614 Shares 8175 views

Ciasto z kurczakiem i pieczarkami

Ciasta z różnymi nadzieniami, jak wszystko. Oni przekupić swoją prostotę i niesamowity smak. Z wypełnieniem do tortu, można też eksperymentować i na pewno każdy będzie podnieść nadzienie przepisywania, który chciałby.

Cóż, chcę zaoferować ciasto z kurczakiem i grzybami. Ciasto dla tortu będzie pasować do każdego. Uważamy obie opcje: Drożdże i bez drożdży. Tak więc, na cieście drożdżowym potrzebujemy: 500 g mąki pszennej (najlepiej górnym klasy, co w ostateczności – pierwszego gatunku), 1 jajko, 50 g masła, szklanka wody, 20 g suchej lub drożdży prasowanych, solą, odrobiną cukru (aby ciasto szybko fermentacji i róży). Ubijak jaj soli i cukru, dodać ciepłą wodą (temperatura wody nie powinna być wyższa niż 40 ° C, lub drożdże po prostu „przyspawane”) miękkiego masła, wymieszać. Mąki dodaje się w małych porcjach i wyrobić ciasto. Jak widać, jestem przygotowania ciasta bez ciasta, więc zajmuje dużo mniej czasu, a ciasto nie dostać kwaśne, takie jak w metodzie gąbki przygotowania. Następnie wyjąć ciasto w ciepłe miejsce i poczekać, aż wzrośnie. Będą musiały czekać na około godzinę.

Aby przygotować ciasto z kurczakiem i grzybami na cieście bez drożdży musimy: 400-500 g mąki, 100 g masła (jeśli nie ma oleju, wymień masła z margaryną), 1 jajko, szklankę mleka, wapno soda, sól i cukier. Mleko, sól, cukier i jajka ubić z miksera, dodać zmiękczonej masła i mąki. Zagnieść ciasto. Zbiorów w lodówce przez 20 minut. Ciasto jest gotowe.

Przygotować nadzienie upiec ciasto z kurczakiem i grzybami. Potrzebne będą: 300 g kurczaka, 20 g pieczarek lub innych grzybów, dwie duże cebule, 50 g masła i przyprawy do kurczaka, sól i zioła. Filet z kurczaka gotować w osolonej wodzie do miękkości. Grzyby mój, ciąć i smażyć na maśle. Po upływie 5 minut, rozmieszczonych w grzyby pociętych cebula, sól, smak i narybku aż gotowane. Gotowany filet pokroić w drobną kostkę i połączyć z grzybami.

Następne się ciasta dzieli się go na dwie części (z numerem wskazanym ciasta i nadzienie jest otrzymane dwie zamknięty kolisty kołowy). Z każdej części ponownie usunąć niewielką ilość ciasta – na „okładce”. Mamy rozwałkować ciasto do zbiornika i umieścić na natłuszczonej formy, pozostawiając zderzaki. Farszu i dzielą się na dwie części i rozprowadzono na ciasto. Pozostałe kawałki ciasta rozwinięcia w okrąg, pokrywa się z nadzienia i zaschipyvaem krawędzi. Centrum rezerwa otwór do tortu z kurczakiem i pieczarkami propeksya wewnątrz. Piecz w piekarniku przez 30 minut. To wszystko, nasze ciasto jest gotowe.

Dla fanów oferta pieczenia grzyb sera ciasto z grzybami. Ciasto będzie używany bez drożdży, drugi przepis, który opisałem powyżej. Do napełniania, potrzebujemy: 300 g świeżych grzybów, trzy duże cebule, 100 g sera, sól, olej roślinny. Pieczarki i cebulę rozdrabniania, smażyć, aż gotowane. Ciasto podzielić na dwie części: jedna jest nieco większy od drugiego. Większość z rolki i umieścić w formie, która leżała na wierzchu nadzienia grzybowym, posypać tartym serem. Druga część walca, pokrywa się ciasto z nadzieniem, krawędzie zaschipyvaem. Centrum pozostawia dziurę. Piecz w piekarniku przez 20 minut, nie więcej. pie grzyby i ser jest gotowy, może być dostarczany do herbaty.

Na ten sam przepis może być pieczone flan z grzybami, test będzie wymagał mniej z masłem „otwartej”. I trzeba posypać serem ciasto przez 5 minut do miękkości, że nie jest spalony.

Nadziewane, oczywiście, można eksperymentować. Przepisy dotyczące badań, jakie opisano powyżej, idealny za dodatków z mięsa słodki. Idealny deser będzie słodki keks. Tak więc piec i eksperymentować!