792 Shares 5295 views

"Edosha": opinie. Sieć handlowa produkty „Edosha” „Edosha”

Na rynku rosyjskim, a nie tylko (jak na Białorusi, Kazachstanu, Ukrainy, Armenii), rozwijające się „Edosha” produktów sieciowych hipermarketów. Recenzje wdzięcznych klientów firmy – nie są rzadkością w Internecie. Tymczasem w jej wieku – zaledwie 2 lata. Jednak zasób online „Edoshi” przyciąga klientów z taką samą intensywnością, jak i wszyscy znajomi „sieci żubra” (praca przez 20 lat na rynku rosyjskim). Jaka jest tajemnica tego sukcesu? Prawdopodobnie w zarządzaniu nią – zwłaszcza rosyjskim.


Nawiasem mówiąc, w przeciwieństwie do wielu firm sieciowych w Moskwie rozłożeniu "Edosha". Petersburg stacja metra "Moskiewski" Quay Street kanał obejściowy domu 134-138 (parzyste), Building 425, litera A, pokój 121 N, z. Numer 197 – to jest adres siedziby swojej siedzibie.

Prezes spółki

Vladimir Soloshenko – nie jest obcy dla biznesu, dla niego były genialne networker i poziom doświadczenia spółek akcyjnych. On jest profesjonalny, komunikatywna, dobrze zorientowanych w niuansach MLM. Był w stanie powiedzieć swój indywidualny wyraz w działalności sieciowej: stworzył w Rosji potężny projekt, który stał się międzynarodowy – Sieć „Edosha” przechowuje w oparciu o żywności z rozsądnym okresie trwałości.

Dynamika rozwoju „Edoshi”

W rzeczywistości, jego stworzenie jest hybrydą efektywnych przedsiębiorstw hurtowych i detalicznych z zainstalowanym w nim „silnika” – MLM. Zarząd myśli organizacyjnej: regulować skład zestawów i przewidywane wykonanie (przez liczbę partnerów i ich średniego wzrostu), aby dokładnie śledzić inwentaryzacji. Jeśli dzielących biuro regionalne chce otworzyć sklep lub opłacalnej produkcji żywności, stanowisko Głównego Urzędu – zazwyczaj twierdzącej proszę (dlaczego nie pomóc poważnych ludzi?). Ponadto partnerzy Centrum taki ramię, biorąc ponad połowę wydatków inwestycyjnych. Jak widać, twórczo i sprawnie finansowane przez banki – „Edosha”.

Recenzje vordstate statystyki dotyczące projektu zwięzły i jednoznaczny: najszybciej rozwijającym się projektem na rynku rosyjskim. Jeśli w grudniu 2013 roku „Edoshi” stronie sprzedaży bezpośredniej wydajnością wynoszącą 75 000 osób dziennie w kwietniu 2014 roku – na 120 000 osób. I to jest – poziom "Amway", "Avon", "Faberlic", "Oriflame".

Podstawa spożywczy bezpośrednich firm handlowych

Główna stopa w tym biznesie jest przez założycieli do rzeczywistych towarów – żywności. Ie towary z popytem maloelastichnym (wszyscy ludzie są codzienne konsumenci żywności). I natychmiast przedstawić ścisłe wymagania wobec dostawców: tylko produkty wysokiej jakości. Tak więc, już przewidziane w celu osiągnięcia przewagi konkurencyjnej poprzez dokumentacji osnovatelskoy. Kryterium jeden: tylko najwyższej jakości, najbardziej kryterium KUP „kupiłby sobie.” Ponadto, w każdym mieście jest dużo pracowników do takiej działalności, wiedząc rynku i sytuacji rynkowej. Co sprawia, że te osoby „Edosha”?

Recenzje istniejących tradycyjnych handlowców, którzy czuli z partnerami Spółki w kwestii zawodowej konkurencję, świadczy – możliwość samorealizacji!

Rozwój struktury

Ten hipermarket internetowy „Edosha” (co odróżnia go od innych firm sprzedaży bezpośredniej) nie jest sztywno przymocowany do markowych produktów niektórych firm promować się na rynku. Jego specjalność – jest w zasadzie dobrej jakości produkty. Jest to – niezwykle elastyczne, co oznacza – obiecujące podejście, brzmiało wspaniale w filmie Gaidai ( „Pytania i ludzie wyglądają Szirszowa myagshe”). Konkurenci zrozumieć perspektywy takich poglądów, w panice krzycząc: „Edosha – Rozwód” (testowaliśmy drogę czarnego PR).

