151 Shares 4095 views

Czy to możliwe, wino podczas karmienia piersią? Mogę pić kawy karmiącej matki? Posiłki w GW

Te kobiety, które niedawno pojawiło się dziecko, zrozumieć, że konieczne jest, aby trzymać się określonej diety. W tym czasie niemożliwe jest jeść wielu produktów. Po urodzeniu dziecka – jest to bardzo ważny moment w życiu kobiety, a zatem nie zaszkodzić nie jest jeszcze w pełni ukształtowany organizm dziecko, mama odmówić pewnych pokarmów. Ale czasami chcę coś smacznego, zwłaszcza jeśli młoda mama jest w pewnym wydarzeniu.


Białe i czerwone wino z karmienia piersią

Prawdopodobnie każdy słyszał kiedyś, że podczas noszenia dziecka, jak również w okresie laktacji, konieczne jest unikanie stosowania napojów zawierających alkohol.

Ze względu na fakt, że noworodek nie posiada niezbędne enzymy dostępne dla osób dorosłych, a które są w stanie przełamać alkoholu koktajle. Jednak wielu lekarzy rozmawiać o tym, jak pozytywny wpływ na organizm człowieka niewielką ilość wina. I w związku z tym matki otrzymują wiele pytań. Na przykład, są zainteresowani i czy wina podczas karmienia piersią? Dlaczego teraz się wierzyć, że wino nie przyniesie szkody dla zdrowia noworodka?

Napój ten zawiera w sobie etanolu. Jest on wchłaniany do układu krążenia matki. Po zaczynają poruszać się w żywności dla niemowląt i dostanie swoje ciało. I nawet jeśli mumia po wypiciu jednej szklanki, wyrażając jej mleko, nie możemy powiedzieć, że w następnej części nie zawierają alkoholu. Wycofanie wina z ludzkiej krwi zależy od tego, ile zostało zużyte. Jeśli młoda mama wykorzystała szklankę białego wytrawnego, to średnia waga wina pochodzą z krwi w ciągu 3 godzin. Ale jeśli kobieta waży trochę, to proces będzie trwał dłużej.

Czerwone wino w GW

Ale co, jeśli kobieta preferuje czerwone i białe nie może pić. Najlepiej jest wtedy zwrócić się do pediatry i zobaczyć, czy można wino piersią. Dr najlepiej powiedzieć, co robić w pewnych sytuacjach i, najprawdopodobniej, będzie poprosić mamę o powstrzymanie się od picia jakichkolwiek napojów alkoholowych. Ale wiele osób nie może zaakceptować. Po tym wszystkim, uważa się, że czerwone wino z karmienia piersią w niewielkiej ilości nie zaszkodzi dziecku. Ale jeśli jedynym argumentem jest, że istnieje taka opinia, że lepiej, aby dać pierwszeństwo do dowolnego soku lub herbaty.

Należy rozumieć, że napój ten jest wykonany z winogron, od którego nie jest oddzielony od nasion i skórki. I tak czerwone wino zawiera przeciwutleniacze. Jeden plus czerwonego wina – to pozytywny wpływ na układ sercowo-naczyniowy. Ale nie mówimy o napoju w proszku, a to jest naprawdę przygotowuje winogron iz prawej technologii.

Białe wino w GW

Co do białego wina, nie można powiedzieć, że jego skład jest bardzo różni się od czerwieni. Tylko jedna różnica jest taka, że producenci z białej skórki usunięte. I uważa się, że ten rodzaj wina pomaga z pragnienia. A także poprawia czynność płuc i metabolizm. Białe wino trochę mniej przeciwutleniaczy niż czerwone. Ale to nie oznacza, że dopuszczalne jest, aby pić ten napój w dużych ilościach, i to lepiej, aby spróbować nie używać. A jeśli naprawdę chcesz, czy kobieta jest w przypadku i nie może odmówić, potem kieliszek wina podczas karmienia piersią może pić, ale nie więcej. Jeśli dużo pić konsumować, coś takiego może mieć negatywny wpływ na dziecko.

Jeśli mama nie mogła się oprzeć i ciągle pił wino podczas karmienia piersią, to nie ma nic do zrobienia. Lepiej jest, jeśli reszta z konsumpcją napojów alkoholowych została zaplanowana z góry i odpocząć przed mamą wyrazić mleka. Następnie, jeśli chcesz, aby dziecko do jedzenia – można go karmić za pomocą butelki. W tym przypadku dziecko nie dostanie pożądaną ilość alkoholu nie jest. Ale zdarza się, że dziecko nie może jeść z butelki i wtedy nie ma innej opcji, jak karmić swoje dziecko karmienia. Ale tutaj wszystko zależy od odpowiedzialności młodej matki.

Reakcja dzieciaka

Więc może trochę wina podczas karmienia piersią? Na pytania o żywności muszą nie tylko stale odnoszą się do pediatry, ale nadal przestrzegać diety na własną rękę, w jaki sposób dziecko reaguje na dany produkt. Zdarza się, że dziecko od niektórych pokarmów może pojawić się wysypka, bolesne wzdęcia rozpocząć. I odpowiedź na pytanie, czy wina podczas karmienia piersią zależy nie tylko od decyzji matki, ale także od reakcji dziecka. Mimo wszystko, wielu z nas zdaje sobie sprawę, że naturalne wino jest drogie, ale przede wszystkim sklepy, proszek z różnymi dodatkami. I to nie doprowadzi do niczego dobrego.

piwo piersią

Ale oprócz wina, możemy zobaczyć, jak matka pije piwo w GW. Po tym wszystkim, zanim kobieta zajdzie w ciążę, często pili napoje alkoholowe. Nowoczesne dziewczyny na pierwszym miejscu jest piwo. I tak, kiedy rodzi się dziecko, młoda mama nadal chce zabawa, i to jest, gdy istnieje dylemat, może lub nie może. Z tego powstaje pytanie, czy możliwe jest, aby pić piwo w GW?

