595 Shares 3661 views

Popularny i wszechstronny aktor Dzhon Larrokett

W trakcie swojej kariery aktorskiej Larroquette spędził więcej czasu w studiu przed kamerami, grając postacie prawników, niż przedstawiając różne role połączone. Jego postacie z serialu „Boston Legal”, „Night Court” i „McBride” mają różne charaktery, ale są one podobne w jednym – wszystkie popularne z publicznością. Więc kim jest ten aktor, który stworzył takie różnorodne i niezwykłe obrazy.


młodszych lat

Jan Bernard Larroquette urodził się 25 listopada 1947. Future popularny aktor urodził się w New Orleans, Louisiana. Jego matka Berta pracował jako sprzedawca, a Edgar Dzhon Larrokett ojciec służył w US Navy. Od najmłodszych lat, John lubił kreatywności, grał na klarnecie i saksofonie, a lekcje w działaniu. W liceum, z przyjaciółmi Larroquette zorganizowany zespół rockowy.

Młody człowiek nie wyobraża sobie życia bez przygód i podróży, a aby móc zobaczyć świat, wstąpiła do US Navy. Wracając do domu po służbie w marynarce wojennej, Dzhon Larrokett postawił sobie zadanie, aby dostać się na radiu jak ołów. On ciężko pracuje na jego słowa, aby pozbyć się akcentu typowego Nowego Orleanu, a wkrótce dostaje pracę na poziomie lokalnym, stację FM jako disc jockey.

pierwszą rolę

W 1973 roku John wysłał spróbować szczęścia w Hollywood. Pierwsze doświadczenia w kinie, Dzhon Larrokett otrzymał czytanie voice-over narracji w filmie Toba Hoopera „Teksańska masakra piłą mechaniczną” (1974). Chociaż nazwisko aktora nie została wymieniona w czołówce, ale kiedy w 2003 roku, wyreżyserowany przez Marcus Nispel usunęła remake obrazu, a następnie w 2006 roku, Dzhonatan Libesman postanowił stworzyć początek trylogii „Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek” Larroquette został ponownie zaproszony do narratora przeniesień. W tych scenach nazwisko aktora słusznie stwierdził w kredyty.

Dzhon Larrokett: Filmografia

Z pracy-over aktor idzie do ról w filmach telewizyjnych. Tak więc, w 1975 roku zadebiutował jako filmu Dr Paul Herman „lekarzy w szpitalu.” Potem miał małe role w serialach telewizyjnych: „Trzy – to firma”, „Fantasy Island”, „beczenie czarna owca”.

Wreszcie talent aktora przyciągnęła uwagę producentów na NBC. John zaprosił „Night Court”, aby wziąć udział w serii. Jego bohater – przebiegły asystent prokuratora okręgowego Dan Fielding, który spędza więcej wysiłku w celu ustalenia idealny datę niż zostało wygranej sprawy – lubiana przez publiczność. Serial został nakręcony przez osiem lat, a postać Larroquette pojawiła się w każdym sezonie. Ta rola jest dla aktora był najpopularniejszym i niezapomniany. Więc zdobył rekordową cztery „Emmy” nagrodę z rzędu od 1985 do 1988 roku. Również postać Dan Fielding John przyniósł nominację do nagrody „Złotego Globu”.

Jego piąta nagroda „Emmy” Dzhon Larrokett otrzymał 1998 za rolę psychicznie niezdrowego Joey Haris. Ta ekstrawagancka homoseksualna postać w serialu „The Practice” przez trzy lata, szydzili z ich kochankami. Larroquette postarałem się odtworzyć jak najdokładniej na ekranie kontrowersyjny i ekscentryczny wizerunek swojego bohatera. Tym razem John otrzymał nagrodę w nominacji „Najlepszy aktor gościnny występ w serialu dramatycznym”.

W 2005 roku zagrał Mike McBride – prawnika, aby rozwiązać zbrodnie „McBride” w serii detektywistycznej.

Dzięki imponującej pracy w „praktyce”, Dzhon Larrokett został zaproszony do filmu telewizyjnego „Boston Legal” (2007) w roli prawnika Karla Seka. To poważny człowiek wysoki moralny trzymanie standardów etycznych zawodu, jest dokładnym przeciwieństwem Dena Fildinga w „Night Court”.

Sensacyjny serial „House MD” (2004-2012) też nie był bez udziału Jana w jednej serii.

Obsada Larroquette działa "Bibliotekarze" serii (2014-2015). Jenkins jego bohater – legalne i ścisłe opiekun biblioteki wiedzy – kieruje polecenia Carsen i pomaga radzić sobie z trudności napotykanych podczas misji, aby zapisać bibliotekę z ciemnym „Węży braterstwa”.

John Larroquette Pokaż

Po kręcenia serii „Night Court” talent komediowy aktor skłoniły NBC zaoferować poradnictwo Larroquette główną rolę w „George. Larroquette Show „(1993-1996 Dwuletni okres), utworzony przez Don Reo. Wszystkie wydarzenia z serii odbywać wokół znaku Larroquette Dzhona Hemingueya, który pracuje dyspozytora PKS w St Louis. On jest byłym alkoholikiem i jest ciągle w walce o trzeźwość, ale to nie zawsze działa, stąd nie są zabawne sytuacje, które występują w serii. W jednym z wywiadów przyznał, że problemy Larroquette bohatera blisko niego, bo aktor wie z doświadczenia, jak trudno jest przezwyciężyć uzależnienie od alkoholu. Dlatego też, mimo popularności, który wygrał Dzhon Heminguey charakter na trzy lata pokazują, show, aktor jest zmęczony niego i powiedział, że chciałby, aby ponownie zagrać kogoś takiego jak Dan Fielding. John pojawia się również w sposób ciągły w talk-rozrywkowy. Talent, humor musujące i zaradność, która wciela się w zestawie Dzhon Larrokett, zdjęć i wideo nie można przekazać w pełni, ale widz wciąż czekamy na spotkanie z nim.