583 Shares 5645 views

BMW Gran Coupe serii 6 – coupe z czterema drzwiami

Niemieccy producenci pojazdów czterokołowych są znane ze swojej stabilności w wydaniu nowych modeli. Tak więc w 2013 roku firma zaczęła BMW z wielkim triumfem: niemieccy inżynierowie dostarczyły fanom jego jednostki pracy luksusu – BMW serii 6 Gran Coupe. To dzięki rocznych nowości, zainteresowanie tym niepokoju nie gaśnie. Więc tym razem organizacja opublikowała nowe „dziecko”, jest potomkiem poprzedniego piątej generacji w wersji nieco zmodyfikowanej.


Jeśli weźmiemy pod uwagę tylko nazwę z samochodu, a następnie w głowie tworzy trójwymiarowy obraz potężnego samochodu sportowego z niskim klirensem, gładkie kształty reflektorów i drapieżnych oczu. Jednak inżynierowie niemieckiej firmy postanowił pójść nieco dalej i wyposażona maszyna jest jeszcze kilka dodatkowych drzwi, biorąc pod uwagę w tym samym czasie dynamicznych i technicznych cech urządzenia.

Spółka nie cofną się przed niczym, a pokonywanie wszelkiego rodzaju przeszkody, to dąży do doskonałości. A wynik jest właśnie BMW Gran Coupe. Podstawą nowej koncepcji zaawansowanej konstrukcji, elegancki wyrafinowania i fanatycznego władzy sportowej. Ten samochód jest przykładem harmonijnego zjednoczenia szybkiego dynamiczne jakości, elastyczności i wyłączności. Gładki okrągły i gładki nadwozia połączone z masywną tyłu. Właśnie z tego powodu, jednostka ta jest uderzająca.

Eleganckie wnętrza, wyposażone w najnowszej słowa projektanta, łączy w sobie wszystkie nieodłączne w samochodzie sportowym niezbędnych parametrów, nie zapominając o wygodę i komfort. Inżynierowie BMW Gran Coupe ergonomicznie rozmieszczone przestrzeń pomiędzy pasażerem a siedzenie kierowcy, dzięki czemu można przytulić i to, i drugiego. W tym przypadku średnia wersja może pomieścić dwie osoby tylnych siedzeń, natomiast zmodyfikowany model pozwala na wygodne rozmieszczenie trzech osób.

Rosyjscy konsumenci mają szansę stać się posiadaczami BMW Gran Coupe z jednej z trzech opcji silnikowych:

1. benzynowy silnik ośmiocylindrowy, w oparciu o zasadę TwinPower Turbo. Stal ta „serce” ma pojemność 4400 metrów sześciennych. centymetrów i pracuje w uprzęży z „stada” 450 koni mechanicznych. Model ten jest wyposażony w automatyczną zmianą biegów, podobnie jak we wszystkich pojazdach firmy, urządzenia – napęd na tylne koła. Taki sprzęt jest zainstalowany w urządzeniu 650i Gran Coupe.

2. Druga postać dotyczy także silników z wtryskiem paliwa. Silnik sześciocylindrowy, który działa na benzynie i wyposażony w system TwinPower Turbo ukryte wewnątrz BMW Gran Coupe 640i. Pojemność skokowa silnika 3 jest pełen litrów i mocy, ukrytych pod maską – 320 koni mechanicznych. Maksymalna możliwa prędkość samochodu – 250 km / h. Podobnie jak w poprzedniej wersji, urządzenie jest wyposażone w automatyczną skrzynię biegów napęd na tylne koła.

3. Oczywiście, musi istnieć opcja diesel – to on zainstalowany w BMW Gran Coupe 640D modelu. Jak jego bracia benzyny, silnik ten posiada automatyczną skrzynię biegów. Moc takiego silnika 313 jest „wierzchowce” Stal i objętość – 3 litry.

Te samochody sportowe są wyposażone we wszystkie niezbędne atrybuty, pozwala uzyskać nieopisaną przyjemność z zarządzania każdym z tych urządzeń.