452 Shares 7034 views

„Królewski Circus” Gia Eradze – opowieść prawdziwa wróżka, w którym chcę wierzyć

Co to jest „Królewski Circus” Gia Eradze? To nie jest tylko pomysł z indywidualnymi numerami, ale cały teatralny show, zapiera dech w piersiach. Trzy godziny opowieści i wielkości sprawia, że widz wierzy w magię, a dorośli – ponownie zanurzyć się w świat dzieciństwa. Co pokazy są dostępne w arsenale kapitana cyrku, porozmawiajmy w artykule.


Kto jest Gia Eradze?

"Królewski Circus" Gia Eradze znany na całym świecie. Program Touring jest tak szeroki, że obejmuje każdy zakątek globu. Wiele osób pyta, co jest tak sławny artysta cyrkowy.

Gia Eradze urodziła się w Gruzji w 1978 roku. Chłopiec od dzieciństwa marzyła o scenie, więc zacząłem pracować w cyrku w Tbilisi 11 lat. Jednak nie zapomnieć o szkolnych.

Meritum i regalia aktora bardzo dużo. Od 2007 roku, George Giulevich rozpoczął współpracę z „Russian State Circus”, a rok później został mianowany szefem zespołu.

Warto zauważyć, że personel wybiera sam aktor. Dotyczy to nie tylko głównych wykonawców pokojach, ale także dodatki. Każdy uczestnik musi posiadać pokaz choreograficzny lub wykształcenie baletowe. Przejażdżki zdjęcia i kostiumy skoordynowane z firmą, każdy może tworzyć własne regulacje i życzenia.

„Królewski Circus” Gia Eradze, opinie z których tylko pozytywne, zasłużenie wygrywa nagrody na różnych festiwalach. Miłość publiczności jest bardzo trudne do wygrania, ale trupa udało się zrobić dzięki rzetelnej pracy i poświęcenia.

Przychodzimy, by zobaczyć siebie w opowieści

„Królewski Circus” Gia Eradze ma do swojej dyspozycji szereg pokazów, które fascynują widzów. „Pięciu kontynentach” jest najbardziej popularny program. Wszystkie pokoje są dokładnie przemyślane. Z początkiem widza prezentacji włącza piłki, panie w pawich piór i masek złota, inteligentne panowie w strojach taniec, który występuje w okresie panowania królów.

Wkrótce pojawi się sam areny Gia Eradze, ubrany w królewskie szaty. Marzy o cyrku, ale sąd nie pozwoli mu. Nagle na scenie pojawia się biały koń, który bierze artystę do swojego snu.

Następny pokaz rośnie tempo. Z rzędu są wielbłądy, ptaki, Tygrysy, lwy pantery i wielu innych zwierząt. Organizatorzy programu oferuje widzowi podróż po pięciu kontynentach naszej planety. Tutaj można odwiedzić brazylijski karnawał, aby dostać się dżunglach Afryki, zobaczyć bitwę gladiatorów, tańczyć namiętne Hiszpanów.

Nowy show „baronet”

Stosunkowo niedawno, publiczność była na tyle szczęście, aby zobaczyć nowy show Gia Eradze „baronet”. Jest tak wielka, jak w poprzednim programie. Liczba zwierząt jest uderzające: psy, Husky, dalmatyńczyków, niedźwiedzie, wielbłądy, jelenie, Charty, tygrysy, lwy, konie … Panthers

Pokoje są naprawdę niesamowite i niezwykłe. Widzowie lubią najlepszą prezentację na rosyjskiej zimy. Nawet latem wydaje się, że śniegu na prawdziwej scenie.

Widzowie powiedzieć zadbane zwierzęta. Brak nieprzyjemnych zapachów. Jest to bardzo ważne, ponieważ prezentacja jest udział dzieci. Ponadto, należy zauważyć, poświęcenie artystów. Wszystkie pokoje są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Byli przyjemność oglądać.

problemy techniczne

Z technicznego punktu widzenia, wszystkie pokoje są budowane dość trudne. Artyści pracują z wielkim zaangażowaniem. Osobno chcę wspomnieć kostiumy. Aby pokazać im szyte w dużych ilościach. Wszystkie z nich są wykonane z pojedynczych wzorów i czołowych projektantów mody. Plotka głosi, że udział w tworzeniu obrazów on wziął Valentin Yudashkin.

Użyliśmy najdroższe materiały: brokatu, jedwab, koronka, aksamit. Jako biżuterię stać kamieniami Swarovskiego. W sumie około 2000 garniturach odrzucane. Szczególną uwagę zwraca się na czele ogólnego otoczenia. Spektakl wykorzystuje tylko pozłacane elementy, kryształowe żyrandole, świece, Czeskie szkło.

W prezentacji wzięło udział 120 wykonawców i 300 zwierząt.

wycieczka

Ich światła w różnych miastach rosyjskim świeci „Royal Circus” Gia Eradze. Jarosław zobaczyłem prezentację na koniec października 2015 r. Bilety w cenie od kasie 500 do 2000 rubli. Pokój był dość pełny. Dzieci radośnie klaszcząc i dorośli z entuzjazmem obserwowała artystów pokazujących swoje numery.

Wiele osób pyta: „Jaki rodzaj zwierząt biorących udział w” Królewskim Circus Jarosław odwiedził tygrysy, lwy, antylopy, kangury, zebry, jeżozwierze, konie, lamy, jaków, lemury i różne gatunki ptaków „Gia Eradze?”. Taka liczebność zwierząt w jednym widzów programu jeszcze nie widziałem. Wycieczka trwała około tygodnia, każdy musiał uczestniczyć w prezentacji.

„Królewski Circus” Gia Eradze – nowa generacja show. Szef odsunął się od zwykłych liczb i obrazów, tworząc prawdziwie teatralną prezentację. W programie nie będzie widać artystów, którzy zapowiada artystów. Widz ma możliwość spojrzenia na scenie bez rozpraszania przez obcego działania, czasami bardzo reprises sens myśleć o liczbach.