Dlaczego są tak nerwowe? A ponieważ biura regionalne uważane hipermarket dostał się w ręce uniwersalne narzędzie (chce pracować w polu z istniejących hurtowników tam – proszę, mają możliwość rozwijania produkcji w zakresie półproduktów – proszę). Nawiasem mówiąc, ta sprawa jest już zamienia się w znacznym „sektor produkcyjny” hipermarketu. Producenci „Edoshi” również znaleźć się w scentralizowanej struktury, a łatwiej jest poradzić sobie z organami regulacyjnymi z powodu pewnych kwestiach pochylić prawnikom siedzibę firmy. Taki sens biznesu – kolejny powód, dla zawodników krzyczeć: „Edosha – rozwodu!”

Warto podkreślić, w celu niezwłocznego reagowania na konstruktywnych propozycji ludzi biznesu w dziedzinie, centrala „Edoshi” nie tylko daje im solidną skorupę i oprogramowania, ale także przyczynia się do dokonywania inwestycji kapitałowych. W związku z tym, że dla siebie, „Edosha” – rozwód czy nie.

sieć handlowa

Nie handlować w Internecie pojedynczą funkcję „Edosha” (jest to omówione poniżej). Wspominaliśmy już produkcję swoich działach. Opowiedz o tym, jak po raz pierwszy MLM pod skrzydła firmy, jeśli nasiona kiełkują sklepów.

Powered smukły algorytm. Po pierwsze, odpowiednia ilość rejestracji partnerskiego (ciśnieniowe MLM, „silnik”) utworzona jest w tym regionie. Partnerzy zorganizować stabilne obroty regularnie zakup standardowe zestawy firmowe (ich zawartość – patrz tabela 2.). Po osiągnięciu miesięczny obrót w wysokości 0,5 mln rubli handlu sieciowego „Edosha” uzupełnia nowy sklep firmy. Czy spotkanie założycielskie akcjonariuszy, tworząc Inc., sformalizowane dokumenty dokonał rejestracji. Nie jest to – brzmi logicznie?

Partnerzy „na ziemi” są odpowiednie zezwolenie dokumentalny na taki krok. Po pierwsze, i to jest naturalne, sklep powstał w regionie centralnym biurze – w Petersburgu (Jest to podstawowy element strukturalny). Pierwszy sklep regionalny firmy został otwarty w Niżnym Nowogrodzie. Nawiasem mówiąc, drodzy czytelnicy, sam może łatwo znaleźć w Internecie Vladimira Soloshenko mowy przy tej okazji. Ponadto, korzystając z dogodnych warunków, flagowe sklepy zostały otwarte w różnych regionach. (Zob. Tabela 1)

Tabela 1. Podział sieci

miasta

Sklepy „Edosha” – adresy

Briańsk

Bezhitskaya Street, Building 7

Władywostok

Chasovitin Street, Building 17 A

Volzhsky

Mira st, dom 53 Well

Wołogdy

Maltsev Street, Building 52

Iwanowo

ulica Kukonkovyh, dom 89

Iżewsk

Ulica Udmurtskaya, dom 214

Kazan

Gafuri Street, Building 50

Kirov

Herzen Street, Building 44

Krasnodar

Dostojewski Ulica 86 (w wersji beta)

Niżny Nowogród

Ulica Kultury, budynek 112

Nowosybirsk

Pisarev Street, Building 60 (tryb testowy)

Omsk

Jenisej Street, Budynek 1

orzeł

Komsomolskaja st, dom 269

priozersk

Ulica PKP, budynek 5

skrzydlak

Rewolucyjna ulica, nr domu 155

Petersburg

Tipanova Street, Building 19

Syktyvkar

Pervomayskaya st, dom 25

Cherkessk

Oktyabrskaya Ulica 321

Jarosław

Leningradsky Prospekt, budynek 52 F

Dodajmy, że sieć handlowa „Edosha” gwałtownie rośnie. W bieżącym roku planuje się uzupełnić kosztem sklepów w republikach WNP i krajów: Białorusi, Ukrainy, Kazachstanu, Armenii.

firm sektora Internet

Mimo to większe terytorium Rosji, usługi Spółki w regionach i jako produktów online sklep dostawczych i towarów przemysłowych, a jako gotowania wysokiej jakości, dostarczając domowe jakości żywności w biurze lub w domu do klienta.

