810 Shares 3853 views

Recenzje 17 szpitala w Moskwie. personel szpitala

Jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas jest pojawienie się małego rodzimej człowieka. Ale akcja jest związana z szeregiem wielkich wyzwań i doświadczeń. Ciąża to, oczywiście, nie jest chorobą, ale towarzyszy stałej niewygody wynikające z różnych przyczyn, a nawet bolesne warunkach. I każda mama chce zobaczyć długo oczekiwany event nie był nękany przez wszelkich udręk moralnych lub problemów zdrowotnych. Szczególną uwagę rodzicom płacić bezpieczeństwa placówki medycznej zarówno dla matki i dziecka, a także sprzętu niezbędnego sprzętu i umiejętności kontrolowania opinie szpitalach, aby wybrać najbardziej odpowiedni.


profil instytucji

Maternity Hospital 17 Moskwy, rozpoczął działalność 23 grudnia 1993 roku, jest to instytucja medyczny specjalizujący się w profil „przedwczesnego porodu”. W jej murach można zrealizować najbardziej zróżnicowaną ginekologiczno-położniczą interwencji, w tym z wykorzystaniem technologii wspomaganego rozrodu (metoda zapłodnienia in vitro) i zapewnienie opieki pediatrycznej z dowolnej złożoności, ponieważ jest wyposażony w całą gamę niezbędnych urządzeń i jest obsadzone przez pracowników doświadczonych specjalistów.

Już w 2004 roku szpital wziął kierunek, aby pomóc w porodu przedwczesnego. Zostały one rozbudowane i wyposażone we wszystkie bloki sprzętu high-tech dla noworodków reanimacji i intensywnej terapii w okresie poporodowym. Wszystko to, jak również wysoki poziom wyszkolenia lekarzy-resuscytatorów umożliwia pielęgnację dzieci o wadze mniejszej niż 1000 g, urodzonych w 22 do 28 tygodni. Przeżywalność dzieci w ściankach tej instytucji sięga 77-80%, a najmniejszy ratowanego noworodków waży 560 gramów. Ocena szpitali położniczych w stolicy tych kryteriów stawia instytucję w pierwszej dziesiątce.

Jej ściany są również osłonięte Departamentu Położnictwa i Ginekologii Akademii Medycznej w Moskwie. I. M. Sechenova i krzesło chorób dziecięcych № 1 Pediatryczny Wydział Rosyjski Państwowy Uniwersytet Medyczny, dla których szpital jest bazą kliniczną.

Informacje o lokalizacji i kontakt

Macierzyństwo Dom 17 znajduje się w północnej powiatu Moskwie na ulicy 800-lecia Moskwy, pod numerem 22. Jeśli się do niego środkami transportu publicznego, będzie łatwiej dostać się do stacji metra „Petrovsko-Razumovskaya” – najbliższa tej instytucji medycznej, a od to № autobus 677 lub 149 № napęd do zatrzymania "supermarket".

Wszyscy ci, którzy chcą odwiedzić szpital 17, adres, procedura dopuszczenia do rejestracji szpitalnej, niezbędnych dokumentów i innych informacji odsetek za szybką pomoc telefoniczną – (499) 906-01-48, a także recepcji – (499) 906-01-46. Te informacje można również uzyskać na oficjalnej stronie internetowej szpitala.

Struktura instytucji

Będąc w pełnym wymiarze okołoporodowym Center, szpital obejmuje następujące działy: ginekologii, patologii ciąży, macierzyństwa, po porodzie, obserwacyjnych jednostki dla noworodków, intensywnej terapii i intensywnej opieki neonatologicznej i prenatalnej diagnostyki szpitalu położniczym. Ponadto, istnieją trzy działy, które mają znaczenie dla służb: zapłodnienie in vitro, doradztwo i dział diagnostyki prenatalnej diagnostyki z TSGL.

