737 Shares 6309 views

„Księżniczka Celestia” – zabawki dla dziewczynek

„Księżniczka Celestia” – zabawki z zestawem funkcji do rozwoju i kształcenia młodych dziewcząt. Kolorowy kucyk jest bardzo popularny wśród dzieci. Zabawka nie tylko zabawiać dzieci, ale sprzyja także ważne umiejętności.


Interaktywny koń

„Księżniczka Celestia” – w formie zabawki pony jednorożec. Zabawka jest repliką postaci z popularnej kreskówki o siostrami księżna „Przyjaźń. – to cud” Według opowieści, Celestia wykluczyć Everest i jest mentorem dla innych kucyków.

Interaktywna zabawka przeznaczona dla dziewczynek w wieku od 3 do 10 lat. Produkowany jest w pełnej zgodności z księżniczka kreskówki. Białe ciało, długie nogi, luksusowy wielobarwne grzywa i duże skrzydła jak najwięcej przekazać znaki graficzne znane. Głowica jest ozdobiona z koroną i lekko nachylona.

Zestaw jest szczotka do włosów zabawka i zestaw szpilek. Gry z kucykami, można czesać i zrobić dowolną fryzurę. Jedwabiste i gładkie włosy fioletowo-różowy kolor daje zabawkę magiczny wygląd.

Dla dziewcząt przedszkola Księżniczka Celestia może być świetnym przyjacielem. I dzieci starszych koni wykorzystane do dekoracji swojej kolekcji zabawek.

Księżniczka Celestia wykonany z wysokiej jakości nietoksycznego tworzywa. Produkt nie zawiera drobne szczegóły. Grać bezpieczne dla dzieci w każdym wieku konia.

Producent gwarantuje jego wysoką jakość i trwałość.

Zdjęcia zabawek Księżniczki Celestia jest przedstawiony poniżej.

Funkcje zabawki

 1. Przenoszenie skrzydeł.
 2. Grać na popularnych angielskich zwrotów z kreskówki.
 3. Skrzydła oświetlenia w kilku trybach.
 4. Zasilany przez baterie.
 5. Rozmiar zabawka – 15 cm.
 6. Waga – 150 g
 7. Producent – Hasbro (US).

W skład zestawu wchodzi:

 • pony;
 • korony i naszyjnik;
 • grzebienia z tworzywa sztucznego;
 • 4 Teledyski różowy, purpurowy, żółty i niebieski.

„Księżniczka Celestia” – zabawka, w stanie poruszać się i mówić. Po uaktywnieniu pony trzepocze skrzydłami i śpiewa piosenki w języku oryginalnym. W tym celu przycisk księżniczka bagażnik jest, który po naciśnięciu zabawka „żywy”.

Shepherd wykonane w pierwotnym projekcie, który spełnia wymagania fanów kreskówek. Pień jest ozdobiona wzorami.

Zabawka jest sprzedawany w kolorowym kartonie.

Projekt pony

Zabawki «May Little Pony Księżniczka Celestia” wydany w innym nie mniej interesującą opcją. Firma Hasbro stworzyło kucyka jako projektant. Zabawka jest koń z zestawem wymiennych ogonów i grzbietów.

Zbierać zabawki pod wpływem siły każdej dziewczynki. Po pierwsze, trzeba połączyć dwie części ciała i przymocować skrzydła. Następnie należy wybrać jedną z dwóch ogony i grzywy i zamocować je na konia. Ozdobić kucyka w zbiorze są etykiety i marker.

Tułów i skrzydła wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Grzywa jest wykonana z miękkiej tkaniny fioletowym.

Części, akcesoria i figurki z innymi projektantami z serii „May Little Pony” jest kompatybilna z zestawem „Księżniczka Celestia”. Zabawka jest przeznaczona dla dziewczynek od 4 do 8 lat.