196 Shares 4691 views

Sewastopol: flagi i jego historia

Sewastopol – legendarne miasto. Jego historia jest w dużej mierze skomplikowane i naprawdę wyjątkowy. Na ulicach Sewastopola związanych z najbardziej nieoczekiwanych historie. A część z nich znajduje odzwierciedlenie w jednym z rosyjskich flot symboli miasta. Ta flaga Sewastopol.


chwalebny miasto

Baza Sewastopol odpowiada okresowi XVIII wieku, a dokładniej 1783 Zawsze jest się baza wojskowa rosyjska marynarka. Co więcej, jest główną bazą Floty Czarnomorskiej. Ponadto, Sewastopol jest jednym z największych ośrodków przemysłowych, naukowych i kulturalnych na półwyspie Krym. Bohaterski miasto stale przybywających turystów do nurkowania w ostatnich czasach historycznych i wdychać zapach rosyjskiej broni chwały. Sewastopol flaga dumnie na rozwój biurowce i placów.

Zwrot z Sewastopola do Rosji w marcu 2014 roku spotkał się z mieszkańcami miasta, z wielkim entuzjazmem. Stało się to po oparto Krymski Okręg Federalny Rosji. Wartość Sewastopolu jako federalnego miasta jako części Krymu dzielnicy, to jest trudne do przecenienia. To miejsce nagromadzenia zabytków historii i architektury, legendarnych budynków, takich jak schody św w klasztorze.

Bay Inkerman stał się podstawą dla ogromnej latarni skrzydła okiennego, który jest uważany za najwyższy rosyjskich podobnych wzorów. Podziemny stoczni należących do epoki okresu radzieckiego – jest również jedną z atrakcji, które przyciągają wielu turystów w Sewastopolu.

Miasto – duma ludzi

Jeśli kopać, jak mówią, z powrotem wieki, na pewno warto wspomnieć ostrygi Sewastopolu. Wiadomo, że te mięczaki zostały dostarczone do stołu króla. Tak więc, wydarzenia historyczne, które są odzwierciedlone w stronach dokumentacji źródeł, nie może znaleźć odzwierciedlenie w symbolice mieście takim jak Sewastopolu. Flaga i herb zostały nieznacznie zmienione.

Mieszkańcy Sewastopola, dumni ze swojego miasta-bohatera podczas wszelkich imprez świątecznych podniesiony symbole narodowe. Z reguły te działania w ramach flag powiewających ścierek natywnego portu skończyć z ciągłymi fajerwerkami. Sewastopol dumą nosić znaki tytułowe, dając dużą wagę do ciągłości pokoleń i legend mijania i zabytków z dziadka na ojca, z ojca na syna. Każda flaga honoruje ojczyznę. Sewastopol – jest integralną częścią naszej trudnej historii.

Wzloty i upadki gryfa srebra i złota gwiazda

Flaga z wizerunkiem srebrnego gryfa na czerwonym tkaniny został przyjęty z powrotem w 1893 roku cesarz mocy i symboli okresu sowieckiego ostatni starli się w walce o mistrzostwo. W kwietniu 2000 roku, zatwierdziła formę i konstrukcję symboli państwowych, co odzwierciedla pochodzenie bohatera miasta partnerskiego rosyjskiej floty. Z tych względów, Sewastopolu flag nabyte formularz czerwonego sukna (oficjalnych źródeł, Bordeaux) z centralnie umieszczonym herbem Sewastopolu.

Wszystkie kolory i obrazy odpowiadają herbie miasta. On jest tarczą, której forma przyjęta w heraldyce typu francuskiego. W jednym (górnej) części herbu – image medalem „Gold Star”. Nagroda ta została przyznana do Sewastopola w 1965 roku jako symbol heroicznej walce ludu miasta w Wielkiej Wojny Ojczyźnianej w latach 1941-1945.

Kolory flagi

Medal obraz na białym (srebrny) w oryginalnym kolorze jest również symboliczny. Biały kolor oznacza białe mury miasta, białego kamienia Sewastopola. Drugie pole na tarczy jest koloru seledyn, z oczywistych względów, symbolizujące morze. Na tle morza można zobaczyć pomnik zatopionych statków. Dwa golf łączy godło Złoty Oddział z liści laurowych. Jego wartość – podłączenie bohaterskiego pokolenia, który dzielił ciężkie czasy wraz z bohaterskiej rodzinnego.

Teraz prawie każdy wie, jak wygląda flaga z Sewastopola. Symbole państwowe zdjęcia można zobaczyć na każdej uroczystej imprezy w mieście.

Flaga dzisiaj

W zimie 2015 roku Zgromadzenie Legislacyjne Sewastopol uznano kwestia zmiany symboli miasta, herb i flagę. Zasugerowano, że Griffin, uwalniając radzieckie resztki. Temat był omawiany gorąco. Nowa wersja gryfa i otoczony dwugłowego orła zwieńczony trzema koronami królewskimi i kotwicy admiralicji i St. George Ribbon.

Obie wersje flagi, stare i obecnym, znalazły swoich zwolenników. Pytanie do przeglądu i nigdy nie dotarły. Kierownik zmiany symbole prawa zmuszony był wycofać swój wniosek. Do tej pory, Sewastopol flaga przedstawia biały i niebieski herb z gwiazdami złotymi kolorami i pamiętny znak Sewastopol – pomnik statków. To prawdziwy charakter, który był w stanie prezh wojny, niezgody i nowy zjazd. Szacunek i duma mieszkańców czuję do miasta, w którym udało się przetrwać tyle.