Szeroka gama produktów oferuje „Edosha”. Sklep internetowy oferuje konsumentom (jest to „proste” nabywca przedsiębiorstwa towarów, t. E. Nie budować swoją działalność), nabyte plastikową kartę marki. Jego cena – 50 rubli. Produkt zamówienie może być bezpośrednio na stronie lub dzwoniąc do biura regionalnego. Twoje zamówienie oczekuje się od 10:00 do 23:00. Dostarczyć rozkazy wystarczająco szybko – od 40 minut do pół godziny. Jest używany przez wielu biurach, organizowanych z pomocą „Edoshi” diecie. Koszt zlecenia dostawy od 700 rubli za darmo. W Petersburgu, jako system zniżek dla dostawy w ciągu obwodnicy.

Dla tych, którzy wolą „lazy zakupu” właśnie otworzył na swojej stronie PC „Edosha”? Sklep internetowy ludzie korzystne biznesowych; moms „przywiązany” do małych dzieci; Emeryci, którzy są fizycznie trudne do dokonania zakupów w osobie; ludzie, jest brak czasu.

Partner nowy w firmie

Nowa spółka partnerska kupuje od swojej karty sponsora na 100 $, a wypełnia je przeszły arkusz zgadzają (który jest prowadzony w firmie rekrutacyjnej „Edosha”). Rejestracja jest naprawić witrynę baza informacyjna informacji partnerskiego (pełna nazwa, paszportu, adresu i numeru rejestracyjnego arkuszu) w połączeniu z numerem rejestracyjnym sponsora.

W ten sposób, uważa się za nowym miejscu klient jest wykonany zgodnie z poziomem „jego” (oddział firmy nowego partnera – na pierwszym poziomie, sponsor – drugi poziom). W tym przypadku, rekrut po prostu musi dokonać zakupu 3.500 rubli.

Po rejestracji i staje partnera, to rekrut może ponadto obejmować inne (nowe) partnerów w firmie. Czyli nie jest metamorfozy: od początkującego – sponsorować. Im bardziej aktywny przyciąga, tym wyższy jego poziom. To tworzy sieć „Edosha”.

W tej działalności partnera powinny koncentrować się nie na „mechanicznym” Kupno – Sprzedaż zestawów treści o sprzedaży detalicznej marży, jak w rzeczywistości, na MLM. Oznacza to, że w tym ostatnim przypadku – jest to celowe sprzedaż kart do partnerów i wysiłków w celu utrzymania obecnej sieci wielopoziomowe.

zarobki bonusowych

Co motywacja jest brane pod uwagę w tym samym czasie? Każdy poziom wybudowany oddział otrzymuje zysk z premii na zakup swoich zbiorów i przedmiotów zakupionych im zaangażowanych partnerów. Zgodnie z zasadami firmy, w pełni uformowany oddział znajduje się pod siedmiu poziomach.

Human zysk premii zależy od tego, czy jest on na jakim poziomie. Pierwszy poziom otrzymuje 1%, a po drugie – 2%, a siódme, etc … – 7%. Aby stać na czele oddziału, lub mówiąc marki slangu – „zamknąć dyrektor” potrzebnych w branży 142. Jest przedmiotem podziału 28% kosztów zakupionego branży towarów. Dobry laid System rentowność!

Wyższe poziomy kariery MLM „Edoshi”

Osiągając rangę reżysera, partner, premia „Edoshi” zwiększa swoje dochody o jedną pozycję, tj. E. On dostaje się do najwyższego poziomu 2% od kwoty zakupów i pierwszej 7%. W sumie, otrzymuje dochody w wysokości 35%.

Trzeba przyznać od razu – nie można zadowolić wszystkich. Jednak zgodzi się Pan, że jest – dobrą zachętą. Dyrektor, osiągając status (jeden oddział), „przyspieszenie oddziały” ponownie. Ponadto, „rosną w głębi.” Przedstawiciele który jest „pod” poziomy same rosną, „siedem-historia piramida”, a tym samym stać się dyrektorzy. Jaki rodzaj motywacji jest do „wrzucenia dyrektora?” On jest „rosnąć” w podobny sposób dwóch dyrektorów stał się „srebrny Dyrektor” trzy – „złoto”, cztery – „szafir”, pięć – „Pogotowie”, sześć – „brilliant” Lojalności uzyskując wyższe poziomy Dyrektorów składa się z 2% niższe dyrektorów obrotowych, a także 1% podstawowej struktury. Ponadto dyrektorzy otrzymują premię jednorazową o status postępu :. 60 tys dla „srebro” do 180 tys – dla „genialny”.

