108 Shares 9630 views

Seaside Safari Park – miejsce, gdzie przyjaźń działa cuda

Primorsky Terytorium z malowniczą okolicę od dawna kochał turystom. Surowa i majestatyczny tajga Ussuri, Swift górskich rzek, grzmiące wodospady i dziewiczych jezior z kwitnących kwiatów lotosu przyciągają turystów swoim pięknem. Shkotovsky Dystrykt Kraju Nadmorskim, która słynie z wodospadów (Tiger, dalekie i nieoczekiwane) oferuje kolejną atrakcję – to Safari Park. Zwierzęta trzymane są bez komórek, i można je oglądać w warunkach zbliżonych do naturalnych.

Safari Park (Primorye)

Otwarcie parku odbyła się w 2007 roku i początkowo jej głównymi mieszkańcami są jelenie, sarny i jelenie piżmo uratowanych osób. Obszar zwierzę jest stale rozszerza i dodawania nowych gatunków. Teraz dla wygodnych zwierząt żywych ogrodzony około 5 hektarów lasu. Pięć gatunków zwierząt kopytnych mają do dyspozycji trzy parki, dwa letniej i zimowej. Seaside Safari Park ma również przedstawicieli drapieżnych zwierząt dla nich ogrodzony obszarów leśnych, w których żyją i swobodnie poruszać się w środowisku naturalnym. Wys Brytania reprezentowana w parku wiele ptaków, w tym 15 gatunków zwierząt mięsożernych, są one przechowywane w specjalnych klatkach.

kopytnych

Jelenie, spotted jelenie, łosie, jelenie i dziki hybrydowy swobodnie poruszać się na terytorium trzech parkach. Zwierzęta kontaktowy, tak, szlaki turystyczne, można je karmić i robić zdjęcia. Tutaj można spotkać króliki i wiewiórki, którzy chętnie biorą jedzenie z rąk ludzkich. Karma Seashore Safari Park gościom bezpłatnie. Ma swoje ograniczenia, tak aby nie zakłócić ekosystemu siedliska terytorium zwierząt, odwiedzający Park jest zabronione zboczyć z trasy i pozostawić ślady.

drapieżniki

niedźwiedzie himalajskie, lisy, dzikie koty Daleki Wschód, czerwony i szary wilk, wydra, jenoty, borsuki i szop znaleziono na terenie wyznaczonym do drapieżników. Zostały one najlepiej widoczne w godzinach porannych, kiedy zwierzętom chodzić i igraszki, po karmieniu, jak powinno być drapieżniki, są one wprowadzane do łóżka przez poukromney spot. Jeśli masz zamiar odwiedzić morza Safari Park, należy wiedzieć, że karmienie dzikich zwierząt jest zabronione. Wyjątek stanowią jednakże szop i wydrę, są one tak umiejętnie błagać przekąski, że pracownicy parku nie zabraniajcie im do paszy.

ptaków drapieżnych

Park zawiera 15 gatunków ptaków drapieżnych: bielika, jastrzębia, myszołowa, myszołów włochaty, myszołów wspólnego, uszata sowa, sowa błotna, kania czarna, Ural Owl, sowy, myszołów włochaty i kilka gatunków sokołów. Poznać je bliżej pomoc profesjonalnego ornitolog, który prowadzi objazd. Niektóre ptaki są bardzo towarzyski, mogą trzymać w ręku, ubrany w specjalne rękawice.

Tygrysy w Primorye Safari Park

Szczególnie popularny park tygrysa. Jest to zamknięty obszar lasu, podzielony na dwie części. Tygrysica Ussuri Taiga i żyć na tym samym terytorium, najczęściej powstaje konflikt między nimi, ale czasami dziewczyny mogą kłócić się ze względu na pyszny kawałek mięsa. Tygrys amurski do niedawna mieszkała w splendid isolation. Dla tygrysa syberyjskiego zwiedzający mogą oglądać z platformy znajduje się na bezpiecznej wysokości. Zwierzęta są najbardziej aktywne rano, przed jedzeniem. Pracownicy parku są ułożone kawałki mięsa na terytorium zakątki tygrysa, tak aby zwierzęta mogły jeść w spokoju. Posiłek nie wygląda krwiożerczy, więc nie straszyć gości. Okresowo, tygrysy są w stanie polować na żywo gry, proces ten odbywa się w godzinach wieczornych, kiedy goście w parku już.

Amor i Timur

Oczywiście, nie wspominając historię bohaterów, niezwykłą przyjaźń, która wywołała świat. Tygrys i koza Seashore Safari Park rozsławione daleko poza granicami Rosji. Przypomnijmy, że na terytorium polowania na tygrysa kozła Amur wysłany jako wyjście. Kiedy po raz pierwszy wyświetlony jego instynkty i zaatakowali, drugi trzymał głowę i dał montażu odpalenie na drapieżnika. Prawdopodobnie to zachowanie spowodowało szacunek Amurem, kozy przestały być traktowane jako ofiara i zostało przeniesione do kategorii drapieżników równych. Odwaga roślinożerne podziwiany nie tylko tygrysa, ale również pracowników. W Seaside Park Safari kozła dla jego niezłomnego charakteru nazwy był Timur. Teraz obaj mieszkają w tym samym terytorium. Pomimo ich męstwo, Timur szanuje moc Kupidyna i zabiera go jako lidera. Pracownicy parku są powiedział, że koza ma swój własny kryty miejsce do spania, ale często Timur nie chciał zostawić towarzyszu. Dlatego obok ptaszarni Amur zbudowany łóżko słomy dla Timur.

Nowy mieszkaniec

W styczniu 2016 Seashore Safari Park dodany nowy mieszkaniec zoo w Pradze został przywieziony młody mężczyzna lamparta. W lutym, obszar drapieżnik został wybrany, a po Badanie lekarskie i kwarantanny pantery widział odwiedzających. Dopóki żyje samotnie, ale kierownictwo parku planuje kupić swoją dziewczynę.

Transmisja na żywo

Aby życiu zwierząt mogli obserwować nie tylko odwiedzających do parku, postanowiono ustanowić na swoim terytorium aparat. Witryna Safari Park można znaleźć wideo i transmisji on-line niesamowita przyjaźń i Amur Temur zobacz jak opanowali lampart i spędzają dzień inne zwierzęta.