869 Shares 6655 views

Boxer Alexander Ustinov: biografia, wzrost, waga

Alexander Ustinov – jednym z najsłynniejszych i najbardziej utytułowanych bokserów, który kontynuuje swoją karierę, w naszych czasach, zachwycając swoich fanów z jasnymi zwycięstw. Podczas swojego życia, brał udział w wielu bitwach i jest zaangażowany nie tylko w zawodach bokserskich i kickboxingu, ale też tajskiego boksu i MMA.


Alexander Ustinov: biografia

Ustinov Aleksandr urodził się 7 grudnia 1976 roku w miejscowości Paustovo, Ałtaj Territory. Jako dziecko, nic specjalnego. Kochałem, jak wszyscy chłopcy w jego wieku, do prowadzenia kulowego lub grać w ping-ponga. Po ukończeniu szkoły średniej wstąpił do wojska do służby w straży granicznej Dalekim Wschodzie. Po wojsku, od 1997 do 2001 roku pracował w policji do tłumienia zamieszek. Walczył w gorących plam (Czeczenia), służąc jednocześnie zamieszanie i dwukrotnie został wyróżniony za zasługi dla Ojczyzny.

Fatalnej spotkanie

Podczas jednej z podróży służbowych przez przypadek znalazł się w mieście Nowosybirsk, gdzie pełnił fatalny spotkanie Aleksandra Ustinova ze swoim pierwszym trenerem. Vladimir Zadiran był kiedyś mistrzem świata kickboxing, a w czasie spotkania był założycielem szkoły tajskiego boksu i kickboxingu na Białorusi. Wziął pociąg Alexander.

Udział w turniejach w kickboxingu. Pierwsze kroki w tym sporcie

Pomimo faktu, że Aleksander rozpoczął kickboxing dość późno, gdy miał 25 lat, praca, wytrwałość i talent był w stanie osiągnąć pozytywny wynik już w 2003 roku, kiedy po wygraniu Grand Prix K-1, znokautował trzech przeciwników, dostał prawo mieć do występu na turnieju w Paryżu. Na tym turnieju, dotarł do półfinału. Ale, niestety, nie udało mu się wygrać mistrzostwa w tym turnieju. Stracił na punkty Aleksiej Ignaszow. Ale mimo tej porażki, ciągnął na jego udział w etapie Grand Prix K-1, w Barcelonie i bardzo skutecznie.

W sierpniu 2004 roku został zaproszony do konkurowania w K-1 GP 2004 Bitwa Bellagio II. Jednak został ranny – kontuzji kolana w walce z południowoafrykańskiego bojownika Yanom Norte, ale mimo, że wygrał walkę, ale po tym jak musiał opuścić turniej.

Ale to nie powstrzymało karierę. Już w 2005 roku wygrywa zwycięstwo w Mediolanie i Lommel, w Grand Prix K-1.

Po udanym udziale w paryskim Grand Prix K-1 w 2006 roku brał udział w turnieju Słowackiej. Ten turniej był niepowodzenie od samego początku. Pierwszym przeciwnikiem Aleksandra Ustinova był Bjorn Bregy, który uderzył kolanem zakazane w przepisach pachwinie. Walka musiała zostać zatrzymana. Decyzją sędziów meczu okazała się nieważna.

Ze względu na nieporozumienia z promotorów Alexander Ustinov został zmuszony do opuszczenia kickboxing. Ale on nie zostawił sportu. Co rozpoczął studia Alexander Ustinov? Boks stał się jego życie. To właśnie on sprawiał, że sławny. W ten sposób rozpoczął karierę – pierwszy amatorskich i następnie boksie zawodowym.

