106 Shares 4523 views

kopce rozliczeniowe (rejon Leningrad): map, budynki i opinie

Centrum administracyjne osiedli wiejskich Bugrovskoe – kopce rozliczeniowych w aktualnie doświadcza wszystkich „radość” budowniczych uwagę, ponieważ 2010 roku. Podobnie jak w pobliskim Nowym Deviatiny i Murino, w tym momencie rozłożeniu budowy nowych wieżowców.


Trochę historii

Pierwsze wzmianki o tych ziem sięga 1500 Potem traktowani Orekhovskaya County, według spisu księgowy książki piątych Vodskaya. Ale jako geograficznych kopców podmiot powstały niedawno, na początku XIX wieku.

PlaceName „wzgórze” jest powiązany z funkcjami relief terenu – tutaj jest pokazana bardzo wyraźnie przejście do vozvyshennnosti karelski. Osiedle położone jest na wzgórzu, otoczony przez bagna i lasy.

W latach 30-tych. Komisariat Ludowy ubiegłego wieku postanowił stworzyć Farm „Hill”, po którym rozpoczyna budowę 2- i 3-piętrowych domów wykonanych z drewna, a także sześć baraków. Tutaj są zaangażowane w uprawie owoców i warzyw, rozszerzając gospodarstwie hodowlanym i pasiekę. Od 1934 roku został przemianowany na gospodarstwo rolne.

kopce rozliczeniowe: Dostępność

Na skrzyżowaniu obwodnicy i Prospect miejscowości Kultury na granicy Petersburgu. Jeśli ktoś, kto ma zamiar iść do kopców rozliczeniowych, mapa będzie interesująca, można powiedzieć, że w tym samym miejscu nie jest dobrym wymiany transportu. Inne, większe skrzyżowanie z obwodnicy, znajduje się na północ – w miejscu spotkania z perspektywą Engelsa ..

W pobliżu kilku stacji metra: w Murino, na terenie północnej stolicy – „Prospect Oświecenia”, „Prospect cywilnego” i „Parnassus”, która odróżnia kopce (obwód leningradzki). Obszar mapa pomoże osiągnąć żądaną temperaturę. Stacje mogą być osiągnięte siedzi w środkach transportu publicznego (podróż trwa około piętnastu minut). Te autobusy i taksówki, korzyści z blisko wioski przechodzi obwodnicy. Aż do sklepu „Auchan” z Bugrov jest bezpłatny autobus niż ludzie często używać.

Bugry, Leningrad: zakupy w wiosce

Nie ma problemów z zakupów: w pobliżu obwodnicy jest hipermarket „Auchan” i centrum handlowego „Mega-Parnas” – na skrzyżowaniu Prospect i Engelsa .. We wsi znajdują się małe sklepy pieszo od obowiązkowego zestawu wytworzonych towarów i produktów. Warto zauważyć, że rzeczy infrastrukturalne w taki sam sposób jak w szybko rozwijających się obszarach sąsiednich: jedna szkoła w tym samym czasie na wszystkich nie wystarczy. W związku z tym niektórzy uczniowie codziennie autobus szkolny niesie w Nowym Diewiatkino, gdzie była nowa szkoła.

Rozwój infrastruktury na wsi

Jako miasto zaczęło się szybko rozwijać, nie ma wystarczającej liczby zakładów opieki zdrowotnej i przedszkola. Tak, tu jest tylko jedna karetka.

Dogodne położenie kopców rozliczeniowych (regionu Leningrad) jest prawie na granicy Petersburgu i regionu przyciąga ogromną liczbę odbiorców. Z tego miejsca jest łatwo dostać się do centrum miasta, jest tam bardzo szybko rozwijająca się infrastruktura, są wszystkie warunki do wygodnego życia. Zaskakujące jest to, że mimo wsi i można nazwać częścią Petersburgu, koszty mieszkań jest znacznie niższy niż w mieście. W tej chwili, zakup nieruchomości w budowie tutaj – to świetna okazja, aby zainwestować swoje pieniądze.

