805 Shares 8167 views

Klub nocny „Crazy Daisy” w Moskwie, zdjęcia i opinie

Ta restauracja słynie z przyjemnych zarówno zewnętrznie, jak i pod względem sposobu personelu. Klub „Crazy Daisy” – miejsce, w którym nigdy nie będziesz się nudzić. Gdzie można bawić pretensjonalne smakują na duchu i duszy – przyjemną rozmowę. Tutaj czekają. A personel w barze są zawsze gotowi do zobaczenia.


tło na

Instytucja nie jest to przypadek jak większość zwykłych barów. Klub "Crazy Daisy" do idei niesie obraz bohaterki swojej znanej serii "The Dukes of Hazzard".

Daisy Duke – dziewczyna, której Bóg dał niesamowite piękno i seksualność, był kuzynem jednego z głównych bohaterów. zaklinacz dusza leżał piękny (jak siebie), czyli muzykę. Również ona zajmowała się dziennikarstwem. To znaczy oprócz imponujących danych zewnętrznych, piękno wciąż inteligentny i utalentowany.

Wysokie podmuchy – to wspaniałe, ale chleb też trzeba coś zapłacić. Bohaterka, którego nazwa została później klub o nazwie „Crazy Daisy” w Moskwie, dorabiał jako kelnerka w lokalnej instytucji Boar gniazdem.

Charming Daisy

Kolejną dobrą cechą tej osobowości było to, że była w stanie wybrać ubrania prawidłowo. Jeansowe szorty i kratkę, powiązane w taki sposób, że jej żołądek był widoczny atrakcyjne obojętny widoki, tylko szalonych ladies koneserzy piękna do dnia dzisiejszego. Klub nocny „Crazy Daisy” – dedykowany do obrazu, który stał się ikoną kobiecej seksualności w Ameryce.

Jak widzimy, jest to miłe hobby podszedł do naszych szerokościach geograficznych. Ona jest piękna i wciągająca. Poza jasnym wyglądzie są nieodłącznym kokieteria i talent do dialogu. Idealny, w przeciwnym razie nie można powiedzieć. Ona podlega przekonać każdy, kto chce duszę, a to, w którym jest to korzystne.

Obraz może wydawać się niepoważne i wietrznie, ale regularne widzowie serii doskonale wiedzą, że w trudnej sytuacji, może stać się panem sytuacji i przezwyciężyć wszelkie przeszkody. Dziewczyna, której nazwa jest klub „Crazy Daisy” łatwo zdobyć ludzi. Dzięki niemu można i puścić, a rozmowy na tematy duchowe. Pomaga znajomym nie tylko w słowach, ale w czynach.

Restauracja pełne wdzięku dziewczyny

Wchodząc do klubu „Crazy Daisy” w Moskwie, doświadczysz tego samego komfortu, szczerość, radość, entuzjazm. Dziewczęta pracujące tutaj są bardzo zbliżone do idealnego kokietka.

Personel będzie służył na najwyższym poziomie, dzięki czemu nie tylko ich sprawność i koordynację pracy, ale także pozytywny, szczery i jasny przekaz emocjonalny. Ich strój jest tak dobry jak oryginał, ale uśmiech przelewa ten sam blask. Oczy jak mili i serdeczni. Klub „Crazy Daisy” – trochę wygodne kościół zbudowany na cześć łatwości i przyjemności bohaterki serii.

Tutaj można zrozumieć, pocieszy, radość, zabawiać i smaczne RSS

W życiu są takie, że niebo chmury na kogoś transportowej nadepnął na nogę, a sąsiedzi robią remonty, terroryzowanie przylegający wiertarkę ściany. Jeśli chcesz odpocząć i karmić duszę entuzjazm, klub „Crazy Daisy”, przeglądy, która jest zawsze na wierzchu, pokazowo rozwiać swoje nudę.

Urocze dziewczyny będą tańczyć na barze, powodując szczęki podziwiając widzów spadać. Ona będzie pić z wami swoją zdrowia braterstwo. Jest to nie tylko piękne pachnące kwiaty w ogrodzie życia, ale również doskonałe psychologów, po rozmowie z tym uśmiechem zdecydowanie odwiedzić swoją twarz.