Dla personelu serwisowego, pacjentów i odwiedzających wyposażonych w jednostki administracyjnej i gospodarczej, a także prywatnej aptece. Samica konsultacji w szpitalu 17 pokazuje LCD № 8, który jest jego jednostka strukturalna, chociaż są one rozdzielone geograficznie, gdyż znajduje się na porozumieniu Dmitrovsky Shosse. 135. Również pacjenci szpitali służy LCD № 4.

W murach tej placówki medycznej dla przyszłych pacjentów wyposażyć w sumie 171 łóżek dla biur, z czego 40 jest zarezerwowany dla patologii ciąży, 100 łóżek nadana oddziale położniczym dla 25osób obliczonej wydziału ginekologii i 6 łóżek stanowiły Izby resuscytacji noworodków. W oddziale noworodkowym ma 100 miejsc siedzących, z czego 22 łóżek umieszczonych pod Izby obserwacji i za 8 – Urząd wcześniaków.

Jest to bardzo ważne, że tam jest oddział intensywnej opieki dla noworodków i prenatalnej działu diagnostyka, która w bardzo wczesnych stadiach ekspertów rozwoju płodu można wykryć obecność jakiejkolwiek patologii, które będą, tak dalece jak to możliwe, jeszcze przed narodzeniem niej zastosować szereg środków naprawczych. Dla wygody i bezpieczeństwa młodych pacjentów organizowane neonatologii obowiązek zegar i resuscytacji pediatrycznej. W tym samym oddziale położniczym w dowolnej porze dnia lub nocy, gotowy do pomocy macierzyńskiego trzy położnika i anestezjologa.

Jednostką szpitalu

Ten okołoporodowe ośrodek znajduje się w budynku siedmiopiętrowy, wzniesiony zgodnie ze wszystkimi cechami przyszłości instytucji medycznej, z uwzględnieniem jego specyfiki i dominującym profilu indywidualnego projektu, w którym rozwój zostały uwzględnione. Wszystkie oddziały szpitala są odizolowane od siebie, ale jednocześnie posiada dogodne połączenia komunikacyjne, co sprawia, że jest łatwy do przenoszenia pacjentów z jednego do drugiego. O komfort pobytu tutaj powiedzieć wiele opinii na temat 17 szpitala.

Na parterze jest pokój recepcji, który jest zarejestrowany u pacjentów przychodzących. Oto pokój Saszy, transfery stołowych, a także niektóre pomieszczenia gospodarcze, takie jak garderoba dla personelu i miejsca dostawy czystej bielizny. Ponadto, znajduje się apteka, która pozwala pacjenci lub ich rodziny do zakupu niezbędnych leków bez wychodzenia z instytucji medycznej.

Na drugim piętrze jest głównie na potrzeby personelu szpitala bezpośrednio, tutaj osiedlili urzędach administracji biura, sala konferencyjna, magazyn pościel, laboratoryjnych i innych urządzeń technicznych. Również w drugim piętrze są Komnata dzień szpitalu.

Trzecie piętro zajmują położniczego (obserwacyjnym) wydziału. Jest on wyposażony w podwójne pudełka z indywidualnym prysznicem i WC, dwa pokoje dostawczych i małej sali operacyjnej. Na trzecim piętrze znajduje się pełnoprawnym jednostka operacyjna.

Czwarte piętro zawiera jednostkę macierzyńskiego, składający się z 14 pól położniczych, podzielonych na dwie komory, które zapewniają wysoce wykwalifikowaną pomoc przez całą dobę w urodzeniu noworodka. Rodząca trzyma tutaj czas odbioru lub przelewem z innego oddziału na okres zamknięcia zniżania i przez kilka godzin później. W tym czasie, pomiar jest dziecko i jego przywiązanie do klatki piersiowej, wykonane kontrolę zdrowia matki i dziecka, leczenie odbywa się po porodzie urazów tkanek miękkich i inne niezbędne manipulacje, na końcu którego poruszono kwestię przekazania noworodka i jego matki w odpowiednim departamencie zdrowia. W ramach jednostki macierzyńskiego ma znieczulające i oddział intensywnej opieki, która składa się z dwóch sal operacyjnych i sali pooperacyjnej. Na życzenie pacjenta podczas procesu narodzin dziecka mogą być obecne, i jej mąż, wykonujących moralne wsparcie dla nowych matek, co rodzi się w szpitalu 17 jak najbardziej komfortowy. personel szpitala próbuje zorganizować proces dostarczenia jak najwięcej w sposób naturalny, bez użycia zbędnych operacji i leków.