Droga do Petersburga

Aby dostać się do Petersburga, mam dość na obwodnicy, która przechodzi tylko kilometr od tej miejscowości. Czółenka i regularny autobus, który w n. Pagórki (Województwo Leningrad) kursują dość często, można dotrzeć do stacji „Perspektywa Oświecenia” w ciągu dziesięciu minut. Stąd możliwe jest, aby dostać się tam bez problemu w każdej części miasta. Ponadto, nie jest łatwo dotrzeć z własnym samochodem do centrum regionalnego. Bliskość obwodnicy podejmowania wsi, można powiedzieć, idealnego miejsca zamieszkania, jeśli masz zamiar tu żyć i pracować na niektóre z firm Piotra.

Zakup nieruchomości w pokrętłach

W tej chwili, infrastruktura społeczna nie jest dobrze rozwinięta wieś ponownie. Chociaż, jak już wspomniano, budowa odbywa się szybko, a czas dostawy kompleksu mieszkalnego lub domu obok niego znajduje się już wszystko, czego potrzeba – apteki, sklepy, szpitale, przedszkola i szkoły.

Główną zaletą nowych budynkach są uważane za doskonałe możliwości rekreacji w kopcach rozliczeniowych (regionu Leningrad). Obszar w pobliżu każdego budynku w budowie obejmuje parki, które są przeznaczone do rekreacji dla dzieci i dorosłych. Ponadto, obok wsi jest znany ośrodek narciarski w „Igor”, „Ohta-Park”, „North Slope”.

Bugry wsi jest idealny do stałego wygodnego życia. Dlatego zakup mieszkania tutaj – doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka jakości i przystępnej nowoczesne zakwaterowanie w pobliżu Sankt Petersburga.

Ekspansja metra

Warto zauważyć, że wkrótce droga z domu na Rączki do północy miasta staną się bardziej dostępne i wygodne. W ten sposób władze miasta planowana poprawa infrastruktury transportowej w celu połączenia metropolii i rozwijający przedmieście. Nie powinno pojawić się lekki tramwaju kolejowego i stacji metra. Oczekuje się, że rozwój transportu może spowodować wzrost objętości budowy w miejscowości Bugry regionie leningradzkim. Najbardziej oczekiwane wydarzenie w regionie będzie w dziedzinie transportu, bez wątpienia, otwarcie stacji metra.

Pojawienie się nowego środka transportu – lekka szyna tramwajowa

Oprócz wyglądu metrze, wieś Bugry (rejon Leningrad) i najbliższej miejscowości i czeka na kolejną innowację. To lekkie tramwaje szyny. Tak więc, w planach zarządzania trzeba otworzyć nowe kierunki transportu wiadomości od Sertolovo do Suzdal, z Kolpino do stacji „połowy”, z Vsevolozhsk do stacji Ładoga. Kolpino i „wędkowanie” zostanie wstępnie połączone trasy tramwajowe już w tym roku. Na Vsevolozhsk trasa będzie przechodzić wzdłuż alei Kosygin Irinovskaya mentora. W tym przypadku, aż do ostatniego Vsevolozhsk są już ustanowione nowe linie.

rozwój infrastruktury, rozbudowa dróg, aby opuścić granice Petersburgu, oczywiście, przyczyni się do intensywnego rozwoju tego obszaru. W tych nowych środków komunikacji może znacznie ułatwić życie ogromnej liczby ludzi. Droga do domu z pracy uczyni bardziej dostępne i wygodne. Osada zostanie opracowany wspólnie z dużego miasta.

Dzisiaj możemy powiedzieć z absolutną pewnością, że życie w tej szybko rozwijającej się i przybliżone do rozliczenia miasta staje się coraz bardziej pożądane dla wielu ludzi.