739 Shares 2486 views

Toe narwala: Przyczyny i leczenie

Oczywiście, można poczuć niesamowite poczucie dyskomfortu na tle nieprzyjemnego bólu gdy palec oskubane na nodze. I to nie jest niczym niezwykłym zjawiskiem. Każdy wie, że okres dojrzewania towarzyszy proces zapalny wynikający z tkanek wydaje się małą wnękę, która szybko ropnie. W rezultacie ci, którzy toe Narwal, zaczynają się rozmnażać szkodliwych mikroorganizmów, takich jak paciorkowce i gronkowce. Na najmniejszych oznak występowania przestępcy powinni natychmiast podjąć środki w celu radzenia sobie z tej „choroby”. Jeśli podniósł palec na jego nodze, a ty byłaś późno z leczeniem, konsekwencje mogą być bardzo niekorzystne, a także poprawić sytuacja często były chirurg.


Specjalista zawsze prawidłowo ocenia zakresu szkody i przypisuje najlepsze leki, aby rozwiązać ten problem.

Pamiętaj, że tak szybko, jak można zauważyć, że Narwal toe, natychmiast leczyć obszar dotknięty jodu lub zieleń brylantowa.

przyczyny

Proces zapalny w palcach można rozpocząć z różnych powodów. Najczęstsze z nich – jest pojawienie się zadziorów, wrastających paznokci, zakażenia grzybicze, podwyższony poziom cukru we krwi. Innym powodem do uruchomienia się palcem na nodze? Elementary powodu niewłaściwej pielęgnacji higieny stóp. Patrząc choroba postępuje, ludzie obrzęk palca, podwyżki temperatury ciała, skóra na chorej części redden.

możliwości leczenia

Więc podbiec nogę. Co zrobić w tym przypadku? Istnieją dwa sposoby, aby pozbyć się tego nieprzyjemnego zjawiska. Pierwszy polega na zastosowaniu leków, medycyny alternatywnej, a drugi polega na leki.

medycyna alternatywna

Niestety, nie we wszystkich przypadkach jest to możliwe, aby szukać pomocy medycznej.

podbiał

Na przykład, jeśli w kraju, widać, że rozpęd nogę, co zrobić w tym przypadku, nie wiem, co można polecić następujące: szukać matki i macochy rośliny, oderwać listki, opłukać je pod wodą. Następnie owinąć je wokół problematycznego obszaru skóry, a następnie naprawić „medycyna” normalne bandaż. 12 godzin później arkusz powinien być zastąpiony nowym, choć w niektórych przypadkach, jeden jest na tyle dla niego usunąć ropień.

aloes

Skutecznie radzić sobie z liścia aloesu jako ropienie, które dodatkowo także pomaga regenerować skórę.

banan

Po uruchomieniu się kciuk na nodze, liść babki również być gotowane papkę przez ich szlifowanie.

Otrzymany maści stosuje się do obszarów problemowych i utrwalano opatrunek lub plaster. Zmiana potrzebuje bandaż co najmniej trzy razy dziennie, pomiędzy leczenia uszkodzonego obszaru z zielonej farby lub wywar z rumianku.

nutrii tłuszcz

Zawody zalecane do stosowania w zwalczaniu maści zastrzał nutrii na bazie tłuszczu, która była poprzednio w połączeniu z drobno pociętych cebuli. również dodać do mieszaniny mydła w postaci tarcia. Tę mieszaninę należy traktować z miejscem wrzenia i owinięcia bandaża.

Kalanchoe

W walce z ropni pomóc i rośliny ozdobne, takie jak Kalanchoe. Zdjąć górną warstwę z liści, dołączyć go do obszaru problemowego i owinąć bandażem. Podwójna zmiana bandaż codziennie. Gdy ropa zniknie, powinny kontynuować kompresy, ale film nie może już strzelać.

okłady

Można pozbyć się ropnia z gorącą kompres przygotowane z kwiatów i liści nostrzyk żółty, który najpierw trzeba sparzyć wrzątkiem.

Ponadto, aby usunąć ropa zrobić specjalne płyny z marchwi i buraków. Te warzywa należy dokładnie kruszyć.

roztwór sody

Gdy zakończy się silnie palec, to jest konieczne w celu wytworzenia roztworu sody. Około pół godziny z palcem w nim – a Ja w trzech dniach ból zniknie.

cebule

Aby rozwiązać ten problem w zwolennicy medycyny alternatywnej, zaleca się zastosowanie do dotkniętego obszaru skóry cebuli, która jest wstępnie gotowane w mleku. Zmiany wykończeniowe potrzebne co 5 godzin.

Jest również możliwe wytworzenie innego terapeutycznego mieszaninę dwóch składników – to samo cebulę i pocięte mydła ekonomiczną lub niemowlęcia. Ona również szybko usunąć ropę.

Oficjalna medycyna

Po uruchomieniu się palec, leczenie może być wywołane lekami. Można iść do zwykłego apteki i kupić „Vishnevsky maść”, który został wymyślony przez chirurga z nazwą w leczeniu owrzodzeń żylnych, odleżyn, i różnego rodzaju zapalenia. W skład tego leku obejmują olej rycynowy, sól bizmutu xeroform, dziegieć. Efekt „Vishnevsky maści” jest znany wielu: jest to doskonały środek antyseptyczny i ma efekt gojenia ran. Jedyną wadą tego produktu farmaceutycznego – specyficzny zapach, ale jest kompensowana przez fakt, że skuteczność leczenia.

Alternatywnie, „Vishnevsky maść” jest godna polecenia – „Levomekol”. To narzędzie powinno być stosowane do uszkodzonego obszaru skóry w godzinach wieczornych i pozostawiono na noc. Przez rano ropa się skończy. Ponadto, będzie można zapomnieć o bolesnych doznań.

Również z czyraki na palcach zalecanych ihtiolovaya maść jest skuteczna w leczeniu. Aby zwiększyć skuteczność leku ihtiolovaya maści połączonej z olejkiem cynku.

Jeśli pod koniec leczenia

Jeśli zignorujesz rozpatrywanej sprawy, aby nie podejmować żadnych działań, aby to naprawić lub rozpocząć leczenie z dużym opóźnieniem, możliwe jest, że zakażenie zostaną rozmieszczone w całym ciele, a zdrowie będzie w poważnym niebezpieczeństwie. Ponadto, palec może całkowicie stracić mobilności. Jeśli zauważysz, że podjęte środki nie zwalnia Cię od choroby i na tle, że uruchomieniu wzrosty temperatury ciała – natychmiast skontaktować się z lekarzem, ponieważ możliwe jest, że jedynym sposobem, aby pomóc – interwencji chirurgicznej.