Boks kariera na braci Kliczko

Jego kariera bokserska Alexander Ustinov rozpoczął w czasie, gdy był zaangażowany w kickboxingu. Po raz pierwszy wszedł na ring jako bokser w maju 2005 r. W swojej pierwszej walce bokserskiej włożył go do knockout Andrew Tsukanova. W innym – Oleg Romanov. Natychmiast po wymuszonym odejściu kickboxingu, wstąpił do promocyjnych firma braci Kliczko. I zaczął trenować i przygotowywać się do meczu bokserskiego, jego partner sparingowy był jeden z braci – Witalij. Wysiłki nie poszły na marne, a w najbliższym pojedynku z amerykańskiego sportowca sędziowie Earl Ladson przyznano zwycięstwo Aleksandra. Nawet wtedy, świat boksu usłyszał, że zapalił nową gwiazdę – Alexander Ustinov. Zdjęcie Boxer zaczął coraz częściej pojawiać się na łamach gazet i czasopism. Słyszeliśmy o nim i zaczął mówić.

26 lutego 2009 odbył się pojedynek pomiędzy Aleksandrom Ustinovym i ukraiński bokser Maxim Pedyura, który do tej pory był uważany niemal niepokonany (udział w 11 walkach i ma tylko 1 porażka). walka skończyła się w piątej rundzie, jak z powodu kontuzji (od nosa ukraińskiego myśliwca krwawił źle), nie mógł kontynuować walki. Sędziowie przyznali zwycięstwo Ustinov. Przyznano mu tytuł.

29 września 2012 został zorganizowany przez walce o supremację w IBF. W ringu poznał rodem z Bułgarii, Kubrat pocisku że znokautowany Alexander w 11. rundzie.

Po tym Alexander szybko odzyskane, a już 16 listopada 2013 odbył się pojedynek, tym razem walczył byłego pretendenta do tytułu mistrza Devidom Tua. Ta walka Ustinov wygrał, sędziowie jednogłośnie przyznano mu zwycięstwo. Dzięki tej wygranej, jest mocno zakorzenione w 6. miejscu w wierszu IBF.

Zmiana promotor, nowa zwycięstwo

Po tej walce, wziął przerwę na okres jednego roku, a 11 grudnia 2014 odbyło się nowy pojedynek pomiędzy Aleksandrom Ustinovym i Nowa Zelandia bokser Chauncey Veliverom w którym rosyjski wygrał na punkty. Od 2014 roku zaczął grać dla firmy promocyjnej Hryunova.

Ostatnie dwa pojedynki odbyły się dopiero w 2015 roku. Pierwszy występ odbył się 10 lipca. W tej walce, udało mu się zdobyć solidne zwycięstwo nad Anglikiem i Travis Walker. Kolejna walka w dniu 10 października w tej walce, białoruski myśliwiec wygrała który znokautował wenezuelskiego Maurice Harris.

Ciekawostki o życiu i karierze Ustinova Aleksandra

Do tej pory zawodnik mieszka w Mińsku. Pomimo faktu, że Aleksander urodził się w Rosji, w walkach brał udział na Białorusi, jak i międzynarodowym boxrec.com strona, która zbiera dane statystyczne dotyczące wszystkich bojowników, jest wskazany jako białoruskim.

W czasie, gdy Alexander został zatrudniony w amatorskim boksie, miał mniej niż 20 walk, ale to nie przeszkodziło mu stać się zawodowym sportowcem i zdobył Puchar Białorusi stał się srebrny medalista.

Alexander Ustinov – wzrost bokser, którego waga jest imponująca. Jest bokser wagi ciężkiej. Jego wysokość wynosi 202 cm, a ciężar 130 kg. Prawo zakręt. Wszystko w jego karierze Aleksandr Ustinov udział w 33 walkach, z którą zdobył 32 zwycięstw (23 przez KO) i 1 stratę. W tym roku został przydomek „Wielki”. Generalny menedżer Aleksandra Ustinova jest Alexander Krasyuk.

W ostatnim przemówieniu Aleksandr Ustinov mówił pod dwiema flagami: białoruskich i rosyjskich. Sam Alexander ma obywatelstwo rosyjskie i, najwyraźniej, nie zamierza zrezygnować z niego.