366 Shares 2721 views

Gdzie można odpocząć w marcu

Początek wiosny – sezon nie jest najlepszy w naszych miastach. W tym czasie zgromadził zmęczenia zimy z zimną pogodę, wiele warstw odzieży, pochmurne, chłodne i wilgotne dni. Bolesny brak słońca, a często nawet najbardziej zaawansowane kompleksy witaminowe nie może wrócić witalność organizmu. Oczywiście, można powiedzieć sobie, że „każda pogoda jest dobra” i wymieniając się z przyjaciółmi Demotivators w sieciach społecznościowych, pokornie czeka, gdy wciśnięcie wiosna-avitaminoznaya iść do długo oczekiwanego latem. Ale można zrobić inaczej – wziąć urlop i wyjechać nienawistnego miasta.

Gdzie można odpocząć w marcu? Masa opcji, to wszystko zależy od preferencji i, oczywiście, możliwości finansowe danej osoby. Ktoś chce słońce i morze, a ktoś marzy o zaśnieżonych stokach i jest przykro, że zima latał tak szybko. I rzeczywiście, w innym przypadku, wybór jest ogromny wycieczki.

Gdzie można odpocząć w marcu, miłośników sportów zimowych? W tym czasie, nie tylko drogie ośrodków europejskich, ale również bardziej dostępny rosyjskim i ukraińskim nadal w pełni działać. Nawet w krymskich górach śnieg pozostaje aż do początku kwietnia, warto powiedzieć o Kaukazu, Karpat, Khibiny i innych bardziej północnych systemów górskich. Cheget, Dombay, Elbrus, Dragobrat, Bukovel, Kirovsk i wiele innych znanych ośrodków wczesną wiosną jest nadal zachwycają swoim gościom różnorodne szlaki, piękno krajobrazu i doskonałą obsługę.

Zastanawiając się gdzie spocząć w marcu, nie zapominajcie, że narty i snowboard na koniec sezonu, więc większość touroperatorów oferują dobre zniżki na zakwaterowanie, wyciągów i innych usług. Dlatego też, nawet prestiżowych uzdrowisk europejskie stają się coraz bardziej dostępne w tym okresie. Wycieczka do Andory, Austrii, Włoch, Francji, Polski, Słowenii, Finlandii i Szwecji nie tylko korzystają z tras zjazdowych, piercing, górskie powietrze i zapierające dech w piersiach prędkość, ale także dotknąć innej kultury, próbować nowych potraw i wina, jednym słowem, naprawdę reszta.

Nie mniej szeroki wybór nadmorskich kurortów. Tajlandia, Dominikana, South Jordan, Indie i Sri Lanka, Malediwy, Brazylia, Meksyk w tym okresie da zimowe zmęczony Europejczycy powitać ciepłe. Miłośnicy windsurfingu i kitesurfingu może bezpiecznie jechać do Egiptu. Na początku wiosny na plaży w Hurghadzie i Sharm El-Sheikh jest stale wiejący wiatr, które stwarzają idealne warunki dla tych sportów.

Wielu doświadczonych podróżujący na pytanie „Gdzie spoczywają w marcu” spełniać jasno: „Na Wyspach Kanaryjskich” Tak, „wyspą wiecznej wiosny” są zaskakująco dobre w tym czasie. Na ulicach miast pachnące kwitnienia drzew i gór przyciąga mnóstwo zieleni. Lepiej udać się do południowej części Teneryfy i Gran Canaria. Obszary te są chronione przed wpływami atmosferycznymi, ze względu na funkcję bariery gór, więc w marcu jest ciepło i słonecznie, a na północy częstego deszczu i mgły. Archipelag ma wszelkie warunki do aktywnego wypoczynku i atrakcji jest tak wiele, że nawet ci, którzy przychodzą tu od kilku lat, nie trzeba puzzle na pytanie, gdzie można odpocząć. W marcu, pogoda na Wyspach Kanaryjskich jest dobry dla turystyki pieszej i rowerowej, jeździectwo, jeep safari, wycieczki morskie i autobusowych, surfingu i paralotniarstwa.

Dziś miłośnicy podróży dostępne na każdym rogu planety, wystarczy inteligentnie podejść na pytanie „Gdzie jest reszta?”. W marcu i kwietniu warunki pogodowe nawet w gorących krajach tropikalnych mogą nie być odpowiednie dla rekreacji. Gdzieś silne wiatry, gdzieś to krótkie prysznice. Nie jest konieczne w tym czasie, aby przejść do Wietnamu czy Singapurze, na Seszelach lub wysp Karaibów Basin, gdzie pogoda jest bardzo zmienna. Lepiej wybrać sprawdzony ośrodek, który na pewno nie będzie przykrych niespodzianek, a następnie reszta zostanie zapamiętany na długo.