172 Shares 6208 views

Post: Jaka jest kwasiczą kryzys?

Czczo było praktykowane przez bardzo długi czas. W tej metodzie, dużo zwolenników i przeciwników. Ale, pomimo krytyki sceptyków, głód popularność stopniowo rośnie. Jak każdy inny sposób, lecznicze czczo wymaga szkolenia i pewną ilość wiedzy. Jak przygotować swoje ciało? Jak długo mogę głodować? Jak wyjść z głodu? Co jest kwasiczą kryzys? Na te i inne pytania można znaleźć odpowiedzi razem. I porozmawiajmy o tym, czy istnieją przeciwwskazania w ekstremalnych metod.


Dlaczego to zrobić?

Czczo zaleca się nie tylko do utraty wagi, chociaż leczenie otyłości jest bardzo skutecznie tą metodą. Czczo pozwala ustabilizować ciśnienie krwi, dusznica złagodzenie choroby, leczenia chorób oskrzelowych i płucnych, chroniczne, odzyskać z przewlekłym zapaleniem żołądka o niskiej kwasowości. Pozytywny efekt jest widoczny w przewlekłych chorobach dróg żółciowych i trzustki. Poprawia stan reakcji alergicznych ułatwia leczenie chorób stawów. głód rekreacji nawet stosowany w leczeniu nerwic.

Jaka jest różnica dni na czczo?

Od pewnego czasu, odmawiają jedzenia nie pozwolić każdemu. Wielu ludzi wierzy, że post może być zastąpiony dni rozładunku. Są to jednak różne metody, a oni dają różne wyniki. Główną różnicą – kwasiczą kryzys. Czczo zdarza się dość często. dni na czczo, nawet na herbatę lub sok nie jest dopasowana do ciała atsitoticheskogo kryzysu, a proces usuwania szkodliwych substancji zaczyna. W rzeczywistości, zamiast oczyszczenia wyczerpanie organizmu występuje. Ale to już inna historia …

Co robi kwasiczą kryzys?

Całkowite odrzucenie żywności – stres dla każdego organizmu. Jest to stres wykorzystuje zgromadzone rezerwy, czyli przejść do „wewnętrznego” władzy. Ciało rozkłada tłuszcze i drobne tkanki, przede wszystkim pozbycie się chorych i starych komórek. W procesie rozdzielania warstwy tłuszczu są produkty rozkładu, składających się z kwasu masłowego i acetonu. Organizm nie je wyświetlić, stopniowo zmieniając wskaźnik wewnętrznej kwasowości. Zakwaszenie pH nazywa kwasicę. Gdy mleczanowa zmaksymalizowane, komórki zaczynają użyciu związków ketonowych do syntezy aminokwasów. To kwasiczą kryzys. Jeżeli na czczo nie jest zakończona i ciało od czasu do czasu jest jeszcze herbaty z cukru, a komórki nie przejdzie do syntezy aminokwasów z tkanek wewnętrznych. Wewnętrzne zapasy spalania występuje. Efekt terapeutyczny procedury jest bez znaczenia. Pozostaje tylko do utraty wagi.

Kiedy spodziewać kwasiczą kryzys?

Dokładny czas wystąpienia punktu zwrotnego jest trudny do przewidzenia. Kilka czynników wpływa na kwasiczą kryzysu:

 1. Jeśli czczo umożliwia korzystanie z wody, kryzys przychodzi w 7-12 dniu zabiegu. W suchym okresie postu jest krótszy niż z nadejściem kryzysu – 3-5 dni.
 2. Regularne czczo przyspiesza wystąpieniem kwasicy kryzysu. Przez wody pitnej stanie się to w przeciągu 2-5 dni. Suche czczo powoduje kryzys na 1-2 dni.
 3. Właściwe przygotowanie do głodówki przyspiesza punkt zwrotny procedury.
 4. Moment pojawienia się kwasicy kryzysu wpływa na stopień oczyszczenia jelita. Stosowanie środków przeczyszczających lub lewatywy na początku niepowodzenia terapeutycznego żywności przyspiesza wystąpienie kryzysu.

Główne objawy

Jako niedoświadczony osobę zrozumieć, co nadchodzi kwasiczą kryzys? Objawy procesu są następujące:

 • osoba odczuwa osłabienie i zawroty głowy;
 • ból głowy;
 • realizuje nudności;
 • Mocz ciemnieje;
 • Język jest pokryta warstwą blaszki;
 • od człowieka jest ostry zapach acetonu (nie tylko w jamie ustnej, lecz także na skórę);
 • silny nastrój pogarsza.

Dyskomfort wzrasta stopniowo. Ale po kryzysie, stan się poprawia. Słabość ustępuje zwiększonej energii, zawroty głowy i nudności oddalać, głowa nie boli. kolor moczu wraca do normy (jeśli głodujący woda pitna). Kwasiczą kryzys podczas suchego postu nie może wpływać na kolor moczu, i pozostanie on ciemny.

Zapach acetonu i powłoki na pióro są zmniejszone. Nawet nastrój wraca do normy. Organizm zaczyna się proces aktualizacji, jednocześnie oczyszczając i zrekultywowanego komórek i narządów. Ponieważ organizm w tym momencie nie tracić energii na trawienie, może wysłać go do odmłodzenia i renowacji. Jest to efekt konieczne jest, aby szukać głodu lekarza.

Właściwe przygotowanie do głodu wellness

Rekreacja na czczo nie uruchamia się po długich wakacji z obfitych uczt. Ciało powinno być przygotowane do rezygnacji z jedzenia, aby pozbyć się resztek niestrawionych i przyspieszenia kwasiczą kryzysu. Pre-kurs na czczo jest konieczna dla kilka dni całkowicie zrezygnować dania mięsne. Konieczne jest, aby przejść do menu wegetariańskie i stopniowo zmniejszać otrzymane porcje. Dzień przed podjęciem czczo tylko soki.

Takie szkolenie pomaga organizmowi długotrwałego odmowy jedzenia. W procesie poprawy czczo powiedzieć spożycie płynów. Ale to może być tylko czystą mineralną, wiosna, stopiony śnieg lub deszcz woda. Bez dodatków (cukier, miód, itd.) Nie zostały wprowadzone do niego w taki sposób, aby nie spowodować działanie układu pokarmowego. Należy pamiętać, że kryzys kwasiczą czczo na wodzie przyjdzie później, ale głodzić wyschnięcia psychologicznie trudne.

Jak długo mogę wykonywać na czczo?

Przy całkowitym braku wystąpić przedłużone na czczo nie można uruchomić. Po pierwsze istnieje kilka kursów do 3-4 dni, to życie może być zwiększona. Po wystąpieniu kwasicy procedury kryzysowe trwa 3-4 dni, koncentrując się na zdrowie.

Prawidłowy sposób z głodu

Najważniejsze – aby robić rzeczy stopniowo, od razu biec do obszernej kolacji (kolacja, śniadanie) jest niemożliwe. Pierwszy zaakceptowanych soki rozcieńczone wodą, następnie buliony warzywne, a dopiero po tym niskotłuszczowe produkty mleczne i warzywa są postrzępione. Out czczo powinno zająć nie mniej niż sama głodu.

Przeciwwskazania

Z deficytem masy ciała lub angażować się w dystrofii głodu medycznych jest niemożliwe. Przeciwwskazaniem jest również cukrzyca, niektóre choroby serca, gruźlica, zakrzepowe zapalenie żył, choroby żółciowym oraz pewne choroby wątroby. Starcy i dzieci nie polecam na czczo, a ponadto jest przeciwwskazaniem do procedury ciąży i laktacji.