Punktem wyjścia MLM – zestawy produktów

Funkcji dyrektora – uroczystej stronie firmy. Casual – pakiet produktów. O nich będziemy ją prowadzić. Ta firma rekrutuje sieć partnerów, rejestrując je i zapewniające scentralizowane rachunkowość, otrzymanie środków przez nich.

Specyfika – Żywność upraszcza działalność: kupujący nie trzeba żadnych prezentacji, tylko produkt wysokiej jakości. Zestaw na niego konkurencyjna cena w tym regionie hipermarketu „Edosha” reprezentacji. Opinie konsumentów, praktyka sprzedaży regionalne – wszystkie te czynniki są brane pod uwagę. Łączne rezerwy handlu jako działania MLM generuje zysk ze sprzedaży, i rozpowszechniane w premii piramidy.

System tak zwanych „Presets” skalibrowane w jednej cenie dla dotychczasowych 11 zestawów 3000 rubli. za zestaw produktów, plus 300 rubli. – dostawa. Przybliżona kompozycja „Edosha” stan działających na 05.10.2014 r zestawów sprzedaży bezpośredniej można zobaczyć w tabeli 2. Każdy produkt – znany wysokiej jakości. Jak dodać komentarz do tabeli, przedstawiamy do Państwa uwagę w celu zmniejszenia zestawów „Edoshi” w nieco uproszczonej formie, zmniejszając niektóre produkty generyczne (np zboża), aby nagrać „różne zboża.”

Tabela 2. Aktualny stan na 10.05.2014 standardowych zestawów „Edosha”

Działając na zbiorach 05.10.2014

Produkty „Edosha”

Szybki start (zestaw №1)

Mapa z tworzyw sztucznych "Edosha" (40); arkusz rejestracyjny (40); reklamy (2), broszura; reklama Kalendarz (40); ulotki (200).

Wkrótce otwarcie (nr 2)

Karta plastikowa "Edosha" (35); Arkusz rejestracyjny (35); Broszura reklamowa (2); Kalendarz reklam (35); Ulotki reklamowe (200); Ulotki reklamowe «Nowy sklep» (100); Ulotki reklamowe "Nowy Rok" (100); Ulotki promocyjne "Na Dzień Kobiet" (100).

Czysty biznes (numer 3)

Karta plastikowa "Edosha" (20); Arkusz rejestracyjny (20); Broszura reklamowa (1); Kalendarz reklam (20); Ulotki reklamowe (100); Serwetki papierowe są różne (5); Wieszaki AMRA (200); Mydło w płynie SAFEGUARD (1); Szczoteczka do zębów ORAL_B (1); Pasta do zębów Blend-med-med jest inna (2); Soap SAFEGUARD i CAMAY (2 różne); Ręczniki papierowe (1); Papier toaletowy (3), proszek ARIEL automatyczny (1); Liquid FAIRY do mycia naczyń (2); Płyn PROPER d / powierzchnia. (1); Czyszczenie proszkowe "Pemoksol" (1); Gąbki do kuchni (10).

Pyszne przedsiębiorstwo (zestaw №4)

Karta plastikowa "Edosha" (20); Arkusz rejestracyjny (20); Broszura reklamowa "firma Edosha" (1); Kalendarz reklam (20); Ulotki reklamowe (100); Konserwy (szynka, oliwki, oliwki, groch, kukurydza, języki wieprzowe, wątroba dorsza, spraty, ananasy, morele – 1 bank); Opakowania (herbata czarna, zielona herbata, ketchup, pomelo, rodzynki duże, rodzynki rodzynkowe, orzechy włoskie, pistacje, suszone morele, nasiona, kakao, kawa – 1 opakowanie), cukier granulowany (1800 g).

Przydatne biznesowe (zestaw №5)

Karta plastikowa "Edosha" (20); Arkusz rejestracyjny (20); Broszura reklamowa (1); Kalendarz reklam (20); Ulotki reklamowe (100); Rogale są różne (3 opakowania); Fasola jest różna (2 w / w); Groch, kukurydza, czarna herbata, różne makarony (4); Płatki różnią się (4); Zboża różnią się (7); Opakowanie (orzech, rodzynki, suszone morele, pomelo – 1 szt.); Cukier 1800 g.