Teraz lekarze nie można z całą pewnością powiedzieć, czy jest to możliwe do spożywania tego napoju w czasie karmienia piersią. Było wiele badań prowadzona jest, w jaki sposób skutki picia na płód. A co, jaki wpływ ma w okresie laktacji na dziecko – jest słabo poznany. Możemy z całą pewnością powiedzieć, że podczas przyjmowania alkoholu napojów alkoholowych dostaje się do krwi matki, a na torze i do mleka. Ale w pewnym stężeniu – nie jest znane. Uważa się, że jeśli nie nadużywać piwa, to jest możliwe, aby czekać, aż cały alkohol z organizmu kobiety, a następnie karmić dziecko. Ale, jak z winem, to wszystko zależy od ilości spożytego alkoholu. Jak przyspieszyć proces usuwania alkoholu z krwi? Niestety, metody przyspieszenia nie zostały jeszcze wynalezione.

Nie ma informacji, że w przypadku, gdy matka nie czuje się pijany, można karmić na raz. Ale to prawda, czy nie – nie jest znana. Fakt, że alkohol bezpośrednio do strumienia krwi i w mleku – pozostaje. Dlatego też, aby nie zaszkodzić dziecku, to lepiej zrezygnować z piwa na czas trwania karmienia piersią.

piwo bezalkoholowe w GW

W takim przypadku, jeśli matka pielęgniarstwa chciał pić ten napój, to najlepiej pić bezalkoholowych. W ten sposób można zaspokoić pragnienie i nie upić. Ale nadużywanie nie jest konieczne do picia. Po tym wszystkim, to w jego skład, a nie tak nieszkodliwe. W związku z tym lepiej picia 250 g mokrej naturalne piwo niż miękkie.

Kawa w GW

Mimo to, wiele młodych matek wolą pić kawę rano. Mówią, że nie może się obudzić aż napić się orzeźwiającego napoju. Ale można pić kawy karmiącej matki? Należy unikać karmienia piersią picia tego napoju. Po tym wszystkim, kiedy GW zakłada się, że najlepiej jest, aby przejść do odpowiedniej diety. I to orzeźwiający napój na liście przydatna nieuwzględnione. Dlatego młode matki lepiej wykluczyć go w czasie karmienia.

Ale pytanie brzmi, dlaczego lekarze mogą być w stanie wypić kawę pielęgniarskiej matkę, zwykle odpowiadam, że jest to niemożliwe? Faktem jest, że kofeina może zaszkodzić małe dziecko. Wynika to z faktu, że dość pipsqueak nie jest w stanie strawić i wchłonąć ją z mlekiem matki. A jeśli kobieta pije kawę stale podczas karmienia, że kofeina może gromadzić się w organizmie dziecka. W rezultacie, będzie mu szkodzić.

Ten artykuł został przeglądowi, ponieważ niektóre produkty, które są w ciąży spożywać w diecie regularnie lub w części, może mieć wpływ na dziecko z powodu jego zawartości. Na pytanie, czy wina podczas karmienia piersią, kawa, piwo, każda kobieta powinna odpowiedzieć samemu. Lekarze, oczywiście, nie zaleca korzystania z tych napojów, ale wszystko zależy od odpowiedzialności matki i reakcji dziecka.

Ale, aby nie zaszkodzić nie została jeszcze utworzona i słabe ciało dziecka, to najlepiej do powstrzymania się od stosowania tych produktów.

Woda i inne napoje

Mamy już odpowiedział na pytanie interesujące dla wielu matek, które można pić karmiącej matki napojów alkoholowych? Teraz pomówmy o piciu reżimu karmiących kobiet w ogóle.

Każdy wie, że osoba każdego dnia należy spożywać co najmniej 2 litrów czystej wody – pomaga usprawnić proces przemiany materii. Dlatego tu o wodzie sama nie ogranicza potrzebę. Należy pamiętać, że płyn nie zwiększa ilość mleka. Ale też trzeba pić, nie wszystkie, ale tylko napoje naturalnych. Należą do nich: napoje owocowe, soki, herbaty. Wielu ekspertów zaleca picia płyn w postaci ciepła, aby pobudzić nieco wyższą produkcję mleka.

Z każdym nowym wprowadzeniem produktów w diecie trzeba zwrócić szczególną uwagę na to, jak dziecko reaguje. Ale nie po prostu pójść na kompot lub sok. Lepiej jest pić trochę, a potem zająć się dzieckiem. W przypadku, gdy dziecko nie będzie szkodzić zawartość w soku, możliwe jest zwiększenie dawki, a w takim przypadku, jeśli nie jest to dobra odpowiedź, to nie powinien pić napoje alkoholowe.

Korzystać osobiście przygotowane napoje

Można pić karmiącej matki? Wielu ekspertów zaleca napoje że ona przygotować własne zamiast kupowania sklepu. Bo nikt nie wie, co jest w nich zawarte. Ale w napojach, gotowane w domu osobiście zachował więcej witamin i substancji, które będzie tylko z korzyścią zarówno dla matki i dziecka. Dlatego należy unikać, które mogą powodować niekiedy nieodwracalne szkody dla noworodka.