w zamian za człowieka, który spędził grę we wszystkich 100 rubli. „Mały krzew”, który rozpoczyna się najbardziej, przynosi tylko 100 liści na godzinę. Jeśli sprzedają (50 do 50) z szybkością 20 liści – 1 moneta, godzina jest aż 5 monet! Podzielić na pół i uzyskać 2,5 monety kupić nowe ule i wypłat. W nocy okazuje się 2,5 * 24 = 60 monet. Wspaniałe.

 • Aby kupić drugi krzak, trzeba mieć co najmniej 10.000 monet. Podzielić tę liczbę przez 60 i otrzymujemy 166 dni. W tym czasie zgromadzić drugi krzak.
 • Wypłaty dokonywane w wysokości od 100 do 1. Oznacza to, 100 jednostek waluty gry mogą być wymieniane na 1 rubla. Po spłacić 100 $? 100 * 100 = 10000/60. W rezultacie, wszystkie tego samego 166 dni zwrot.

I nie mów, że jeśli inwestować więcej, będzie się opłacać szybko. Trzeba będzie wrócić kwota jest znacznie większa. Nie należy również zapominać o komisji do odstąpienia.

Skierowania

Nadszedł czas, aby zapamiętać goldentea.su system skierowań. Opinie w tej sprawie jednoznacznie pozytywne. Gra wykorzystuje system piramidy.

 • Otrzymasz 10% z każdego zdeponować swój skierowania.
 • Ponadto, 5% od każdego poleconego, co nazywamy w grę gracz zapraszasz.
 • I 1% w trzecim etapie piramidy.

Wynosi całkiem zabawne. Dlatego też, bez dobrego public relations i umieszczania linków w wielu nie. Że spotyka się z ludźmi wiele pozytywnych opinii na temat gry. Muszą zwabić jak najwięcej ludzi, jak to możliwe, aby dostać się na swój koszt jak najwięcej zysku.

programy specjalne

Innym sposobem oszustwa wśród użytkowników: goldentea.su, których opinie są dość sprzeczne, pozwala na wyświetlanie na codzień nie więcej niż 3000 rubli. W roku jest trochę więcej niż milion rubli. Co pan obiecać oszustów?

Dzienna produkcja maksymalnej wysokości jednego miliona rocznie, ale tylko w tym przypadku, po kliknięciu w ich link i umieścić go w grze w zakresie od 500 do 50000 rubli. Nie jest konieczne, aby wyjaśnić, co maksymalna kwota lohotronschikov otrzymywać prawie 5000 rubli za wycofanie. Program, który obiecuje wysłać cię, nie! Gra jest tam mniej niż rok, na okres uczciwy sposób, aby przejść do powrotu praktycznie niemożliwe.

aktualizacja

13 sierpnia 2015 aktualizacja wyszedł. A strona goldentea.su została przeniesiona do nowej domeny golden-tea.com. Co może nam powiedzieć?

 1. Dobre projekty nie poruszają się i nadal pracować nad wszystkimi zwykłym miejscu. Może policja próbowała zatuszować grę.
 2. Domena stała międzynarodowy, co oznacza, że podawanie dobrego zysku z graczy. Domeny te są znacznie droższe. W jaki sposób? Jeśli gracze sami wyciągają pieniądze z gry?

Ponadto, gra ma nieprzyjemny funkcję, dzięki której, i zaczęły pojawiać się w wielu negatywnych opinii. Ich przyczyną było wprowadzenie „Energia” dla wycofania. Więc teraz nie będzie mógł wycofać swoje pieniądze z gry aż inwestować pieniądze tam, czy to nie będzie skierowań.

 • 30% swojej kwoty depozytu lub skierowania Level 1.
 • 20% skierowania 2 poziomie.
 • 10% skierowania 3 poziomu.

Co to znaczy? Jeśli inwestować w grze 1000 rubli, otrzymasz premię w wysokości 30% i może wyświetlać tylko 300 „drewniany”. Okazuje się, że istnieje w grze jest prawie niemożliwe bez skierowania. Tu i nowa fala pogoni za „świeże” użytkowników i wylał wiele pozytywnych opinii. Najważniejsze z linku polecającego!

wymiana

Kolejne ciekawe deweloperzy premia goldentea.su. Recenzje więc dość bitty, ale kolejna innowacja była przedmiotem odrębnego sporu. Gra wprowadziła „wymiany energii”. Jeśli zainwestowaliśmy w grze ponad 1000 rubli, można kupić za grę energię monety do odstąpienia. Podobnie jak, wszystko jest w porządku.

A teraz powróćmy do naszych obliczeń. Jak szybko będzie w stanie spłacić tysiąc? Tak, można pozyskać energię, ale potem zaczynają tracić zyski i wzrost liczby uli, a tym samym wzrost spowolni swoje finanse. Podobnie jak w życiu.

Kto na tym skorzysta?

Zawsze powinien być jeden, dla którego wprowadzane są wszystkie te bułeczki. W górnej części piramidy. Co dziwne, to wszystkie te same … Ci ludzie, którzy rozpoczęli podczas inauguracji projektu. W rzeczywistości, etui na sześć miesięcy w prosty i nieskomplikowany gry – jest to bardzo długi czas. Większość z tych, którzy mogą być zainteresowani i inwestować pieniądze tam już i tak się stało. Ktoś cicho opuszczony i lewo, ktoś napisał negatywne opinie i ostrzega innych, a niektóre szczerze pochlebia projekt.

Ostatnia kategoria – najbardziej niebezpieczne. Ci ludzie plują na sumieniu i kontynuować pracę na rzecz piramidy, czy raczej siebie. Starają się przyciągnąć nowych graczy tylko w jednym celu – aby wydostać się z tego dochodu.

wynik

Tak, dzisiaj zostały przedstawione i miejsce dyskusja opinie (goldentea.su – adres) gry. Co możemy powiedzieć, a co do wniosku? Nie ma oszustwa (lub nie był więc w momencie stworzenia) i naprawdę pozwala zarabiać homebody. Jedynym problemem jest to, że w tej chwili to przeżyła jego użyteczność i jest oszustwa Haven. Wszystko przelew pieniędzy, które można wydać na koncie, będzie tonąć w otchłani innej piramidy finansowej.

Szkoda, że takie projekty są często schronieniem dla nieuczciwych użytkowników. Rozpoczęte dla zdrowia, zespół goldentea.su okazało tę witrynę do regularnego spotkania, które zarabiają tylko kilka wybranych, którzy zaczęli z nimi od samego początku. Nawiasem mówiąc, nikt nie może zagwarantować, że pierwsze rolnicy nie byli deweloperzy sami, i że w dodatku do jego oficjalnych dochodów z inwestycji graczy, nie otrzyma bonusowe doładowania kosztem własnego systemu polecającego.

W każdym razie, aby grać czy nie http://goldentea.su, opinie, które mamy spojrzał na ciebie. Na podstawie opinii użytkowników i zrzuty ekranu, gra ta nie ma na celu zwabić wykreślić lub grafiki. Jego jedyną zaletą – wycofanie – już dawno spadł na nie.