769 Shares 4253 views

Trawa trawnik dla leniwych: siewu i pielęgnacji

Kraj fabuła jest niemożliwe do wyobrażenia bez grubej, zadbane i atrakcyjne trawniku. Oczywiście, możliwe jest, aby mieć w sztukach ogród lub ogród z trawy naturalnej, ale coraz częściej spotykamy wysianie trawnika – piękne, aksamitne, zapraszając przebiegać przez szmaragdowej trawie boso.

Oto tylko trawnik wymaga pełnej uwagi i wysiłku. Należy okresowo podlewać, kosić, starannie dbać o niego. I choć nie należy spodziewać się, że jest w swoim pierwszym sezonie pojawi się w całej swej okazałości. To zajmie co najmniej kilka lat przed formach pestkowych trawnik trawa naprawdę realne, aksamitny i miękki dywan.

Rodzaje uprawnych trawników

W zależności od wysiewu trawy kilka rodzajów trawników. Najpoważniejsza z wyglądu – trawnik ziemia. Aby go opisać jednym słowem, to tylko trawa. Ale trawa zadbana, przycięte, owija, podlewane prawidłowo. Jednak to delikatny klasyczny angielski trawnik nie znosi deptanie.

Aby uniknąć „łysiny” i „otarcia” na trawie, można siać trawnik do gry w golfa. Wymaga to specjalne trawy elitarnych odmian, które łatwo przywrócić murawy. Oczywiście, nie możemy powiedzieć, że jest to dla leniwych trawnika trawy, ale nie jest to absolutnie boi stóp i kół. Chociaż to też wymaga pewnej wilgotności gleby i stałej opieki.

można siać w kraju jest odporna na stres i uszkodzenia murawy sportowej lub pięknej mauretańskim – od wieloletnich traw o rocznych roślin kwiatowych. Jest bardzo podobny do naturalnych ziół i nie można wyciąć. Ale wszystkie te same rośliny, które tworzą całe piękno, rosnąć powyżej 10-15 cm, więc to wyraźnie nie jest dla leniwych trawnika trawy.

Trawnik leniwy „Lilliput”

Do sadzenia w dużym parku, ogrody, ogrody wiejskie obszary i tereny podmiejskie specjaliści przyniósł skromny ziołową mieszankę „Lilliput”. Zioło to jest idealny dla naszego klimatu, jakość gleby i płodności. Trawnik trawa „Lilliput” to mieszanka odmian niskich rośnie, więc nie wymaga częstego przycinania. Ona nie potrzebuje specjalnej opieki, i to wyraźna aluzja do lenistwa właściciela murawy, wspomniana murawa i był nazywany „trawnik leniwy”.

Trawa trawnik dla leniwych jest niezwykle dekoracyjne cechy:

• gęsta, jednolita gęsta murawa;

• Piękny, jasny, naturalny i bogaty kolor zielony;

• miękka i jedwabista trawa;

• elegancka powierzchnia szlachetny.

Trawnik „Lilliput” jest odporna na choroby i szkodniki, na deptanie i suszę, nie boi się cienia i mróz, rośnie powoli, a to ułatwia życie właściciela.

darń

Ale chyba najbardziej „leniwy” można nazwać darń. Ten rodzaj trawnika za granicą był używany przez długi czas, a teraz stał się popularny w naszym kraju. Jest on tworzony za pomocą układania murawy jest całkowicie gotowy do zyskały na niej w zielonej okładce. Ta trawa trawnik jest transportowany w rolkach, jak dywan, więc trawnik i nazywa się rolka. Jego główną zaletą jest to, że nie jest konieczne, aby dbać o młodych roślin, a to oszczędza czas i energię. Zastosowanie tej powłoki pozwala na tyle szybko, aby uzyskać jakość trawnika lub ogrodu, aby dokonać zmian. Na przykład, może on być stosowany do zmiany lokalizacji, szerokość i długość ścieżek. Być może dlatego taka trawa trawnik dla leniwych zamiast innych rodzajów darni, które są hodowane w tradycyjny sposób.

Istnieją parki i sport darń, odporne na deptanie, klosz-tolerancyjny i odporny na suszę. Z ich pomocą wzmocnienia brzegowe zbiorników domowych, są one wykorzystywane do pni drzew i ram urządzenie. A jednak są one umieszczone na stokach (jako fundament ogrodzie) lub wykorzystane do aranżacji sportu lub klomb trawnik.

Ale na tych obszarach, gdzie ścieżki spacerowe, projektanci krajobrazu nie zaleca się korzystania z nich. Jak praktyka pokazuje, że dla dostatecznie intensywnego użytkowania, roll trawa traci efekt dekoracyjny jest dość szybki.