702 Shares 7886 views

Gomel State University nazwany Skaryna. Recenzje University

Każdego roku we wrześniu przez kilka dziesięcioleci Gomel State University nazwany Skaryna gościnnie otwiera swoje podwoje dla nowych studentów. Jest to dość dobrze znany uniwersytet w Białorusi. Oferuje on nie tylko wysokiej jakości kształcenia, ale także prowadzi prace badawcze, zawiera umowy o współpracy z różnymi instytucjami zagranicznymi.


Droga z instytutu na Uniwersytecie

Uniwersytet Gomel State Skaryna jest główną instytucją edukacyjną. W jej murach kształci ponad 9000 studentów na pełnym i niepełnym wymiarze godzin. Uczelnia kształci specjalistów filologicznych, prawne, ekonomiczne, historyczne, biologiczne, fizyczne i matematyczne struktury, nauczycieli i psychologów.

Wszystko zaczęło się w roku 1930 wraz z utworzeniem w Gomel Instytutu Pedagogicznego. Instytucja pracował około 38 lat. W czasie swojego istnienia wyprodukowała ponad 12 tysięcy specjalistów. W 1968 roku zdecydowano się utworzyć uniwersytet państwowy na podstawie Instytutu Pedagogicznego. Wszystkie plany zostały skutecznie wdrożone. Zaczęło działa uniwersytet, który działa w tej chwili.

działalność edukacyjna

Zbyt wielu wnioskodawców wybrać Białoruś Gomel State University nazwany Skaryna. Dlaczego oni dokonać tego wyboru? Fakt, że działania edukacyjne uczelni jest ważnym atutem. Instytucja utworzona 13 wydziałów. Każdy z nich oferuje nowoczesne i ciekawe programy edukacyjne. Wszystkie z nich są z powodzeniem realizowane, jak w procesie edukacyjnym z udziałem wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wysokimi stopniami naukowymi, i okresowo aktualizuje bazę materialną i techniczną.

Prawie wszystkie wydziały celem jest przygotowanie studentów i absolwentów do wielu dziedzinach, począwszy od „gospodarki”, „Departament Stanu” na „muzealnictwo”, „Leśnictwo”. I tylko jedna jednostka strukturalna nieco inna działalność. Mówimy o wydziale szkolenia wstępnego uniwersyteckiej i kształcenia studentów zagranicznych. Oferuje szkolenia na tematy ogólne, kursów języków obcych i języka rosyjskiego.

Potencjał naukowy uniwersytetu

Gomel State University nazwany Skorina zaangażowany w przeprowadzenie stosowane i podstawowe, umowne projektów badawczych w obszarach pokrywających się z profili profesjonalistów. Projekty są opracowywane i wprowadzane do praktyki pracowników uczelni. Potencjał naukowy instytucji obejmuje 35 lekarzy i ponad 30 profesorów, około 240 kandydatów i 200 docentów.

Aktywność naukowa studentów Gomel State University może wziąć udział. Studenci są oferowane do udziału w seminariach, konferencjach i konkursach. Studenci zainteresowani nauką, są zapraszani do studiowania na studiach. Jest to pierwszy etap kształcenia podyplomowego. Absolwent dostępne specjalne związane z różnymi naukami: fizyczno-matematyczne, chemiczne, biologiczne, techniczne, filologicznych, społeczno-ekonomicznych, społecznych, geograficznych, geologicznych i mineralogicznych.

współpraca międzynarodowa

Znaczny postęp osiągnięto Gomel State University imienia F. Skaryna w rozwoju współpracy międzynarodowej. Uznanie uczelni za granicą rośnie. Zamówienia nie zawarta tylko z sąsiednich krajów (Rosja, Ukraina, Kazachstan i t. D.). Uniwersytet współpracuje z Chin, Japonii, Indii, Niemiec, USA.

Współpraca międzynarodowa odgrywa ważną rolę w życiu uczelni. Kontrakty z zagranicznymi organizacjami umożliwić wspólne badania, uczestniczą w realizacji międzynarodowych projektów, wymianę studentów i informacji naukowej.

Opinie studentów i absolwentów studiów

O Skaryna Gomel State University, wielu absolwentów mają dobre wspomnienia. Ludzie, którzy studiowali przez kilka lat w uczelni, mówić o przyjaznych nauczycieli, którzy są zawsze chętni do pomocy w swoich badaniach, aby zapewnić konieczną wiedzę. Jednak nie wszyscy pracownicy z wyższym wykształceniem są pozytywne wspomnienia. Niektórzy nauczyciele pamiętał bardzo surowe, zbyt wymagający.

Studenci, którzy są obecnie studiuje na uczelni jako całości nie można powiedzieć nic złego o uniwersytecie. Proces edukacyjny, ich zdaniem, jest zbudowany z wysokiej jakości. Studenci zdobywają dobrą znajomość wybranej specjalności. Wykształcenie uzyskane na Uniwersytecie Stanowym w Gomel, co pozwala im znaleźć w przyszłości dobrą pracę szybko. Ważne jest, aby pamiętać, że uniwersytet odbyło działania okresowo kulturowe, które dają okazję do zabawy poza szkołą.

Opinie o hostelu

State University of Homel jest jedną z najlepszych opcji dla zagranicznych operatorów, ponieważ uczelnia ma 3 pokoje wieloosobowe:

  • Schronisko jest numer 1 na ul Radzieckiego, 83, w pobliżu budynków akademickich. W budynku mieści się studenci filologicznej, fizyczne, historyczne, Wydział Wychowania Fizycznego i Języków Obcych.
  • Numer Hostel 2 usytuowany na ulicy Kirowa, 122 A. Koncentruje się ona na znaczenie pracy edukacyjnej. Dla tych, którzy żyją, aby utworzyć wspólnotę interesów, działają kluby (tenis, prawne, buffy film).
  • Innym hostel Gomel State University nazwany Skorina działa na krawędzi ulicy Petrus, 15. Budynek jest przeznaczony dla studentów kierunków ekonomicznych, biologicznych, prawnych, historycznych, geologicznych i geograficznych.

Opinie studentów wskazują, że we wszystkich akademikach, niezbędne warunki do życia. Pokoje odpowiednio wyposażone. Na podłogach są jednostki kuchnia, pralnia, pomieszczenie do suszenia ubrań. Dla wygodnego studiowania w schroniskach mają czytelniach i aktywnego spędzania wolnego czasu – i przydatnych klas wyścigowych i tenisowe.

Zatem State University Translation – jedna z najlepszych opcji dla studentów. Oferuje on ogromną liczbę specjalności. Jest tylko zawód medyczny. Mogą one być uzyskane z Państwowego Uniwersytetu Medycznego Gomel, opinii, która jest również bardzo dobra.