694 Shares 6220 views

Smartphone "Microsoft Lyumiya 640": opinie, recenzje, dane techniczne

Smartphone "Microsoft Lyumiya 640" charakterystyka jest dobra. Model ten jest idealnym miejscem dla spotkań towarzyskich. Przede wszystkim ważne jest, aby pamiętać, potężne słuchawki „Microsoft Lyumiya 640”. Cena za nim w różnych sklepach mogą znacznie się różnić.


Konstrukcja standardu smartphone, specjalne siły ciało nie jest przydzielona. Model ten ma następujące wymiary: wysokość – 141,3 mm, szerokość – 72,2 mm, a grubość reprezentowane devaysa – 8,8 mm. Wyświetlanie ma 5-calowy, a rozdzielczość jest na poziomie 1280 x 720 pikseli. Kamerą wideo, wspomniany model może być używany. Powinno być smartphone „Microsoft Lyumiya 640” (cena rynkowa) obecnie około 9500 rubli.

urządzenie napełniające

Napełnianie w telefonie stanowiło poważne zestaw, więc „Lyumiya Microsoft 640” charakterystyka jest wysoka. Przede wszystkim ważne jest, aby wspomnieć o jakości urządzeń tyrystorowych. Po zainstalowaniu go w tym modelu dla pary z trawersami. Jeśli uważasz, że zdaniem ekspertów, kondensator jest stosowany z dużą przepustowość, więc «Microsoft Lyumiya 640» ma dobre recenzje.

Konwerter ma zastosowanie standardowego typu. Wysoka wydajność uzyskuje się dzięki zastosowaniu dvuhperehodnogo modulatora. Mostek diodowy w devayse „Microsoft Lyumiya 640 XL” – oparty na półprzewodnikach.

Narzędzia do komunikacji

Dla wygodnego komunikowania się z przyjaciółmi Smartphone „Microsoft Lyumiya 640 XL” dobrze pasuje. Narzędzia w nim do wysyłania wiadomości dostarczone przez producenta są sporo. Aby korzystać z internetu w urządzeniu istnieje wiele przeglądarek. Są one obsługiwane przez praktycznie wszystkich typów. Aby zarządzać zakładek, musisz udać się do ogólnych ustawień. Należy również zauważyć, że w tym modelu, można wysyłać wiadomości za pośrednictwem standardowych menu głównego.

Język lub rozmiar czcionki ze zmianą jest dość prosta. Obiekty w wiadomościach Jest możliwe, aby wstawić inny. Dodatkowo, smartfon posiada Bluetooth, który doskonale nadaje się do transmisji danych. Skonfigurowania ustawień użytkownik ma możliwość kartę Sprzęt.

Jaki rodzaj aparatu jest zainstalowany?

Aparat w tym urządzeniu ma dobre cechy. W tym przypadku, funkcja redukcji szumów jest dostępna. Należy również zauważyć, że rozdzielczość wideo w prezentowanym modelu możliwe jest dostosowanie. Bezpośrednio kodującego opcję konfigurowalny poprzez dostępności zakładce Video. zainstalowane we wspomnianej aparatury automatycznej regulacji ostrości. dźwięk migawki są regulowane w menu głównym. Ustawienia są kasowane, jeśli to konieczne. Włączyć aparat może być w menu głównym. Należy również zauważyć, że aparat w tym modelu jest wyposażony w wysokiej jakości zoom.

Co ludzie mówią o tym aparacie?

O urządzeniu aparatu „Microsoft Lyumiya 640” znaleziono recenzji różnorodność. Jeśli mówimy o wadach, ważne jest, aby zwrócić uwagę na niskie ustawienia jasności 30 cd. Dodatkowo, we wspomnianej aparaturze istnieją pewne problemy z blasku. Jednakże, aby poradzić poprzez zwiększenie kontrastu, jak to możliwe. W tym przypadku, parametry są ustawione ściemniania. Wszystkie tryby przewidziane przez modyfikację, istnieje pięć. Sepia efekt w tym modelu jest aktywowany poprzez menu głównego. Dostosowanie obrazu, jest przeprowadzane zarówno w poziomie jak i w pionie.

Użytkownik ma również możliwość regulacji nasycenia. Minimalna rozdzielczość wideo jest ustawiony na karcie Ustawienia urządzenia. Tryb redukcji szumów jest włączona domyślnie. Nadwrażliwość na światło, niestety w tym modelu nie ma możliwości do wyboru. W nocy, aparat ten radzi sobie dobrze. Model Flash działa dobrze i przynosi rzadko. Należy również zauważyć, że w devayse „Microsoft Lyumiya 640 dual” ma pasm opcję wygładzania. Tak więc, zamazanie obrazu, możliwe jest, aby oczyścić.

Funkcje odtwarzacza multimedialnego

Telefon „Microsoft Lyumiya 640” gracz ma bardzo dobrą jakość. Dla relaksu, to pasuje idealnie. W takim przypadku, użytkownik może dostosować ustawienia dźwięku dość dokładnie. W tym przypadku, „Stereo” i „Mono” są dostarczane przez producenta. Szukaj systemu odtwarzania urządzenia odbywa się automatycznie. Funkcja dodawania wideo tam odtwarzacza. Należy również zauważyć, że obecny model jest w stanie odtwarzać muzykę w formacie MP4.

