156 Shares 1089 views

Terry gloxinia Bead: Master Class

Gloksynia – atrakcyjne kryty roślin z kwiatów rurkowych. Kwitnie obficie w okresie letnim, pokryte cała masa kolorowych kwiatostany, ale w zimie na szczyt umiera, pozostawiając tylko pustym garnku. Tworzenie kwiatów, które nigdy nie więdną i zachwyci ich właścicieli przez cały rok, można użyć techniki linkę. Istnieje kilka systemów gloxinia perełek. Rozważmy przypadek wytwarzania frotte zarodku.

Terry gloxinia Bead: Master Class

Aby utworzyć koraliki kwiat będzie potrzebne są trzy odcienie, takie jak różowy, biały i zielony. Pączek składa się z trzech wewnętrznych i zewnętrznych 4 płatków. Oddzielnie trzeba dokonać pręcikami. Zielonych koralików wykonany działkami i liści. Na Płatki trzeba przewód wewnętrznej 0,3 mm grubości. Praca zaczyna się od stworzenia wewnętrznych płatków.

 1. Na wale typ część 18 paciorków, upewnij 4 łuku po obu stronach, zbierając jak najwięcej kulek, jak to konieczne. Do materiału łatwiej było wpisać, odciąć końcówkę drutu ukośnie.
 2. W piątym łuku jest białe obrzeża. Umożliwiają, uzyskując 5 białych kulek i nici do końca przewodu za pomocą kulek 4 z poprzedniego łuku powtarzanie tego procesu w stosunku do krawędzi płatka.
 3. Zabezpieczyć końce drutu, dokręcić.
 4. Zrobić 2 więcej płatków.

Jak splot zewnętrznych płatków i pręcików

Teraz zaymomsya zewnętrzną płatki gloxinia koralik. Przewód do nich grubsze niż części wewnętrznej, – co najmniej 0,4 mm. W tym samym średnica jest wymagana dla liści.

Praca zaczyna się w ten sam sposób, jak w przypadku z wewnętrznymi płatkami:

 1. Dial 18 kulek na oś i zrobić 4 łuk, a następnie umieścić przewody tak perełki przegapić go do poprzedniego łuku mniej niż 13 koralików na górze. Utworzony w ten sposób ząbek. Przewód musi być stała.
 2. Następnie perełki typu i spadek w dół przewody, zabezpieczając go w dolnej części płatka.
 3. Poniższy łuk przegap jeden drutówka większa niż w poprzednim kroku. Ponownie obniżyć drutu dół i pisania na jej odpowiednią ilość koralików i bezpieczne. Powtarzam jeszcze raz. z trzema rzędami zębów powinno działać.
 4. Tworzenie ząbków na drugim płacie bocznym w ten sam sposób.
 5. W końcowym etapie jest wykonanie obrzeża z białymi koralikami. Zaczyna się od jednej dziesiątej perełek od dołu i jest prowadzone w taki sam sposób, jak w przypadku płatków wewnętrznych.
 6. Zrobić 3 więcej płatków.

Pręciki końcowe sposób igłę. Aby to zrobić, należy wybrać perełek sita 40, 30, a następnie przechodzi przez kulek a co gwint 10 do drutu w przeciwnym kierunku, tworząc pętle na nogi 3. Pręciki potrzebne 3 sztuki.

Działkami i liści dla gloksynia

W następnym etapie tworzenia gloxinia Bead zaymomsya zielonej części rośliny. Dla działkami Typ osi 12 zielone kulki i wprowadzić 3 łuki po obu stronach, a następnie zamocować przewód. Dokonaj 5 sztuk.

W celu stworzenia niezbędnego przewód opuszcza grubości 0,4 mm.

 1. Środkowa oś tarczy 25 stopki i wykonują 3 łuków po obu stronach.
 2. rozpocząć czwarty łuk, tworząc zęby. Aby to zrobić, należy przejść przez dziewiąte drutówka poprzedniego rzędu i spada w dół, połączenie odpowiedniej liczby kulek, aby zakończyć cykl.
 3. Z drugiej strony, typ kulek nić drut 8 ziaren jest mniejsze niż w poprzedniej łuku. Powtarzam jeszcze raz, wykonaj tę samą technikę po przeciwnej stronie arkusza.
 4. Take 3-4 liści.

Zespół gloxinia perełek

Aby zebrać kwiat potrzebuje grubego drutu. Po pierwsze, ustalić pręciki, a następnie – płatki wewnątrz. Kwiat otrzymał poważny, ponieważ dokładnie ustalić część siebie, w przeciwnym razie będą one złamać. Aby uzyskać dodatkowe mocowania, można zszyć krawędzie drutu liści. Następnie dodać siebie działkami, dołączając je do Wazony z użyciem taśmy brązowe lub zielone. Przynajmniej liście przyczepić.

Projektowanie produktu

Dokonywanie trzy kwiat i wystarczającej liczby liści, można zrobić projekt gloxinia perełek i umieścić ją w Opaque garnka lub wazonie. Aby rozwiązać ten produkt będzie potrzebował gipsu lub gipsu, który rozcieńcza się do konsystencji śmietany. Należy ostrożnie przelano do zbiornika i trochę poczekać, aż mieszanina staje się grubsza.

Następnie, grubość drutu, który jest dołączony do kwiatów, zostają skrócone, liście i pączki umieszcza się w naczyniu w pobliżu siebie. Gdy mieszanina utwardza się całkowicie, od góry może być pomalowany w kolorze brązowym lub dekoracji sztucznego mchu. Zazwyczaj ze względu na szerokich liściach glebie rośliny nie są widoczne, ale kwiaty będą wyglądać bardziej naturalnie na tle zieleni.

Jazda koraliki gloxinia tkackich jest dość prosty i zrozumiały nawet dla początkujących. Kwiat można odebrać w inny sposób, przy użyciu mniej lub szycia płatki z pojedynczej wstęgi. Liście są również wykonywane w innej technice, która pozwala łączyć różne postacie i stworzyć niezwykłą kompozycję.