524 Shares 3376 views

Fałszywe Zad: objawy i leczenie

Ostra constrictive krtani i tchawicy – to oficjalna nazwa choroby, w których występuje kompresja krtani, która objawia się w wyniku infekcji wirusowej. Choroba ta ma drugi, bardziej wspólną nazwę – fałszywe Zad. Objawy to zwykle objawia się w chrypka głosu, głośne oddychanie „szczeka” kaszel, sinica warg i stanu Stała niespokojnego dziecka.


Co do zasady, ataki choroby występują w nocy, po południu fałszywe Zad nie martwi. Jest to związane z faktem, że w nocy pod wiązek włókien występuje obrzęk, ponieważ przepływ krwi do niego. Zazwyczaj ataki mogą mieć miejsce w ciągu trzech dni, dwóch, a czasem postać choroby się przewlekły.

Fałsz zad u dorosłych występuje rzadko, zwykle diagnoza jest dla dzieci. To ma logiczne wytłumaczenie: powodem jest wąski prześwit krtani u dzieci. W rezultacie dziecko jest o wiele szybciej obrzęk i poważne konsekwencje w postaci zaburzeń oddechowych. U dorosłych nie może być jedynym prawdziwym zbóż, które towarzyszy błonicy.

Fałsz zad, którego objawy mogą wystąpić u dzieci aż o sześć lat, jest szczególnym zagrożeniem dla dzieci poniżej jednego roku. Podczas epidemii choroby zwiększa kaszel, są często skurcze krtani.

Z reguły dziecko jasny, pokazuje wielką troskę, powodując zwiększenie kaszel i skurcze. Diagnoza „fałszywego zadu” w domu może być wprowadzone poprzez badanie gardła dziecka: brak Tablica na migdałki, węzły chłonne szyjne nie są w stanie zapalnym i powiększony. Pamiętaj, że fałszywe Zad nie powinien być mylony z błonicą, ponieważ jest w leczeniu tych chorób z zastosowaniem różnych metod i technik. W prawdziwym zadu, który jest charakterystyczny dla błonicy, bez chrypka i szczekanie kaszel, ale znajduje się tablica na migdałkach.

Ważne jest, aby udzielić pierwszej pomocy dziecku, gdy fałszywy zad (objawy, których już wiesz, jak odróżnić) objawia się na wczesnym etapie. Lekarze nie zalecają dając żadnych leków przed ich przyjazdem, jeśli nie ma pewności co do przyczyny ataku. Jeśli wiesz, co się nazywa alergen, można podać lek przeciwhistaminowy. Pozwolono, aby dać no-silosy, który łagodzi skurcze. Jeżeli oddech dziecka jest trudne i pochodzi z charakterystycznym tyłem, to jest – oznaką rosnącego obrzęku. Nie można zostawić dziecko na sekundę, konieczne jest, aby obniżyć temperaturę w pomieszczeniu do 18 stopni, a wilgotność wzrośnie do 70% (co jest łatwe do zrobienia, jeśli masz klimatyzację).

Nie można umieścić banków wzrosną stopy i inhalacje, jeżeli dziecka fałszywe zad. Traktując je zazwyczaj prowadzi się w szpitalu pod nadzorem lekarzy. Jeśli atak jest zatrzymany podczas pierwszego dziecka pomoc nie może być pewny, że nie powtórzy się z nową energią. Przed przybyciem lekarzy dziecko powinno mieć ciepły napój, można czyścić nos w celu ułatwienia oddychania (jest to szczególnie ważne, aby przeprowadzić między napadami kaszlu).

Pamiętaj, że fałszywe zad, objawy zależą od stopnia złożoności ataku, musimy być w stanie zapobiec. Aby to zrobić, w pomieszczeniu, w którym dziecko pi należy wilgotności względnej około 65-70%, infekcje wirusowe powinny być traktowane w czasie, reakcje alergiczne, jeśli mają dziecko należy zapobiec, aby uniknąć efektu alergenu na organizm. Należy również pamiętać, aby regularnie wietrzyć pomieszczenia, a twardnienie dziecka.

Podczas leczenia fałszywe zad, oprócz przyjmowania leków i procedur, które są przypisane ekspertów zaleca przestrzeganie specjalnej diety. Obejmuje ona regularne spożycie witamin i kontrolę nad przyjmowaniem rutyny, który jest zawarty w owocach cytrusowych, czarnej herbaty, jabłka obrać i mąki gryczanej.