727 Shares 2912 views

Fakt, że zapotrzebowanie na nowy typ paszportu


Jeśli chcesz odpocząć za granicą, albo po prostu trzeba zrobić podróż służbową do innego kraju, koniecznie trzeba dokument, który poświadcza tożsamość spełnienia standardów międzynarodowych. Innymi słowy, jest to paszport. Zwykle jest ona zawarta na okres do 5 lat. Rejestracja tego dokumentu transakcji z podmiotami, takimi jak Ministerstwo Spraw Zagranicznych lub Urzędu Visa, które znajdują się głównie w biurach paszportowych. Oznacza to, że w celu uczynienia go, należy stosować się do struktury w miejscu swojej siedziby. Jest także zazwyczaj pisał list, który wskazuje, że zapotrzebowanie na paszport.

Wykaz tych dokumentów nie jest zbyt skomplikowana. Im więcej czasu może upłynąć, aby zebrać niezbędne certyfikaty. W większości przypadków taki paszport jest nie dłuższy niż jeden miesiąc od daty wystawienia.

Dzieci, które mają mniej niż 14 lat, pasuje do dokumentów rodziców. Aby to zrobić, należy zastosować przy dokonywaniu specjalne oświadczenie. Co jest potrzebne do paszportu, może skłonić pracowników i paszport. Po okresie, za który wystawił dokument jest gotowy, to nie zostanie przedłużony, a zmieniona na nową.

Obecnie istnieją dwie formy paszportu – stary model i nowe, biometryczne. Ich różnica polega na tym, że w jednej ze stron drugiej wszyty mikrochip. Wbrew powszechnemu przekonaniu, nie ma odcisków palców lub innych próbek biologicznych. Na mikroukładowego powielone dane obywatela, są już dostępne w karcie. W ten sposób szybciej i łatwiej sprawdzić osobę przed jego wyjazdem do innego kraju.

Co jest potrzebne do paszportu biometrycznego, należy wyjaśnić, odpowiedni organ, który zajmuje się słuchaczowi. Jednak wspólna lista papierów wartościowych nie jest zbyt różni się od tego, co było konieczne wcześniej i zawiera punkty poniżej.

Jeśli dokument jest wydawany dla osoby dorosłej, należy najpierw wypełnić wniosek. Jest on wydrukowany na komputerze, a żądane dane są pisane tylko wielkimi literami. Jeżeli dana osoba pracuje, papier jest konieczne, aby zapewnić organizację. Następnie zrobić kserokopie wszystkich stron z jakichkolwiek znaków rosyjskiego paszportu. Jednocześnie konieczne jest przedstawienie oryginalnych dokumentów w tym czasie. Doniesiono również o skoroszycie. Nadal trzeba fotografię małej wielkości, specjalnych wymagań co do ich wielkości nie jest wyświetlany.

Mówiąc o potrzebie paszportów międzynarodowych nowej próbki zarejestrowaną w Moskwie, konieczne jest, aby wspomnieć, list od pracodawcy, który powinien zostać wydany na papierze firmowym. Dla mężczyzn i 27 lat jest obowiązkowe wymagają zaświadczenia o ustalonym próbki z biura rekrutacji. Jeśli obywatel ma już paszport, muszą być usunięte i przesłać kopię pierwszej strony.

Wiele osób zastanawia się, co jest potrzebne do paszportu dziecka. Zazwyczaj jest to aplikacja-formularz o wydanie dokumentu biometryczne rodzica, z którym małoletni jest zarejestrowany. Należy podpisać, nigdy uwierzytelniać potrzebują.

Dodatkowo potrzebne są małe (3 do 4, 4 do 5) zdjęcie dziecka. Trzeba tę samą kartę nadrzędną. Szczególne wymagania dotyczące formatu nie jest pokazane, mogą być czarno-białe lub kolorowe. Ponadto, będą musiały kserokopie stron paszportu rodzica (tylko tych, gdzie są jakieś znaki), włóż dziecko obywatelstwa i wrodzonych certyfikatów. Przy składaniu dokumentów koniecznie potrzeba posiadania oryginałów. U dzieci w wieku powyżej 14 lat wymaga kserokopię paszportu próbki Rosyjskiej.

Również wspomnieć fakt, że jest to niezbędne do paszportu, nie zapomnij o pokwitowaniu za zapłatę cła państwowego. Dorośli Jest więcej niż 2 tysiące rubli, dzieci – 2 razy mniej. Dokładna ilość powinna być określona w biurze paszportowym.