178 Shares 6470 views

Yamaha V Max – klasyczne motocykle

Yamaha V-Max – to krążownik, który jest wykonany z tej samej nazwie znana firma od 1985 roku. Zasłynął ze względu na jego potężny silnik i niezwykły design. Nie tak dawno temu, w 2008 roku, jego nazwa została zastąpiona VMAX. To jest od dawna „iron horse” został opublikowany, ale nadal jest popyt.

historia

W celu opracowania projektu tego roweru do pracy przyciągnęły angielskiego projektanta – Dzhona Rida. Brał jako podstawa modelu Yamaha Venture Royale i korzystając z bazy, stworzył niesamowitą krążownik zasilania. Natychmiast po wydaniu pierwszego modelu, otrzymał uznanie krytyków i status „Motocykl Roku”. Pomimo faktu, że sprzedaż była nie tylko w Japonii, a nawet za granicą, Yamaha V-Max na rynku produkowane z niezbyt znaczących modyfikacji pierwszego modelu. Nie można było nie zauważyć, jak szybko pojazd jest przyspieszony, a także jego miękkie zawieszenie. 1993, model został nieco zmodyfikowany – zwiększenie średnicy wtyczki, tak aby zminimalizować prędkości pofalowanie przy wysokich prędkościach. Ponadto, włączyć hamulec zaciski 4-tłokowych i inne modyfikacje, które poprawiają zarządzania przez co motocykli bezpieczniejsze. Warto zauważyć interesujący fakt: Yamaha V-Max, wydany na rynku w 2008 roku, wygląda dokładnie tak samo jak pierwszego oryginału.

Opcje i funkcje

Wszystko to, oczywiście, dobrze. A co z parametrami? 1,16 m – wysokość 79,5 cm – szerokość 2,3 m – długość. To – wielkość motocykla Yamaha V-Max. Dane cruiser zasługują szczegółowy opis. Jego silnik V4 jest zmodyfikowaną wersją wynalazku, inne – Yamaha Venture. Cylinder zainstalowany na swoich czterech zaworów; należy zauważyć, system dystrybucji DOHC. Ponadto, w modernizacji i poprawę wszystkich części, stosunek sprężania zwiększa się do 10,5: 1, dodając układ V impuls. To znaczy, gdy silnik 6000 obr./min w kolektorze dolotowym można otworzyć od klapy 3 i 4, 2 i 1 cylindra. Otwierają one w pełni. Ze względu na układ zasilania może dostać czterdzieści procent wzrostu silnik o zwiększonej mocy.

poprawa modelu

W 2005 roku w Tokio, Grupa wykazała nowego modelu rozważanego motocykla. Wprowadziliśmy nowe podwozie, nowoczesny układ hamulcowy i wiele innych modyfikacji. Po kilku latach, a mianowicie, 4 czerwca 2008 roku, firma wydała nowy rower VMAX 2009. Miał rama wykonana w całości z aluminium, v4 z chłodzenia cieczą. Ponadto zawieszenie może teraz dostosować, sprzęgło zostało przesuwane do zbiornika paliwa umieszczony pod siedzeniem, i, oczywiście, nie wspominając o anty-lock hamowanie.

funkcje

Być może, jeśli mówimy o wyróżniających cech tego modelu, należy zauważyć przede wszystkim klasyczne gruntów, za które jest charakterystyczne dla tradycyjnej lokalizacji jako podnóżków i kierownicy. A jednak jego przedni widelec jest nachylona, dzięki czemu model jest idealnie podatne na zarządzanie. To jest – wielki „Iron Horse”. Motor-fanów, ale każdy chce, aby jego rower był wyjątkowy. Dlatego wiele z nich uciekają się do tej metody, jak strojenie. Yamaha V-Max, są stylowo urządzone przy pomocy airbrushing indywidualnych wzorów, porównywalnych do arcydzieł sztuki. Obecnie istnieje wiele sposobów, które mogą pomóc udekorować motocykla. Tam po prostu możliwości tuningu nie istnieją! Artyści oferują szereg rysunków wykonanych w różnych stylach. Niektórzy zawodnicy nawet tworzą własne obrazy i wzorów. Tutaj można wymyślać. Ale najważniejsze tutaj – profesjonalizm. Ważne jest, że strojenie powstał mistrza, w przeciwnym razie, jeśli doświadczenie w tym przypadku osoba nie istnieje ryzyko nie ozdobić swój pojazd i uszkodzenia.