Po porodzie oddział znajduje się na 5. piętrze. Składa się z pokoi dwuosobowych, które są razem z matkami swoich dzieci, a w komorze, „Matka i dziecko” pacjenci są w pokojach jednoosobowych, wyposażonych w indywidualną łazienką i prysznicem. Takie warunki obejmują nowe matek, które zachorowały na płatnej pracy. Z urządzenia głównego odrębnych oddziałach dla kobiet po cięciu cesarskim lub kto miał komplikacje podczas porodu, które wymagają bardziej starannego monitorowania przez personel medyczny.

Szóste piętro jest podana pod wydziału ginekologii. Dostępne są pokoje przystosowane do działalności operacyjnej, do wglądu i sali zabiegowej, jak również USG z przenośnego urządzenia USG. W tej jednostce, przeprowadzać rozmaite manipulacje ginekologicznych i operacji, w tym procedury aborcji w ciąży, zostały zmanipulowane, aby zapobiec aborcji, toksykozę i inne leczenie.

Siódme piętro obejmuje wydział patologii ciąży, jak również fizjoterapię i pudełka do pacjentów wymagających diagnostyki prenatalnej.

Rozszerzenie dwukondygnacyjny zaprojektowany pod pełnym apteki, posiadające wszystkie niezbędne urządzenia do tworzenia optymalnych warunków przechowywania dla wszystkich kategorii produktów leczniczych, a także zawierający laboratoryjnego i wyżywieniem dział.

Wykaz usług

W ramach przygotowań do tego ważnego wydarzenia w swoim życiu, jak narodziny długo oczekiwanego dziecka, matki, jeśli to możliwe, to ma do wyboru najbardziej odpowiedniej placówki medycznej, badając Ocena szpitali położniczych i sprecyzowanie zakresu świadczonych usług. Podobnie jak inne instytucje odpowiadające profil kapitału, szpital zapewnia swoim pacjentom opieki położniczej i ginekologicznej w całości w programie MHI jest całkowicie bezpłatne. Czy wszelkie badania, leczenie i niezbędnych procedur diagnostycznych i chirurgicznych, według zeznań lekarza wyznaczonego przez przedporodowej klinice. Lista dostępnych w ramach polityki obowiązkowych usług ubezpieczeniowych medycznej jest ograniczony, a jeśli pacjent chce uzyskać więcej badań nad terapeutycznym lub manipulacji docelowego, wówczas konieczne jest zawarcie umowy dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego.

VHI znacznie rozszerza zakres dostępnych usług, ale ich lista jest nadal wyraźnie określone i zawiera jeden prenatalnej konsultacji, gdzie położnik-ginekolog planu nadchodzącego narodziny szereg standardowych testów i Biuro Obsługi jednorazowej „awaryjne” (do 30 km poza Moskwie ) na początku procesu generycznych. W szpitalu dla kobiet w ciąży, które zawarły umowę na dostawę, 17 oddziałów szpitalnych dla prowadzenia działalności prenatalnych zapewnia Mała pojemność, mając w dół okres występuje w indywidualnym opakowaniu. Przy urodzeniu korzystać z nowoczesnej anestezji i oddychania lub znieczulenie zewnątrzoponowe. Po urodzeniu noworodka i matki są umieszczone w oddzielnym pomieszczeniu, z opcjonalnymi matki dziecka może być z nim lub oddzielnie. Wszystkie narzędzia używane w pracy zarobkowej, a po nich, jednorazowa, jak również dostęp do takich metod badawczych jak i USG płodu monitorowania akcji serca.