Atmosfera jest nie tylko piękna, seksualności i jazda, ale również intymność, komfort – wszystkie te rzeczy, które są tak potrzebne człowiekowi. Administracja stale wymyślanie nowych niespodzianek, które mogą zwiększyć swój nastrój.

Otrzymasz wszystko, co dusza może pragnąć

W marzeniach prawie każdy pielęgnuje wizerunek ideału – tak spokojny, z jednej strony, a pełen napęd – z drugiej. Po tym wszystkim, tutaj można całkowicie odpocząć i niech twoja dusza poczuć radość z pełnym możliwym zakresie. Trzepaczka oblicze zmęczenia, wyprostowała się, uśmiech. Po tym wszystkim, to jest najczęściej zajęte przez gości przybywających tutaj.

otrzymasz maksimum pozytywnej komunikacji, przechodząc do „Crazy Daisy” (klub, Moskwa). Goście najpiękniejsze. Odnosi się to nie tylko do miejsca, gdzie można pić, ale także w towarzystwie miłych ludzi, wir ekscytujących emocji.

Gdzie można zarówno odpocząć bez przyczyny, i podkreślił znaczenie tego wydarzenia. Często obchodzone w tych murach urodzin. Zgodnie z zasadami i zgodnie z tradycją będzie służył tort urodzinowy, który może zdmuchnąć świece, po dokonaniu życzenie. Wiele tu na zjeździe. Miło i zerwać ze starymi przyjaciółmi.

Klub gra doskonałą muzykę, która miła tańca. Lokalizacja jest odpowiedni zarówno dla spotkań w gronie przyjaciół i przyjaźń. Jeżeli współmałżonek uwielbia zabawy, a chcesz mieć dobry czas razem – drzwi z baru są otwarte dla Ciebie.

Takie jak ta instytucja nie jest tak dużo, tak, że podczas wizyty w Moskwie krewnych, miejscowi nie zapomnieć przynajmniej na wieczór, aby dostosować je tutaj.

W sumie, pomocny personel, komfort, dobre jedzenie wykonywać swoją pracę. Zazwyczaj ludzie stąd zrelaksowany, zabawy, a co najważniejsze, to nieuchronnie wrócić tu ponownie.

urozmaicone menu

Zdać sobie sprawę, że będziecie być wypełnione w tym momencie psychicznie. Ale dobrze, gdy przyjemność jest w kompleksie. Bar oferuje swoim gościom ogromną listę napojów. Ten rum, gin, wódka, piwo z różnego rodzaju. Whisky reprezentowane przez tak znanych marek jak "William Lawson", "Dyuars White Label", "Dzhim Bim", "Dzhek Deniels", "Passport Scotch". Dla koneserów tam i szkockich odmian ( "Aberfeldy" "Balvini", "Glenfiddik", "Macallan", "Chivas"). Rodzaje gin, który można wypróbować w kasie w lokalnym barze, „Bombay Sapphire”, „Hendrix”, „Beefeater” „London Dry Gin”. Jeśli dusza żyje prawdziwy pirat, pić rumu „Bacardi”.

Dla miłośników napojów bezalkoholowych instytucja może zaoferować szereg opcji. Mogą też pójść do dzieci, które czasami przynoszą rodzicom. Te rodzaje picia jako przekąski doskonałej płyty owocowego lub jeden z deserów, które są bardzo smaczne i nie pozostawi nikogo obojętnym miłośnika słodyczy.

Istnieją nawet papierosy elektroniczne dla tych, którzy wolą to urządzenie.

Od przystawek jeść sałatki, kiełbasy, wędliny, makarony, pizza. Można wybierać spośród wielu sosów, że większość woli.

Klub czeka na Ciebie

Codziennie po 06:00 pm pomocny personel i ładny bar, dobra muzyka, uduchowiony i zabawy branży rozrywkowej będzie czekać na ciebie, napełnianie ciepłą atmosferę w klubie „Crazy Daisy”.

Adres: ul. Sretenka, d. 21/28. Pracownicy klubu są zawsze miło cię widzieć w ciepłej i przyjaznej przedsiębiorczości.