212 Shares 5366 views

Sambuca. Co to jest i co ją pić?

Sambuca – co to jest?


Co do zasady, karta alkoholowy w każdej restauracji i kawiarni nie jest bardzo zadowolony z odmiany. Mimo że zawiera wiele win, dobra wódka, whisky i piwa – to coraz częściej, to kończy. Jednak w świecie istnieje wiele różnych koktajli i napojów alkoholowych, które smakują o wiele ładniejszy do naszych standardów i są bardziej szlachetne. Jeden z nich – Sambuca.

Dla tych, którzy nie wiedzą, mówimy o napój Sambuca: co to jest, co i jak z niego pić.

To – uroczysty koktajl które zwykle wytwarza się przez dodanie syrop anyżowy jagód. Jak to zwykle ostatni syrop z czarnego bzu. Ojczyzna Sambuca – Włochy, których ludzie po prostu nie mogę sobie wyobrazić ich istnienie bez picia, dużo, tym bardziej, że nie jest dla nich uroczysty i świąteczny. Przepis jak przygotować Sambuca, wie prawie każdy gospodyni, bo to jest bardzo proste, a jeśli się do służenia z fantazji samego efektu.

Mówiąc o napoju, teraz trzeba wspomnieć o tym, co pić. Kwestia ta jest ważna również w stosowaniu koktajlu alkoholowego.

Co pić Sambuca

Ponieważ drink to likier, można je kupić w prawie żadnych sklepów monopolowych. Jednak to nie jest tanie, tak aby pozwolić na taki zakup, nie każdy może. Jeśli zdecydujesz się kupić Sambuca i zadowolić swoich bliskich, należy pamiętać, że napój ten jest podzielony na trzy klasy, różniące się kolorem. Wchodzi on w kolorze czerwonym, brązowym i czarnym. Red zawiera niewielki procent alkoholu, a czarne jest najsilniejszy. Konieczne jest, aby pamiętać, że ogólny procent alkoholu w tak drogim napojem jest wystarczająco duży, a to zaczyna się od znaku 38-40 stopni.

Informacje na temat napojów Sambuca (co to jest), można go kupić bez żadnych ozdobników i wlać do szklanki. To – najprostszy porcja napoju, więc nie można nawet powiedzieć. Jednak we Włoszech jest odpowiednie dla tego procesu są bardziej wyobraźnia, szczególnie jeśli Sambuca kupiony w kawiarni lub restauracji. Nie bój się, jeśli szkło będzie unosić się coś czarnego – jest to oryginalna dostawa napój. Między kelnerem nazywa dostaw „muchy”, jak można umieścić w szklance trzy ziarna kawy, symbolizujący bogactwo, szczęście i zdrowie. Następnie wlewa się alkohol i w ogniu. To właśnie w ten sposób można uzyskać koktajl. Można czekać aż Sambuca zgaśnie i zrobić kilka zdmuchnąć płomień. Napój stygnie bardzo szybko, więc jest to w ciągu kilku minut można już bezpiecznie pić bez obawy przed poparzeniem. Gdy napój jest całkowicie zniknęły, możemy mieć przekąskę z ziaren kawy, które wykraczają doskonale z miłą słodkiego smaku sambuca. Biorąc pod uwagę fakt, że spędzili trochę czasu w koktajlu, a nawet trochę smażyć, nabiera lekkiego aromatu kawy, a same nasiona nie są gorzkie, i bardzo smaczne.

Dzisiaj dowiedziałem się o napój Sambuca – co to jest, dlaczego pijesz. Pamiętaj, że alkohol może być używany tylko sporadycznie iw małych ilościach, w przeciwnym razie można znacznie zaszkodzić organizmowi jego nadmiernego picia.