Proste przedsiębiorstwo (zestaw №6)

Karta plastikowa "Edosha" (20); Arkusz rejestracyjny (20); Broszura reklamowa (1); Kalendarz reklamowy "Firma Edosh" (20); Ulotki reklamowe (100); Konserwy (makrele, łosoś różowy, szprot, oliwki zielone, oliwki czarne, zielony groszek – 1 donica); Karmel różny 3 szt. Mąka 2 kg; Olej słonecznikowy 2 butelki; Papier toaletowy jest różny – 2 szt. Serwetki (1); Opakowanie (ciasteczka pakowane, ciasteczka czekoladowe, płatki – 1 opakowanie); Drążek różnej czekolady – 2 szt. Kasze są różne – 6; Kawa, sól, różne makarony – 5; Cukier Granulowany 1800

Biznes rybny (zestaw №9)

Karta plastikowa "Edosha" (20); Arkusz rejestracyjny (20); Broszura reklamowa (1); Kalendarz reklam (20); Ulotki reklamowe (100); Puszki (2 szt. – łosoś różowy, makrela, sardinella, wątroba dorsza, szprota, olej z tuńczyka, sok z tuńczyka, saurea); Sardynka – 1 w / w; Olej słonecznikowy -1 bt; Olej kukurydziany 1 bt; Zboża są różne – 4; Macaroni są różne – 5; Sól jodowana – 5; Cukier Granulowany – 1800 g.

Biznes rodzinny (ustaw nr 10)

Karta plastikowa "Hipermarket Edosha" (20); Arkusz rejestracyjny (20); Broszura reklamowa (1); Kalendarz reklam (20); Ulotki reklamowe (100), ciecz FAIRY różne d / naczynia (2); Szampon GARNIER (1); Mydło kremowe "Falcon" (1); Żel pod prysznic "Falcon" – (1); Chusteczki papierowe (10); Pasta do zębów Blend-a-med (1); Mydło SAFEGUARD różne (2); Uszczelki żeńskie różnią się (2); Gąbki kuchenne (1); Serwetki papierowe są różne (5); Pasta do zębów różne dentystyczne (2); Szczoteczka do zębów ORAL_B (1); Koła bawełniane (1); Maszyna do proszku DOSIA (1).

Dom uniwersalny (zestaw №11)

Ciasteczka są różne (2); Wafle (1); Cukierki (3); Herbata (1); Kawa (1); Cukier 900 g; Makarony są różne (5); Kasze są różne (5); Żywność w puszkach (ogórki kiszone, fasola, groch, kukurydza, szynka, wieprzowina, wieprzowina, wołowina, łosoś różowy, spraty, wątroba dorsza – 1 w / w); Olej słonecznikowy (1); Sól jodowana (1); Serwetki są różne (2); Chusteczki (1); Pasta do zębów blend-a-med (1); Płynny detergent PROPER (1); Płyn FAIRY z daniami (1); Gąbki kuchenne (1); Koła bawełniane (1); Wymazy bawełniane (1); Serwetki są różne (2); Mydła są różne (4); Papier toaletowy (1); Ręczniki papierowe (1).

Domowe mięso (zestaw №12)

Kasze są różne (10); Makarony są różne (3); Cukier Granulowany 900 g; Olej słonecznikowy (1); Puszki (oliwki bez pestek, grzybów, kukurydzy, groszek, keczupu, języka wieprzowego – 1 w / w); Konserwy (oliwki z kamieniem, duszoną szynką, szynką wieprzową, wołowiną, gęsim mięsem, mięsem kaczki, mięsem indyczym, duszoną wieprzowiną – 2 w / w, konserwami (gulasz z wołowiny, gulaszem wieprzowym – 3 szt.), Płatkami owsianymi (1 Pack)

Słodka firma (zestaw №8)

Karta plastikowa "Edosha" (20); Arkusz rejestracyjny (20); Broszura reklamowa (1); Kalendarz reklam (20); Ulotki reklamowe (100); Cukier Granulowany (2000 g); Kawa jest inna (3); Herbata jest inna (2); Cukierki czekoladowe różne (8); Wafelka do ciasta (1); Deser (1); Ciasteczka "Cukier Cukier" (1).

Wnioski

Nie ma wątpliwości, że OOO Edosha wykazuje znaczący potencjał rozwojowy. Działania MLM obejmują jednak określone umiejętności zawodowe. Wcale się nie okazuje. Dlatego też nie zwracaj uwagi na narzekanie w odpowiedzi na przegranych, którzy twierdzą, że poziom dyrektora jest praktycznie niewykonalny. Przecież praktyka rozwijającej się sieci wskazuje na odwrót.

Ta firma sprzedaży bezpośredniej ma wielką przyszłość ze względu na swoją filozofię elastycznej orientacji na rynku produktów i odrzucenie dogmatów w projektowaniu struktury firmy.