176 Shares 7860 views

Wymagania sprzętowe Mass Effect: Andromeda: przegląd gry

Trylogia Mass Effect to zdecydowanie jeden z najbardziej udanych gier przestrzeń RPG, jakie kiedykolwiek stworzono. Komandor Shepard i jego dzielni partnerami stały się dla wielu graczy rodziny, więc nikt nie chciał serię do końca. Jednak deweloperzy mocno zasugerował, że trylogia będzie cała historia, i nie można oczekiwać jego kontynuacji. Wielu graczy zajęło to jako kompletne zakończenie serii ME, ale był zdenerwowany na początku – jak się okazuje, twórcy zdecydowali się nie zamyka serię i właśnie skończyłem fabułę. I można spodziewać się nowej, czwartej części gry. W tym artykule znajdziesz wszystkie dostępne informacje w tej chwili o nowym projekcie, w tym fakt, że tak wielu ludzi obchodzi, – szacowane wymagania systemowe. Mass Effect: Andromeda – nazwa, która otrzymała nadchodzącą grę, i, jak widać, to nie działa, a ostateczna nazwa, która jest pod projekt wejdzie w złocie. Miało się dziać pod koniec 2016 roku, ale twórcy donoszą, że uwolnienie jest odroczone do 2017 roku. I choć wszyscy fani z niecierpliwością czekają na wyjście z projektu w świetle, można zbadać Wymagania systemowe Mass Effect: Andromeda, a także dowiedzieć się kilku szczegółów na temat tego, co można oczekiwać od niego w ogóle.


historia

Zanim nauczysz oczekiwane wymagania sprzętowe Mass Effect: Andromeda, spojrzeć na kilka interesujących aspektów tego projektu. Pierwszą rzeczą, aby pamiętać – jest to nowy bohater. Jak wspomniano powyżej, we wszystkich trzech częściach bohatera grał kapitana Sheparda, użytkownik jest całkowicie stworzony i dostosowane niezależnie. Teraz główny bohater będzie zupełnie inna osoba, która z zawodu jest naukowcem. Gra odbędzie się w zupełnie innej części kosmosu, z innymi postaciami (chociaż oczekuje się, że niektóre z postaci drugoplanowych oryginalnej trylogii, może również pojawić się, ale ta informacja nie jest potwierdzona). Nowy bohater będzie liderem tej operacji, aby szukać nowej planecie, która mogłaby rozliczyć ludzi – a to dziś niemal wszystko, co wiadomo o tej części historii gry.

rozgrywka

Jeśli chodzi o rozgrywkę projektu, planowane na przyszły rok, jest nawet mniej znane. Po pierwsze, gracze mogą spodziewać się zwrotu quad z pierwszej części gry – oczywiście, byłoby różni się od oryginału, to będzie wiele ciekawych funkcji, ale nie będzie mógł zwolnić, więc możemy się spodziewać, że jego powołanie do nowego projektu to będzie zupełnie inna. Po drugie, twórcy donoszą kompletną obróbkę system walki – to będzie dużo bardziej skomplikowane i ciekawe, że obiecuje dużo większe wrażenie grania i ekscytującą rozrywkę. No i po trzecie, nie można pominąć faktu, że E3 został pokazany w użyciu jetpack, albo jetpack – do tej pory znane tylko z faktu, że plecak będzie obecny w grze. Jak go używać, dlaczego i jak to będzie skuteczne – to wszystko jest w pytaniu.

protagonista

Wspomniano wyżej, że kapitan Shepard był w przeszłości, a nowa gra będzie zupełnie nowy bohater. Natychmiast warto zauważyć, że jeśli widzieliście trailer nowej gry, to może cię wprowadzić w błąd. Przedstawiono tam człowieka, którego wielu zabrał nowego bohatera, ale tak nie jest – człowiek nie ma nic wspólnego z charakterem dla kogo grać. O nim w rzeczywistości, jak niewiele wiadomo – wyżej zostało powiedziane, że jest naukowcem, który szuka nowego domu dla ludzi. Wiemy również, że ma szkolenia N7, jak Shepardem, ale to nie ma chwałę, który był obecny w dawnym bohatera. Zaczynasz jako zupełnie nieznany do ludzi nikogo, a ich sława trzeba będzie zarobić w sumie zero. Dobrze, że wszystkie dane, które są znane o nadchodzącej grze, teraz nadszedł czas, aby rozważyć rzekomych Wymagania systemowe Mass Effect: Andromeda.

