732 Shares 7369 views

KAMAZ-53605: specyfikacje, zdjęcia

Skrzynia KAMAZ 53605, cechy, które zostaną omówione poniżej, jest techniką napęd – 4×2. Początkowo model ten ma służyć w niektórych instytucjach miejskich. Główną wyróżniającą cechą Technology – stronie ustalone i tylnych ogrodzenia, jak i nietypowe ramki.

Dość często Kamaz produkowane jako podwozia, który jest następnie wykorzystywany w tworzeniu gotowych modeli. Pojazd wykorzystuje mało paliwa, a nadal ma wystarczająco niską wagę, dla przewoźnika cargo. Dzięki rozstawowi osi łatwo włączyć i manewrować lepiej.

KAMAZ-53605: Specyfikacje

Wózek jest skonstruowany w taki sposób, że nawet doświadczony kierowca może łatwo popełnić błąd i nie określają dokładny model ciężarówki. Wynika to z faktu, że projekt jest zapożyczonym z modelu 6520. Ponadto, ta maszyna przypomina zabawkę dziecka do ogrodzeń, które znajdują się z tyłu i z boku. Platforma wziął wózek 55111. wygląda nieporęczne, ale samochód KAMAZ-53605 wygląda zwięzły i miniaturowe. Klapa tylna jest wyposażony w funkcję automatycznego otwierania.

Rama ma również niestandardowy systemu. Podczas załadunku i rozładunku jest poważnie zagrożone, a ona ciągle ma wpływ na świat wokół nas. W tym modelu, przy czym rama jest szczególnie podatne na stres, nawet więcej niż inne obudowy. Platforma ramy pomocniczej przymocowany do ramy. W tym przypadku, tylne mocowanie posiada doskonałe możliwości. Poszliśmy trochę dalej śruby, a na początku wiosny używany.

dokładna charakterystyka

KAMAZ-53605 waży nieco ponad 8000 kg. W tym przypadku obciążenie na bazie koła jest nierówne szanse. Na przykład, przednia opuszcza około 3000, a reszta – na plecach. Wywrotka stanie podnieść tysyach 7,5 kg ładunku. Jeśli wziąć cały ciężar urządzenia, to jest blisko do znaku 16 500 kg. masa pojazdu jest również rozłożone nierównomiernie. Z tyłu znajduje się 10 000 kg, a na froncie – 6 000. Możliwe jest dołączenie przyczepy, która waży około 14000 kg.

Zgodnie z wymogami ekologicznymi silnika zamontowanego na ciężarówce, taki sam poziom jak „Euro-2”. Silnik wysokoprężny ma funkcję chłodzenia powietrza, które nie doprowadzić do przegrzania na skutek mechanizmu podnoszenia. Osiem cylindrów, a znajdują się one literą V. Zbiornik paliwa posiada 350 litrów. Istnieje przekładnia mechaniczna typu z pięciu etapów. Koła są opcją dysku. Platforma samochodu wynosi 6,5 m 3. Prędkość maksymalna – 80 km / h. Kabina kierowcy jest przeznaczony dla 3 osób i znajduje się na silniku. Powierzchnia spania brakuje.

silniki

Ciężarówka KAMAZ-53605 wyposażony jest w nowoczesne silniki o dużej mocy. Wczesne egzemplarze znajdowały się takie jednostki napędowe:

  • Diesel. Nie turbosprężarką i chłodzenia zasysanego powietrza. Wszystkie wymogi „Euro-3” zostały spełnione. pojemność silnika – 10 litrów i mocy – 260 KM. Cylindry są umieszczone Roman się V.
  • Diesel roślin silnika. Jego właściwości są zupełnie analogiczne do opisanych wyżej. Różnica między nimi jest tylko w moc pobierana: moc – 240 KM.

Kto jest najczęściej produkowane najbardziej wydajne i niezawodne silniki, które są wykorzystywane w KamAZ. Jego wielkość wynosi około 12 litry – 280 l. s., 8 System cylindra.

koszt

W celu zakupu podwozia KAMAZ-53605, będzie potrzebować około 2,5 mln. Rubli. Jest możliwe, aby kupić Model B / R, które będą tańsze. Między sobą takie warianty mają różne kategoria cenowa jest powiązana z ustawieniami domyślnymi i stanu pojazdu.

Kupić dźwig „Ivanovets”, którego podstawa jest zapożyczonych z KAMAZ-53605, może być do 2 mln. Rubli. Prowadzi średnio do 10 000 km. Nieco tańsze Rarz opisane na platformie ciężarówki. – 1,5 mln rubli. Technika może być czynsz za 1500 rubli za godzinę.