188 Shares 6162 views

Seria "Babes and Chicks": aktorzy i role. "Babes and Chicks": palna, Bobylych i Lola podbić serca publiczności

Poślubić młodą oligarcha – dość powszechny sen. Cztery dziewczyny z prowincji przeniósł się do stolicy w poszukiwaniu szczęścia i dobrze płatnych miejsc pracy. To była taka prosta fabuła przyciąga fanów szeregowych filmie „Babes and Chicks”, aktorów i roli, jaką kiedyś zachwycił widownię telewizyjną.


Prawdziwa historia

Napisał i wyreżyserował popularnego sitcomu, który ukazał się w kinach w 2012 roku, był Sergei Korjagin. Pewnego dnia spotkał kelnerka Masha, który zaprosił go do odwiedzenia. W wynajętym mieszkaniu żyła z trzema przyjaciółmi, którzy również przybyli do Moskwy. „Babes and Chicks” seria pojawiła się dzięki tej historii. Aktorzy i role zostały uzgodnione z ogólnym producenta kanału „TNT”, a następnie Sergey Koryagin i Olga Frenkel zaczął tworzyć scenariusz i fotografowanie.

Katya, Masza, Lola i Bob są gotowi przyjść do ratowania siebie w dowolnym momencie. Ich przyjaźń pomaga przetrwać złe powieści, codziennych problemów i kłopotów w pracy. Oczywiście, podobnie jak inne młode dziewczyny, bohaterki kłótni, ale w końcu zdać sobie sprawę, że im bliżej do tego dziwnego miasta mają nikogo.

Bobylych

Większość fanów serialu zainteresowanych podmiotów i ról. "Babes and Chicks" – to bardzo istotne Series, a wielu z nas spotkał dziewczyny jak Masha Bobylkinu. Filologia dyplom nie przeszkodziło jej się dostać pracę kelnerki, aby mieć stały dochód.

Jednak Maryja nie zamierza budować błyskotliwą karierę, a granica z jej marzeń jest prawdziwa rodzina. Ona po prostu uwielbia gotować, sprzątać, prać i dają bezużyteczne rady jej przyjaciół. Jeśli Bobylych spotkał miły facet, jej historia mogłaby się wydawać nudne publiczność. Zamiast tego autorzy „zredukowany” kelnerkę z gwiazdą pop Zvonareva, który stał się jej głównym miłość. Finały stosunki tej pary wykazuje szereg „Babes i pisklęta” (sezon 5), aktorzy i role, które zostały wysoko ocenione przez krytykę.

Masza Bobylkinu grał absolwent WGIK Galina Bob. Na planie aktorki zbliżyły się do swojego przyszłego męża – Sergeem Koryaginym. Po dwóch latach związku para miała syna.

Lelia

Śmieszne sytuacje i nieoczekiwane zakręty losu, historia, aktorzy i role – „Babes and Chicks” na trzy lata walczył o oglądalność w powietrzu „TNT”. Jednym z najbardziej popularnych bohaterek mówi Olga Rzhevskaya czy tylko Lola.

Nienaganna smak, model wygląda i wesoły usposobienie – Leli każde pojawienie się na ekranie wywołuje burzę emocji, które są mieszane podziw i zazdrość. Dziewczyna nie marzy o pieluchy i butelki, preferując relacji z bogatych adoratorów. Najbardziej opłacalne kandydatem do jej chciwego sercu był zastępcą Fedor, który został zmuszony do ucieczki za granicę.

Po Rublevki Olga wróciła do swoich przyjaciół w bezpieczne miejsce, a na próżno próbuje zaoszczędzić na treści. Po bogactw myśliwych kilka powieści «znajduje szczęście w» wolnym „chłopakiem – właściciel kwiat stoisku.

Patrząc na efektowne Lolyu, trudno nam sobie wyobrazić, że tak nie może być taka sama aktorzy i role. „Babes and Chicks” nie jest pierwszym dużym projektem Poliny Maksimovoy, ale ta seria przyniosła jej popularność. Aktorka mówi, że życie nie jest jak jej charakter Lolyu ona rzadko nosi obcasy i mini, a może wyjść bez makijażu. Przed każdym strzelanie dzień wizażystów pracował na dwie godziny do Pauline odwrócił się od skromnej pięknej Olgi Rzhevskaya.

palna

Czasami uczestniczą w projekcie wymaga znaczących zmian – nie jest wyjątkiem, „Babes and Chicks” serii. Aktorzy i role zostały wybrane bardzo ostrożnie, i grał główną rolę miał coś poświęcić dla dobra filmowania. Na przykład, Anastasia Denisova dla pełnej zgodności z jego bohaterki potrzebne do odzyskania dziesięć kilogramów.

W każdej firmie istnieją przyjaciół „pączek”, marząc jeść słodycze i nie przytyje. Na kłopoty udanej karierowicza Ekaterina Shvimmer zakochuje się w swojej atrakcyjnej szefa. Ze względu Igor Michajłowicz palna staje się obsesją zmiany w wyglądzie.

Relacja z głowy opracowane w całej serii. Równolegle, Kate udaje się osiągnąć większy, a nawet schudnąć – po czwartym sezonie Denisow szybko podciągnęła „w rękach”. Aktorka, aby schudnąć, a publiczność powitał nowy obraz Palny w ostatniej serii.

Wielu fanów naprawdę lubiłem aktorzy i role – „Babes and Chicks” pokazały nam znaki, które można znaleźć w życiu codziennym. Uwodzicielka-Leli spędzić noc w moskiewskich klubach, marzycielski Masha płacz w kinie podczas melodramatu i uporczywego Katie Schwimmer zarobić na samochodzie lub mieszkaniu. Głównym sekret serialu „Babes and Chicks” – autentycznych historiach.