Interfejs w tym przypadku, użytkownik może zmienić. Obraz tła zmienia się na każdym zdjęciu z galerii. Jeśli mówimy o zarządzaniu, posiada standardowe przyciski, ale są one umieszczone na szczycie. W tym przypadku, utwór muzyczny jest w środku. Szukaj wg nazwy poprzez zakładkę Ustawienia. Z obrazami w telefonie, „Microsoft Lyumiya 640” przesłanych całkiem sporo.

Co sprzężenie zwrotne na odtwarzaczu multimedialnym?

O odtwarzacza w telefonie „Microsoft Lyumiya 640” odpowiedzi są różne. W tym przypadku, powiesić muzyka są rzadkie. Jednak hamowanie dużych torach nadal dzieje. Funkcja powtarzania muzyki na odtwarzaczu ma. Przycisk w tym wypadku dość wygodne do prasy. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, album wyglądają ładnie, informacja o nich jest przedstawiony bardzo dużo na wyświetlaczu.

Co znajduje się w zestawie?

Zawarte devaysa określony użytkownik jest w stanie znaleźć dość wysokiej jakości słuchawek. Sprawa dla "Microsoft Lyumiya 640" przedstawił book type. W tym przypadku dysk flash w zestawie – aż o 20 GB. Zapasowa bateria niestety nieobecny. Płyta sterownik do zainstalowania tam. Ładowanie zainwestował z długim kablem. Ze słów właścicieli, aby go używać wygodnie, i nigdy nie opuszcza gniazdo. Należy również zauważyć, że w przypadku „Microsoft Lyumiya 640” Wielu ludzi kupić oddzielnie. W ogóle, box model wygląd jest piękny.

ustawienia ogólne

Jak zainstalować dzwonek do „Microsoft Lyumiya 640”? Te i wiele innych kwestii troski o niektórych użytkowników telefonów. W rzeczywistości we wspomnianej konfiguracji modelu jest dość prosta. Melody zadzwonić użytkownik może ustawić dowolny z menu głównego. Parametry drgań również można dostosować do swoich potrzeb. Monitorowanie pamięci urządzenia szacowany przez zakładki. Ponadto, należy zauważyć, że styki w tym modelu można regulować oddzielnie. Grupy lokalne w tym gadżecie można tworzyć. Na tych samych środków wybierane są w odpowiedniej zakładce.

dostępność

Smartphone „Microsoft Lyumiya 640” z innymi modelami jest różne ustawienia zaawansowane. W takim przypadku, użytkownik jest w stanie sterować urządzeniem nawet hasła. Na tych samych raportów czasu na pracę mają możliwość, aby przeglądać menu głównego. Powierzchnia ekranu w telefonie można regulować. Ponadto, użytkownik jest proszony o stanąć na własnych przejściach skalę. Jeśli to konieczne, format wyświetlania wybrano w zakładce Sprzęt. Ekran skala może być regulowana z poziomu menu głównego. Aby określić lokalizację pliku manekina, należy uruchomić funkcję ochrony aplikacji.

ustawienia wyświetlania

Wyświetlacz w tym telefonie jest dość prosty w konfiguracji i funkcje, które producent zapewnia dużo. Przede wszystkim należy zauważyć, że regulowany tryb gotowości w tym modelu może być. Zatem wielkość czcionki użytkownik jest w stanie ustawić ogólne ustawienia zakładek. Jeśli wierzyć opinie właścicieli, czas przejścia z trybu uśpienia, można przypisać. Granice funkcji wyrównanie w ten smartfon ma. Należy również zauważyć, że przedstawiony model posiada wygląd uproszczone ustawienia paska narzędzi Szybki dostęp. W tym przypadku aplikacja może zostać przeniesiona na ekran, co chcesz (zwykle użytkownicy umieścić te, które są stosowane najczęściej).

Jakie aplikacje są dostępne?

Aby wyświetlić aplikacje na smartphone, należy przejść do menu głównego. Domyślnie, urządzenie to ma wiele różnych programów. Głównie w devayse istnieją aplikacje dla bezpieczeństwa systemu. Anti-Virus, model uruchamia serię "Doctor Web". Dodatkowo smartfon ma wiele programów do testowania urządzenia, więc „Microsoft Lyumiya 640” dostaje dobre recenzje.

Telefon korzysta z menedżera plików. jest to konieczne, aby zwiększyć wydajność systemu. Gry w urządzeniu znacznie załadowany. W szczególności należy zauważyć, wiele zastosowań kart. Ponadto, istnieje wiele wyścigów i gry zręcznościowe. Aby wyszukać narzędzia system zapewnia oddzielny program.

urządzenie organizator

Urządzenie organizator „Microsoft Lyumiya LTE 640” jest ustawiona dość interesująca. W szczególności należy zauważyć, wielofunkcyjny kalendarz. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, zauważa, że jest to łatwe do zrobienia. W którym wspomniany kalendarz jest dobrze nadaje się do planowania spotkań biznesowych. Dyktafon i zegar w urządzeniu jest również dostępna. Stoper w modelu „Microsoft Lyumiya LTE 640” znajduje się najczęściej. Konwerter występuje waluty. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, alarm jest dość prosty do skonfigurowania.