Oprócz rdzenia, instytucja ta świadczy usługi w celu przezwyciężenia problemów niepłodności. W szczególności, w jego ścianach prowadzi się zapłodnieniu in vitro, który posiada wszystkie niezbędne urządzenia technologiczne i odpowiedni wykwalifikowanego personelu.

Nowa usługa jest bezpłatne zajęcia w Szkole przygotowania do porodu, które zostały zorganizowane w września 2013 r. Trzymali się co tydzień w soboty po uzgodnieniu w sali konferencyjnej.

Zakład patologii ciąży

Siedemnasty Maternity Hospital oferuje kobietom, które mają żadnych problemów w prowadzeniu ciąży, należy zbadać i odpowiednie leczenie w dziale patologii ciąży. Tutaj pacjenci są ściśle monitorowane przez specjalistów – lekarza okulisty, anestezjologa i inne, co pozwala reagować na kłopoty wynikły i przypisanie odpowiedniego leczenia chirurgicznego lub użyj przesyłki. Według zeznań zapewnić szkolenie medyczne w proces porodu. Take w tym dziale, począwszy od 30 tygodnia ciąży, zanim następnie wysyłane do pacjentek ginekologicznych.

oddział położniczy

Wraz z nadejściem pracy lub matki oczekującej rutynowo przesyłane do placówki medycznej o odpowiedniej pomocy. Tutaj pojawiają się noworodki w zwykły sposób lub przez cesarskie cięcie, ale jako instytucji mającej na celu utrzymanie naturalnego porodu, interwencja medyczna jest wykorzystywana w minimalnym stopniu, tylko w ściśle określonych warunkach, co wynika z faktu, że opinie z 17 szpitala nie zawsze są pozytywne kolor. Na życzenie pacjenta można uzyskać lepsze warunki pobytu wydając kontrakt na dostawy płatnego, co pozwala wybrać żądane zawodowych położnych, w następnym okresie w prywatnym pokoju, który ma zwiększoną wygodę. Instrument ten posiada wszystkie niezbędne nowoczesne urządzenia, pacjenci korzystają z usług najbardziej wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Prenatal Izba pomieścić trzech pacjentów. Od pewnego czasu jest konwertowany kobieta w czasie porodu, a pojawienie się dziecka na światło przebiega w komfortowych pojedynczych generycznych dołów, w których przepływa między ujawnieniem i bezpośrednio w procesie narodzin. W tym przypadku, ponieważ oddziale położniczym jest pozycjonowany jako fizjologiczne, jest dozwolone bezpłatny zachowanie pacjenta w czasie porodu. Na jej prośbę również możliwość obecności męża. Po pomyślnym zakończeniu procesu jest tradycyjnie zrobić pamięć noworodka obrazu. Do przestrzegania zasady fizjologii, dziecko po urodzeniu natychmiast rozprzestrzenił się na brzuchu matki, a po pomiarze i kontroli, nawet w sali porodowej, wykonywać pierwsze załącznika dziecko do piersi, że był to najbardziej cenne dla rozwoju układu odpornościowego okruchy obronne kropel siary. Zgodnie z umową, można zamówić usługę zbierania krwi pępowinowej w celu oddzielenia komórek macierzystych.

jednostka po porodzie

W okresie poporodowym matka i dziecko są umieszczone w komorach obliczonych na dwóch łóżkach. Jedną z placówek medycznych, które świadczą usługi w położnictwie, szpital jest 17, który jest tradycyjnie personel stara się zapewnić wspólny pobyt dziecka z matką, chyba że istnieją poważne przeciwwskazania do tego w postaci problemów zdrowotnych, w żadnym z nich. Dzieci zapewnić pewne specjalne łóżka i indywidualne tabele zmienia. Prysznic i WC jest przeznaczony dla dwóch komór. Lodówka jest we wspólnym korytarzu. Możliwe jest pozostawienie produktów przekazywanych przez wypełnienie ich zgodnie z zasadami przyjętymi w biurze. Dla pacjentów po cesarskim wyposażonej oddzielnej jednostki, gdzie organizowane są przez specjalny monitoring. Pozwala to na czas zauważyć problemy wynikające i zapobiec możliwych komplikacji, a także promuje szybszy proces adaptacji po operacji brzusznej.

