736 Shares 4371 views

Etykieta ślubna na butelce – marka współczesnego ślubu


Corocznie pojawiają się nowe trendy ślubne. Brides z całego świata są inspirowane trendami mody i prowadzone przez nich. Z niezwykłych szczegółów, interesujące pociągnięcia zależy od ogólnej renomy ślubu. Obrusy, serwetki, kule – te znane elementy dekoracji nie wystarczy. Modnym elementem dzisiejszego wesela jest ekskluzywna dekoracja butelek z winem i szampanem. Są one pomalowane kolorami, zdobione techniką decoupage, ozdobione łuki, koraliki, grawerowanie. Ślubna etykieta na butelce zamienia nudny pragmatyczny przedmiot w elegancki i stylowy wystrój stołu.

To właśnie te pociągnięcia sprawiają, że każde święto jest niezapomniane. W przeddzień ślubu są pełne zamieszania – czas się kończy. Młodzi szukają nowych rzeczy, kawiarni, limuzynów. Dlatego kłopoty przy projektowaniu butelek, zamawianie lub nadawanie im etykietek może zabrać przyjaciół lub rodziców, trzymając tajemnicę tajemnicę wśród młodych. Niezwykły rodzaj tych etykiet będzie punktem wyjścia na wakacje, zaskoczy gości.

Projekt etykiety ślubnej

Nie jest trudne, aby "Wesele" z prostego szampana. Może stać się pikantną nagrodą dla zwycięzców konkursów. Nowożeńcom takie pamiątki są zwykle przechowywane do następnej rocznicy.

Etykieta na butelkę szampana weselnego może mieć dowolny wygląd. Ciekawe romantyczne zdjęcie, tradycyjne pierścionki, gołębie, anioły, kwiaty. Często przy zamówieniu, panna młoda i pan młody chcą, aby etykieta weselna na butelce zawierała zdjęcia. A jeśli młodzi będą w sukniach ślubnych – po prostu cudownie. I to całkiem możliwe! Panna młoda podczas montażu sukni wykonuje kilka zdjęć – można bezpiecznie zamawiać etykietki na butelkach ślubnych. Photoshop dodaje wszystkie brakujące.

Zaawansowani młodzi starają się unikać wzorów, bez róż, serc i aniołów. Używają niestandardowych sylwetek, jasnych barw i egzotycznych zdjęć. Najważniejsze jest spojrzenie piękne, niezwykłe, nowe. Konieczne jest, aby etykiety były jak najbardziej indywidualne, odzwierciedlając nastrój, charakter nowożeńców. Wartość ma wszystko: zarówno treść tekstu, jakość papieru, styl fotografii, wygląd butelki, jej wystrój. Etykieta ślubna na butelce może być wykonana na papierze projektowanym, filmie, ozdobionym dżetiami i kamieniami, uzupełnionymi pięknymi wstążkami jedwabiu.

Produkcja etykiet

Zgodnie z szkicami klienta, drukarnią lub salonem zajmującym się produkcją pamiątek, wszelkie fantazje staną się rzeczywistością. Jeśli klient nie jest w stanie zrobić szkicu, to doświadczony projektant łatwo stworzy ekskluzywny projekt. Przy gotowym układzie etykiety można drukować w drukarni (ten sam salon lub w domu na drukarce kolorowej). Wiele firm oferuje tworzenie etykiet na papierze samoprzylepnym, folii, co upraszcza proces ich klejenia.

Unikatowy tekst etykiety licznikowej

Ślubna etykieta na butelce zawiera, poza tym zdjęciem, wiadomość gratulacyjną. Możesz podać miejsce dla autografów gości. W salonie pomogą również podnieść unikatowe teksty dla etykiet licznika. Tam piszą poezję, ciepłe słowa od krewnych do pana młodego i panny młodej. Napis może być alegoryczny, komiczny. Wymyślić, fantazjować, improwizować.

Etykieta na weselu na butelce jest punktem kulminacyjnym uroczystości, która wymaga trochę czasu i pieniędzy, ale dla młodych ludzi i gości spowoduje niewątpliwe emocje i eleganckie wakacje.