781 Shares 2718 views

Czym jest choroba czerwony suwaki uszami jest najczęstszą

Czerwone błotna suwaki – naprawdę najbardziej bezpretensjonalny zwierzę. Jednak właściwa pielęgnacja i higiena jego zawartość są niezbędne, ponieważ zwierzę jest podatne na różne choroby. Jak zrozumieć, że zwierzę jest chore? Jakie choroby krasnouhih żółwie występują? Spróbuj zrozumieć.


Red uszami suwaki choroby – obrzęk powiek

Bardzo często stan zapalny w żółwie krasnouhih tylko oczy. Obrzęk oka oznacza liczbę możliwych chorób, takich jak krzywica, beri-beri, zapalenie płuc, zapalenie spojówek, schorzenia grzybicze.

Swell może jedna lub obie pet wieku. W przypadku częściowego obrzęk, błąd może być lekko unosi wzrok, a jeśli pełny obrzęk, oczy nie otwierać w ogóle. Żółw jeść mniej niż zwykle, dziwnie poruszony, jak widzi nic. W rezultacie, pet tabs tert oczy, tym samym pogarszając tylko sytuację.

Choroba czerwonych żółwia – płynące z nosa i ust

Płynącej z nosa i jamy ustnej – jest to kolejny objaw choroby, często w żółwie. Mówi, że zazwyczaj o zapaleniu dróg oddechowych lub choroby wirusowej. Katar charakterystyczny wygląd i brak witaminy A.

Rolka podczas pływania

Choroba czerwonych żółwia z tego objawu może wskazywać, że zjadła małe kamienie z ziemi akwarium. Ale może też mówić o zapalenie płuc, zwłaszcza jeśli istnieje dodatkowy zespół – obrzęk powiek i katar.

miękka powłoka

O chorobie krasnouhih żółwie mogą mówić i miękką powłokę. To można zrozumieć, jeśli trochę ciśnienie na niego palcem. Najczęściej objawia się jako krzywicy. Cierpi na krzywicę zwykle nieletnich. Po pierwsze zwierzę nie jest jedzenie i nie może koordynować swoje ruchy. Stopniowo deformacji skorupy, staje się niczym siodło lub kopuły. Górna szczęka w błąd zamienia się w dziobie, czasami bardzo duże. Stopniowo szczęka pęknięcia i szczeliny. Dolna szczęka jest zmiękczona.

Miękkie skorupy u dorosłych wykazuje obecność osteomalacji. Powodem w obu przypadkach – źle żywności.

Problemy skórne

Bakteryjne lub grzybicze zakażenia – dość często choroba Czerwonolicy suwaków. Objawy choroby są obierania i wygląd powłoki „izedennyeh” miejscach. Występowanie poparzenia gorącą wodą. Jeśli oparzenia są uważane za oparzenia pierwszego i drugiego stopnia, zwierzę może przetrwać, ale zły oparzenie jest śmiertelne.

W dziedzinie obrzęk ucha

Uszy żółw – obszar z czerwonymi paskami. Jeśli w tym momencie nie jest obrzęk, to możemy mówić o tej chorobie, jak zapalenie ucha. Dzieje się tak z powodu hipotermii, co najmniej – z powodu kontuzji.

Plamki Under Armour

Miejsca mogą być różowe lub czerwone i porozmawiać o problemach z nerkami. Obrzęk nóg wskazują dna. Choroba ta powinna rozpocząć się natychmiast leczyć, inaczej zwierzę umiera wystarczająco szybko.

Ospałość i brak apetytu

Objawy te można dołączyć dowolny z wyżej wymienionych chorób. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji – po prostu pokazać swoje zwierzę do weterynarza, nie czekając na następujących objawów.

Red błotna suwaki, choroby i leczenie

Jest taka jak zawód lekarza, herpetologa. To on traktuje gadów i płazów. Prawidłowe samovrachevaniem nie angażować, i zastosować go do takiego lekarza, w przeciwnym razie może się zdarzyć, że usunięcie skutków własnej żółwia jest znacznie bardziej skomplikowana niż sama choroba.