631 Shares 4081 views

Ozerninskoe Reservoir – łowiska

Wraz ze wzrostem poziomu urbanizacji wydaje się bardziej skłonny, aby uciec na weekend lub wakacje z dala od zgiełku miasta, zakurzonym, zbędnych rozmów i mnóstwo przyjaciół.


Z dala od zgiełku

Gdzie? Natura, las i staw. Na przykład, Moskale, którzy chcą odpocząć od rutyny pracy, może być przeznaczony do wyboru zbiornik Ozerninskoe. Powstał w 1967 roku podczas budowy zapory na rzece Ozerna. Od tego czasu, to miejsce jest ulubionym miejscem wypoczynku mieszkańców stolicy i okolic, a to nie jest zaskoczeniem. Czyste powietrze, lasy i duża ilość ryb – marzenie zapalony wędkarz.

Zbiornik rozciąga się na długości 29 km. Jej szerokość wynosi nie więcej niż 2 km. Brzegi cięte są mocno w górę, istnieje duża liczba zatok. głębokość mapa Ozerninsky zbiornik sugeruje, że dno jest nierówne. Istnieje wiele płytkich obszarach – nie więcej niż 3 m maksymalna wynosi 20 metrów .. W średnia głębokość 5-7 metrów. Nie trzeba dodawać, dolny składa się z gliny, piasku i mułu.

Co robić?

Budowa zapory był początek powstania hodowli ryb. Osiedlili się tu pstrąg, karp, węgorz, Peled, karp, jesiotr, Bester. Oczywiście, teraz prawie nikt nie może powiedzieć na pewno, czy gatunki te znajdują się w tej części wód, ale to jest połów o każdej porze roku się sukcesem – to fakt. Ozerninskoe zbiornik pozwala fanom świeże zupy połowu leszczy, szczupaka, sandacza, okonia, płoć, leszcz. Oto tylko połowów tutaj jest możliwe wyłącznie na podstawie zezwolenia za opłatą. Ponadto, istnieją pewne zasady, kontrola nad realizacją których jest dość surowe. Na przykład, nie jest możliwe, aby doprowadzić przynętę dla innych zbiorników wodnych w zimie może mieć tylko 5 zherlitsy za rybaka, nie wolno używać łodzi z silnikami benzynowymi. Być może to właśnie dzięki rygorystycznym zasadom rybaków nie są pozostawione bez połowu ani zimy ani lata. W związku z tym, na pewno warto odwiedzić na zbiorniku Ozerninskoe. Reszta namiotów pozwala wybrać miejsce, z dala od innych turystów. Natomiast ci, którzy nie przeszkadza społeczeństwa, a ci, którzy nie lubią „dzikie” wakacje, można zatrzymać w bazie rybackiej „Remyanitsa”. Ogólnie rzecz biorąc, można także wynająć łódź i kupić sobie bilet do wędkowania.

Gdzie ścieżka drogi trzymać?

Jeśli mówimy o tym, gdzie znajduje się zbiornik Ozerninskoe, a następnie udać się do zachodniej części regionu moskiewskiego. Jeśli masz swój samochód, należy wysłać na Novorizhskoe autostradzie. Obracać Ruza i przejść na w linii prostej do zbiornika (wieś dzielnica Remyanitsa). Jeśli osobowych „Iron Horse” nie, możliwe jest korzystanie z transportu publicznego. W pociągu z dworca kolejowego w Rydze do stacji. „Novopetrovskoye”, a następnie – przez autobus numer 37, aby zatrzymać „Remyanitsa”. Tushinskom lub PKS jechać autobusem 400 lub 450, dostęp do Rusa, przenieść do autobusu 37, 30 lub 5 i dostać wszystko na tym samym przystanku „Remyanitsa”.

W ogóle, jeśli wydać kilka dni wolnego i chcesz, aby trzymać je z korzyścią dla ciała i duszy, powinno się iść na zbiorniku Ozerninskoe. Weź powietrze od zgiełku odpocząć i zjeść świeżo złowionych ryb.