Dla pacjentów, którzy wydanych kontrakt na pracy zarobkowej, istnieje specjalna komora „Mother and Child” z poszczególnych komór, wyposażone we wszystkie niezbędne do komfortowego pobytu, jak również WC i prysznicem.

Cechy działu obserwacji

Na kwestie bezpieczeństwa, w szczególności, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji, uprzejma do dowolnego szpitala. Centrum okołoporodowe posiada również oddzielny element, który jest w szpitalu w miniaturowych, w celu oddzielenia u kobiet w ciąży lub porodzie wskazane. Takie mogą być uważane dostarczania ciężarnych kobiet z objawami infekcji, gorączka o nieznanej etiologii, wózek przeciwciał przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B i C, w obecności bezwodnego szczeliny na 12 godzin po porodzie chorób septycznych (macicy, szwy ropienie krocza i podobne ).

W przypadku kobiet w ciąży obserwowane w oddziale patologii, zidentyfikować każdą chorobę zakaźną, są również przekazywane do bloku z obserwacji wzrokowej. Przy urodzeniu jest wyspecjalizowaną instytucją medyczną noworodków i jego matka zostali również określana w tym module. W swojej strukturze nie jest odrębną jednostką do porodu, własny operacyjny i oddziałach dla noworodków. Moduł obserwacyjny oferuje zwiększone zapotrzebowanie na reżimu sanitarnego w zakresie czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń, urządzeń i innych rzeczy. Zabronione jest pod wspólnym miejscu noworodka z matką, ponieważ jej obecność zakażenia lub ropnych-septyczne powikłania porodu jest transmisja fakt-dziecko zwiększone ryzyko. Pytania na temat karmienia piersią zdecydować indywidualnie w każdym przypadku.

Referencje

Każda instytucja, która świadczy usługi dla ludności, jest diametralnie poglądy ich działalności. To nie jest wyjątkiem, a ta instytucja medyczna. Recenzje 17 szpital dość zróżnicowane, ale uwaga bardzo dobre wyposażenie wszystkich gałęziach sprzętu medycznego i innych materiałów. Wszystkie instytucje są podzielone na małe moduły, które są umieszczone w wygodnym komory, która również zauważyć jako pozytywny byłego pacjenta. Jest też część negatywów, które jest spowodowane, jak również mające negatywną opinię na temat szpitali w innych dzielnicach stolicy, jest głównie dziełem pracowników. Ktoś narzeka na brak zainteresowania ze strony położników, którzy nie mają wystarczająco dużo pomocy z dzieckiem w okresie poporodowym. Ale te czynniki są zmienne, jak są spowodowane przez wiele różnych przyczyn niezależnych od człowieka.

Zatem zakład opieki zdrowotnej jest godnym przedstawicielem instytucji, które świadczą pomoc w położnictwie. są pozytywne aspekty:

– zdolność do przyjęcia i wychowankowie z krytycznej masy ciała;

– dostępność laboratorium diagnostycznym w stanie przeprowadzić cały szereg koniecznych analiz i oddzielenie IVF.

Dlatego też, mimo pewnego stopnia negatywności, opinie o 17 szpital są w większości pozytywne kolor, co sprawia, że można polecić ją do przyszłych matek na pojawienie się dziecka urodzonego. Hotel ten utrzymany jest odpowiednia zwłaszcza dla tych, którzy koncentrują się na naturalny poród i utrzymanie karmienia piersią. Po tym wszystkim, interwencja tutaj medycznego i chirurgicznego jest stosowane tylko w skrajnych przypadkach, gdy odpowiednie dowody. Poprzez wyposażenie szpitala można przypisać do dziesięciu najlepszych zakładów o podobnej strukturze kapitału.