506 Shares 2244 views

Kompleks wypoczynkowy "Amur Bay" (spa). Władywostok oferuje balneoterapii wszystkich chętnych

W Rosji, dużo miejsc do wszechstronnego wypoczynku. Nawet wymagający turyści mogą znaleźć w olbrzymiej rozległym kraju wspaniały teren z piękną przyrodą i bogatym dziedzictwem kulturowym. On uzyskał najwyższą kompleks pochwały „Amur Bay” (spa). Władywostok jest uważany za dynamicznie rozwijającą się metropolią, tutaj każdy podróżny znajdzie ekscytujących zajęć.


Wystarczy pamiętać, że ośrodek z romantycznym nazwa wskazuje korzystne warunki zakwaterowania w rozsądnej polityki cenowej, w tym rekreacyjnych, zabiegów i wycieczki. Przez ponad 50 lat drzwi ośrodków są otwarte dla wszystkich chętnych. Nic więc dziwnego, ambulatorium wszedł top 5 najlepszych ośrodków Federacji Rosyjskiej na jakość świadczonych usług.

Trochę o lokalizacji, znajduje się kompleks 18 km od miasta, na malowniczym półwyspie Murawjew-Amur. Na wszystkich stronach uzdrowisko jest otoczony wysokimi drzewami i rzadkimi gatunkami wysokościach górskich, co daje szczególny akcent do tego miejsca. Pobliska zatoka, gdzie można popływać w okresie letnim.

specjalizacja

Od dawna słynie z leczniczych mułu i błota mineralnych sprężyn Shmakovsky Władywostoku. Sanatorium „Amur Bay” przywiązuje ogromną wagę do balneoterapii. Wszystkie procedury są wybierane na podstawie indywidualnych cech i rodzaju schorzenia. W związku z naturalnych źródeł mineralnych, które są w składzie chemicznym wody węglowe wapniowo-magnezowy, można pozbyć się wielu procesów patologicznych. Balneoterapia wskazany w:

  • choroby układu sercowo-naczyniowego;
  • choroby układu moczowego;
  • choroby układu nerwowego i przewodu pokarmowego;
  • ENT patologia i metabolizm.

Zastosowanie kąpiele korzystny wpływ na choroby skóry, tworzenia krwi. Sanatorium „Amur Bay” (Władywostok), którego zdjęcie jest przedstawiony w materiale, zapewnia opiekę medyczną dla osób z przewlekłymi ginekologiczne i urologiczne patologii sfery. Akceptowane pacjentów z niepłodnością. zabiegi lecznicze dostępne są dla kobiet w okresie ciąży przez okres 12-32 tygodni.

Specjalne programy i centrum diagnostyczne

Doskonałe warunki do wypoczynku i regeneracji oferuje szereg „Amur Bay” (SPA). Władywostok jest często porównywana ze Stambułu: Miasto posiada wiele ciekawych miejsc rozrywki. Oprócz zajęć rekreacyjnych, można uzyskać kwalifikacje leczenia. Jak wspomniano, głównym kierunkiem ambulatorium – balneoterapia. Oferuje radon, dwutlenek węgla i tlen kąpieli.

Polecam również akupunktura, kąpiele błotne, masaże, inhalacje. Aby ustabilizować system nerwowy wykonywane aromaterapii, psychoterapii. Dopłata jest dentystycznego, A Czyszczenie monitora z przewodu pokarmowego, diagnostyka serca i wdrażane władz USA. Szczególną ostrożność jest przeznaczona dla ludzi starszych, którym trudno się poruszać i służyć siebie.

Opcje zakwaterowania

W środku leśnej okolicy znajdują się trzy budulcem. Komfortowe zakwaterowanie oferuje szereg „Amur Bay.” Sanatorium (. Władywostok, ulica Makovsky, 65) posiada pokoje z następujących kategorii: Gospodarka, standard, mniejsze apartamenty oraz apartamenty biznesowe. Wszystkie pokoje wyposażone są w niewielkim balkonem i łazienką.

Pokoje superior są wyposażone w komorze chłodniczej, mebli tapicerowanych, Split-system, Artykuły gospodarstwa domowego. W obecności powierzchni biurowej i siedzącej. Istnieje również kina domowego, rozbudowa telefonicznego. Czyszczenie wszystkich pomieszczeń jest wykonany zgodnie z planem (w zależności od umowy).

pojęcie żywności

Szczególne znaczenie jest przypisane do menu, które wybiera się zgodnie z chorobą dietach (15). Stoły pokryte są w oddzielnej restauracji 4 razy dziennie. Przed pójściem spać koniecznie dać fermentowanego produktu mlecznego. Bezpłatny dostęp bjuvet wodą mineralną. Każdy może korzystać z osobnego menu z szeroką gamą potraw.

infrastruktura wewnętrzna

Z pewnością wyróżnia się szczegółowy program kulturalny. Obejmuje ona wizytujących szlaków turystycznych wybitnych zakątków miasta. Goście mogą korzystać z ambulatorium oglądając ciekawe filmy, spektakle w sali koncertowej.

W wolnym czasie można odwiedzić bibliotekę i podnieść fascynującą pracę. Aktywni goście docenią duże kort tenisowy, siłownię oraz boiska sportowe. Na terenie znajdują się altanki z grillem, gdzie każdy może mieć rzeczywisty piknik. Wieczorem znajdziecie zapalającą programu show.

Co podróżujący sądzą o sanatorium "Amur Bay" (Władywostok)?

Opinie Gości są głównie pozytywne. Ludzie wskazał uprzejmość personelu i administracji, szybkość reakcji na komentarze. Mile zaskoczony przez czystość i porządek w pokojach. Nie było żadnych skarg na zachowanie procedur medycznych. Wszyscy lekarze wykonują swoją pracę bardzo dobrze, pokazując opieki i uwagi. Zasilanie jest również miłym zaskoczeniem. Wielu turystów powrócić ponownie do ośrodka zdrowia „Amur Bay” (spa). Władywostok gościnność bierze wszystko zamiejscowy i pozostawia pozytywne wspomnienia.