System operacyjny

W tym momencie w przypadku Mass Effect: wymagania systemowe Andromeda nie są podzielone na minimum i zalecane z tego powodu, że nie są one dokładne. Gra jest na wczesnym etapie rozwoju, tak aby w odpowiednim czasie wymagania mogą się zmieniły, stały się bardziej precyzyjne. W tym artykule dowiesz danych zgłoszonych przez twórców gry, ale nie sądzę, że jest to ostateczna informacja – z przodu, jest to możliwe, nie będzie wielu zmian. Ale gdy jest to możliwe do rozważenia dane, które są już dostępne. Tak, jak system operacyjny, który musi być zainstalowany na komputerze, twórcy mówią, że trzeba najnowszej wersji, która jest co najmniej 64-bitowy system Windows 10. Mamy nadzieję, że wsparcie „siódemka” w grze będzie nadal, ale biorąc pod uwagę fakt, że „Microsoft” jest szybko w kierunku uniwersalizacji, prawdopodobne jest, że nie pozwoli użytkownikowi wybrać. Podobnie jak w innych grach z Mass Effect: wymagania systemowe Andromeda na PC nie są ograniczone do systemu operacyjnego.

edytor

Procesor w komputerze musi być dość mocny – musi mieć co najmniej cztery rdzenie, wydajność, z których każda musi być co najmniej trzy GHz. W przypadku Mass Effect: wymagania systemowe Andromeda na PC w tej chwili może wyglądać dość trudne, ale nie rozpaczaj – czekać na jakiś czas. Chociaż można patrzeć tylko na fakt, w jakie aspekty komputera maksymalnych wymagań wydajności – i pomyśleć o optymalizacji. Bezpośrednio zoptymalizowany pod kątem po oficjalnym ogłoszeniu ostatecznych danych dla Mass Effect to gra komputerowa będzie konieczne: Andromeda PC. Wymagania systemowe mogą powodować bardzo różne, więc pospiesz się po prostu nie warto.

RAM

Pamięć – to, jak wszyscy dobrze wiemy, głównym kryterium przy ustalaniu oceny komputera jego zgodności z danej gry. Dlatego pamięć należy zwrócić maksymalną uwagę, jeśli spojrzeć na wymagania systemowe Mass Effect. Recenzje jak wygląda nadchodzącej gry w tej chwili są bardzo pozytywne, więc nie ma nic dziwnego w tym, że wymagania są teraz danej co najmniej osiem gigabajtów pamięci RAM. Nie udało się stworzyć niezwykle piękną grę z niesamowite fizyki i ogromnych możliwości, że używa kilka gigabajtów pamięci RAM. Za arcydzieło zapłacić.

karta graficzna

Obecnie wiadomo, że gra rozpocznie się karta graficzna z pamięcią co najmniej dwóch gigabajtów, a to nie jest tak trudne, jak inne przedmioty. Jednak, podobnie jak w poprzednich przypadkach, nie trzeba dużo skupić się na tych wskaźników, gdyż mogą one ulec zmianie w przyszłości – i w tym momencie prawdopodobieństwo Najwyższego. Faktem jest, że pod względem graficznym nowa gra będzie naprawdę niesamowity, i to jest bardzo mało prawdopodobne, że to będzie działać przy maksymalnych ustawieniach z zaledwie dwóch gigabajtów pamięci graficznej.

luka

I ostatni punkt wymagań systemowych – wolna przestrzeń na dysku twardym. Musi mieć co najmniej trzydzieści pięć gigabajtów, co nie jest szczególnie przerażające, zważywszy na fakt, że niektóre nowoczesne gry komputerowe mogą wymagać około stu gigabajtów.